• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    LESH
    LESH --- ---
    freeflek rakousko
    přes léto prázdnej plac s hospodou, přes zimu asi zaplněno - je to vršek sjezdovky
    my jsme jen zastavili, prošli a vypadli...
    plac je o dost větší, než je vidět na fotce

    46°55′23.45″N 15°00′59.31″E








    http://pictureup.cz/picture/verejny/15551555pano.jpg
    OMIKK
    OMIKK --- ---
    prihazuju norsko..lokace netreba...freefleky jsou vsude..vsude!) doporucuju vsem!



    dansko..ostrov Romo..flek hned na plazi u more..super...

    http://maps.google.cz/?ie=UTF8&ll=55.142387,8.580322&spn=0.089673,0.308647&t=h&z=12&brcurrent=5,0,1
    ZUSZKA
    ZUSZKA --- ---
    BAREKULA: paradni flek ovsem:)!!
    LESH
    LESH --- ---
    BAREKULA: já si žádný značky nevšiml ;)
    BAREKULA
    BAREKULA --- ---
    LESH: nojo, freeflek ale za značkou zákazu vjezdu:DDmyslim, že kdyby si nas tam nekdo vsiml, byla by z toho celkem mastna pokutka
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Nemáte někdo tip na nějaky bydlení v Bulharsku na horách, nejlíp nějaká chata, klidně i možnost celýho pronájmu.

    Jde mi o období vánoce/silvestr - takže karama jen cesta, ale tam holt nějaká chata....

    dik
    MIHAAL
    MIHAAL --- ---
    POPRASK: dik. nakonec jsme byli jinde, takze aktualni info o tvym fleku bohuzel neprinasim.
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    LESH: kráása, ten výhled. a to prádlo jak paní suší :))
    LESH
    LESH --- ---
    freeflek na rakousko-slovinských hranicích
    46°25′10.24″N 14°34′22.73″E
    MILANLXR
    MILANLXR --- ---
    cauves,nevíte nekdo o nejakem fleku na parkování a kemping okolo Sůlova na Slovensku,děkuji
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    SGNLR: hele,spravuju to já a když to sem naflákáš tak já to tam zanesu,až budu mít čas,nebo ti dám heslo až si na něj vzpomenu..;)
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    lama dotazy: mam ted z leta docela dost tipu na mista a kdyz uz je sem budu sazet(snazil sem se je i dokumentovat a dokud si to pamatuju tak to musim nekam napsat:) tak by asi nebylo od veci je rovnou zanaset to ty mapy freefleku na google mapach- jak se to kurva dela? je k tomu nakej open pristup nebo tu slozku "moje mapy" proste na googlemaps spravuje jen jeden clovek(Jan)??

    dik, az poradite tak to nasazim, je to Francie a pak dost balkanu
    MIHAAL
    MIHAAL --- ---
    pls nemohl by nekdo poradit freeflek v sirsim okoli Cavallino-Treporti (u Benatek), kde by se dal zaparkovat osobak a postavit stan? jen na prespani.
    LASTBIER
    LASTBIER --- ---
    EVACEK, KRYSA23: Právě, lokality Kladská a CHKO Slavkovský les se taky celkem obávám... : /
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    tak tady provarim jeden flek, kterej uz asi nebude mit dlouheho trvani, tak ho nekdo dyztak jeste uzije... ,)

    Řecko, Chlakidiki - prst Sithonia

    Loc: 39°57'50.887"N, 23°57'59.305"E

    Dva roky po sobe sme tam stravili par dni uplne v klidu, zajizdi tam kdekdo, ale narvano tam rozhodne neni... akorat loni jeden pan tam stekal, ze je to jeho ale nakonec z toho nic nebylo. Je to byvaly beach bar, ktery uz leta nefunguje.. zbyla tam tahle paradni rakosova stodola - bohuzel mistnaci ji rozebiraj (asi na topeni), takze kdovi jak to tam bude jeste takovejhle "karibik"...
    Jo a dokonce je tam studna s vodou (piti na vlastni nebezpeci .D)!




    KRYSA23
    KRYSA23 --- ---
    EVACEK: jestli to nemáš ověřený tak to nevypadá dobře je tam zámek Kladská a zavání to tam CHKO, ale nevim jistě jen mapy.cz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam