• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    SHARK
    SHARK --- ---
    TOMBRIDER: cca 190 tis
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SHARK: a co karavan za karavan jak to maj cirkusáci? Dyť budou mít děti radost :)).....a zakolik?...prodáváš
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    mate nekdo zkusenosti s kempovanim nekde pobliz vyhlidky Maj? jestli je tam nejakej flek, kam se da pripadne zajet autem apod.?
    SHARK
    SHARK --- ---
    dneska porizen zanovni karavan
    [ SHARK @ Fotky toho co jsme si dnes koupili či objednali ]

    takze mam na prodej ten muj starsi..., ted mam dva karavany :)))
    FREE23
    FREE23 --- ---
    LESH
    LESH --- ---
    KACJU: víc infa není, proto píšu sem. letos jsem tam ještě nebyl, takže nevím, v jakym stavu je příjezdovka, ale eltéčkem jsem se tam vždycky dostal (2.2m šířka, 3m výška). odboč ze silnice mezi břežanama a černíkama, ať nemusíš projíždět vesnicí. u lomu se dej pravou cestou, která tě dovede na zelenej plácek. není tam úplná samota, objevuje se tam místní omladina a rybáři...
    KACJU
    KACJU --- ---
    LESH: ooo to vypada vyborne fakt krasny :) a v Brezanech to mam rada chvili sem tam bydlela :))
    hodis mi do psty vic infa dekuju


    SOJKA: to bude mozna Naloze avie :D sjedu se tam podivat diky za info
    LESH
    LESH --- ---
    KACJU: třeba [ LESH @ Kemping a Freefleking ]

    nebo zkus iggyho a jeho iggyland. nevim, jestli je tady na nyxu...
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    KACJU: Hele kdyby si nic nesehnala tak tady dole v dejvicich je pekny parkovistatko hned u parciku. Uz je tam naka obytna avka takze myslim ze tam te nikdo prudit nebude.
    Najdete nás zde
    KACJU
    KACJU --- ---
    LESH: jj to by bylo supr, na podobnem fleku sem ted parkovala ale vyhodil me porybenej :((.
    LESH
    LESH --- ---
    KACJU: u vody, v lese, na samotě, směr od prahy... ?
    KACJU
    KACJU --- ---
    Lidi nevite o nejakym fleku Praha a okoli kde se da zewlit v dodavce delsi dobu a bez toho aby ho nekdo vyhazoval nebo prudil? Uvitala bych spis neco v prirode nez nejakej beton plac. Jestli o necem vite prosim poradte.


    (Vsechno krome Discentra diky :))

    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    ATARKA: haha - to bych se ho asi zeptal jestli to auto vydží výlet na chatu a kolik lidí v něm může souložit aby to to auto vydrželo :D
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    ATARKA: to sou naky obytnaci co nic nevydrzej :) ja mam rekord 12 lidi v mem marco polo :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    DOCTOR23: ten už tam měli minule ale nechtěli nás do něj pustit,aby se prej neošlapaly koberce !!! .) ..taky bylo vtipný,když sme nalezli do jedný káry a týpek na nás vyběhl, že tam nemáme lézt všichni najednou, že by to to auto taky nemuselo vydržet,,,bylo nás tam šest .)
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    taky jsem měl ten pocit,většina těch aut byla s minimálním vnitřním prostorem,spíš takový chodbičky..nic kam by si sedlo 6 lidí s lahváčem..:)
    kromě toho obytnýho busu za 4,4 milionu..:))
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    ATARKA: Jasny no,hlavne ze je tam lednice a trouba ale veci aby si vozila v kufru nekde nacpanym pod posteli. Nebo treba sporak se ctyrma horakama ale pracovni plocha tak 10x10 cm.Fakt nechapu jak tam ma clovek varit. Nalestena bida,zlata westfalie!
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    SOJKA: no takovej dojem sem z toho měla taky, auto vetší než jurg,ale vešla se dovnitř tak polovina toho co tam mám já, dokonce neměli třeba ani záchod a já tam mám celou koupelnu a dokoce se lze sprchovat i vevnitř,,nehledě na to,že některý dizajny vnitřního obložení,potahu sedaček atd. ve mě vyvolávaly zvracení :)
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    ATARKA: joo taky sme tam byli,slintacka dobra ale popravde vetsina tech aut mi prisla dost nedomyslena.Trba v cenovy kategorii do milionu a pul tam snad bylo jediny auto co melo satni skrin.Coz ma i muj 25 let starej bremer.Jinak sem cekal vic stanku s prislusentvim.kobras tam mel naky slevy ale jinak nic moc.
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    SMAZAK: tak držim palce..dej pak vedět taky mě to zajímá..
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    DOCTOR23: tam sme byli minulej rok,občas sem si slintla,ale můžu za sebe říct, že zlatej můj starej bremer :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam