• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    planujeme vikendove venceni cuby ;]
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    Prosim, nemate nekdo typ na freeflek v brdech? Pokud mozno blizko vody a klido i vojensky ujezd...
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    ahoj, máte někdo zkušenosti s kempením na Sicílii (konkrétně kolem Trapani a Palerma)? pouze lidi (stany), žádná auta
    ITCHYHEAD
    ITCHYHEAD --- ---
    KCE: no uz se jedna kamaradka nabidla, tak az bude, bude.
    KCE
    KCE --- ---
    ITCHYHEAD: 120 stran mas max na hodku otaceni, sem s tim:)
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    fajn freeflek v bulharsku - zvlášť pokud máte za cíl vyspat se co nejdřív co dojedete do bulhar
    http://maps.google.com/maps?q=Durankulak,+Balgarija&hl=cs&ll=43.697231,28.566524&spn=0.004716,0.009645&sll=43.696746,28.567275&sspn=0.002358,0.004823&vpsrc=6&t=h&z=17

    hned za hranicema první značenej kemp doleva z hlavní, před branou kempu doprava takovou cestou necestou asi 50m a jste na pláži, nikdo neprudí, můžete se jít zadarmo ospršit do kempu. Akorát bacha s těžšíma autama, nejezdit moc daleko - umělci poláci tak 50m od nás zahrabali i osobáka takovym stylem že je ráno tahal traktor :D

    jinak jsme tam kempili ve třech autech dvě noci (a v jednom ještě noc předtim takže dohromady vlastně tři) a nikdo neřekl ani popel, přes den tam parkovalo ještě pár osobáků, jinak přes noc jsme tam byli sami
    MILVOUS
    MILVOUS --- ---
    MIHAAL: dík, už jsem byl, ale pro příště se bude hodit. za mě můžu přihodit Ghent
    MIHAAL
    MIHAAL --- ---
    K1NKZ
    K1NKZ --- ---
    MILVOUS: obavam se ze s freeflekama v belgii to bude podobne bidny jako v nizozemi...
    ITCHYHEAD
    ITCHYHEAD --- ---
    cus mam knizku fleku v evrope, nevite jak to nejrychlejs naflakat do elektronicke podoby? chtelo by to nejakej skener co umi obracet stranky sam. ma to asi 120 stranek
    PEPO
    PEPO --- ---
    _MIG_: super dik
    AFRE: jj už sem si to našel a koukal na skvělý fotky!.. tam se asi stavíme ;)
    MILVOUS: my jedeme do Peniche... pak i do Sagres.. tak uvidime
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    DAVO: mozna jsme byli moc narocni. 5 lidi v dodavce... tak jsme hledali mista az kus od silnice, kde bysme se mohlizasit a postavit stany. vim, ze kolem Doura to byl dost problem. naopak ve Spanelsku bez problemu
    DAVO
    DAVO --- ---
    VODOMERKA: mě teda přišlo portugalsko pro freecamp ze západních zemí snad nejlepší;)
    AFRE
    AFRE --- ---
    PEPO: pokud by se vám chtělo u Monpellier zajet kousek do vnitrozemí, je tam úžasnej národní park.

    před časem jsme tu házel info o tomhle místě....

    [ AFRE @ Kemping a Freefleking ]

    RSZ
    RSZ --- ---
    _MIG_: jj ta nejprovařenejší dlouhá pláž vedle silnice začíná kousek za Sete směr Agde
    _MIG_
    _MIG_ --- ---
    PEPO: za Montpellier když pojedeš při pobřeží se dá kempovat na pláži skoro všude, je to tam dost plný karavanů, myslím že to bylo někde za Séte před Agde nebo za Agde dál (tady sem spal - 43°17'26.540"N, 3°25'49.152"E :) ale nezapomeň si repelent :D
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    MILVOUS: třeba v lotyšsku,tam sme taky byli víceméně sami
    MILVOUS
    MILVOUS --- ---
    já mám s portugalskem úplně opačnou zkušenost, projeli sme ho minulej rok od severu k jihu do sagres podél pobřeží a nikde nás odnikud nikdo nevyhodil, ani s grilem nebyl nikde problém.

    Z míst, kde to bylo fajn bylo například Odeceixe

    nebo dál na jih se daj najít kupříkladu pláže , kde je člověk často úplně sám, no kde to v evropě je ještě?
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    PEPO: Portugalsko je IMHO obecne naprd. vesnice i mestecka jsou roztahany podel silnic do silenejch rozmeru, vsude je vsechno soukromy... a pozor na umyslne pozary! radi tam vypalujou eukalypty. jednou jsem takhle pri nocnim (zoufalym) hledani do jednoho takovyho pozaru vjeli. v Portu je obrovskej a levnej kemp do 10 minut MHD od centra
    PEPO
    PEPO --- ---
    zdařbůh vespolek, taky se přidám....

    jedeme do Portugalska a cestou tam si to pravděpodobně dáme spodem přes itálii, francii, španělsko a pak do Peniche(pt)

    kdyby někdo měl tip na nějakej dobrej fleking či kemping v okolí:
    Trenta
    Janova
    Montpellier
    San Sebastian

    či v Portugalsku v okolí pobřeží, budu mu neskonale vděčný!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam