• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    OSIP
    OSIP --- ---
    LESH: nejdriv ulozit kml z google map pres odkaz "Jazyk KML" v popisu mapy v roletce na leve strane, nasledne prekonvertovat pres http://www.gps-data-team.com/convert.php - podle typu pouzivane navigace.
    LESH
    LESH --- ---
    lze to nějak hromadně vytáhnout jako POI do navigace?
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    staci byt prihlasen na jakykoliv ucet...
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    to musi bejt ucet na googlu pro vkladani? diky sem lama :D
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    tak sázejte ať máme kam jezdit..:)
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    vse v naprostem poradku ;]
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    tak jsem tam přihodil cvičně jeden náš oblíbený plácek na Kypru :)
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    tak jsem to povolil pro všechny,tak to někdo zkuste jestli vám to jde...;)
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    Cus, jak je mozne ziskat pristup do freelekingovyho google earth? Mam par mist, ktere bych tam chtel umistit + v kvetnu-cervnu pojedem do jizni francie tak bych rovnou updatoval... ;]
    Btw. Pochopil jsem to z historie auditka dobre ze ve francii nikdo neresi freeflekare?

    Diky
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    KCE: já vim,ale pro inspiraci dobrý..;)
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    Cago

    budu ted minimalne 4 mesice ve valencii se svym trandakem tak kdybyste nekdo mel dobry tipy na freefleking v okoli nebo jeli kolem tak dejte vedet a muzem neco spachat,) v cervnu mi tady konci skola tak zvazuju moznosti jak pak jet domu, ale asi objedu cely spano s portugalskem dokola proste:)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Já taky jako DOCTOR23 koukám na tyhle stránky pro inspiraci..je tam všechno po hromadě,a pak přemejšlím jak to doma zbastlit z vlastních prostředků anebo sehnat ekvivalent někde jinde na netu..
    KCE
    KCE --- ---
    no hlavne treba tahle ledka
    v karavanshopu za 310(!!) na aukru 80,-; karavan shop metr hadice 70,-, zelezarstvi 20,- a pod, v podstate vsechen material je tam tak 3x drazsi (listy, tmely, spojovak..cojavim,vsechno proste:)
    pak sou samozrejme veci ktery se jinde shani hur, treba dobra pumpa na vodu
    GREGI
    GREGI --- ---
    DOCTOR23: chci jet hlavne diy :)
    KCE
    KCE --- ---
    to je spatnej zacatek, predrazeny veci..
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    GREGI: pro začátek....:)
    http://www.caravan24.cz/
    Caravan camping shop - nejlevnější sortiment pro karavan a outdoor
    http://www.karavan.cz/
    GREGI
    GREGI --- ---
    WTG: jo na tu sem samozrejme koukal ale mam peugeota 807 tak snad tam nebudu ot:)
    KCE: dik:) no mam krasnou pritelkyni tak ta bude kdyztak shanet vodu;)) jinak ja bych se nemusel mejt i mesic je mi to fuk ale pro pritelkyni chci cistou teplou vodu;) ona z toho kempovani zatim neni moc nadsena tak ji musimm nejak zlomit... ;) musim ji dokazat ze kempovani ma oproti privqtum vic vyhod nez nevyhod
    KCE
    KCE --- ---
    GREGI: ohledne stanu - nautilus23 ma moc peknou knizku z fr, napsal to typek takhle zije, ma tranzita a za tim na valniku tunelovitej stan cca 3X2m (kniha je cela dobra, treba bude jednou cas a prilezitost si ji pucit a naskenovat;)
    technicke detaily kdztak res v diskuzi co psal wtg
    ve vetsine zemi evropy je stani "na divoko" zakazany, nicmene to zatim jde, i kdyz je to horsi a horsi
    vodu beru bud na benzince (v cr dost neochota oproti zapadu- "kolik si ty vody jako berete?" "no, asi 100L" "no to si delate..okamzite vypadnete"), a nebo hrbitovy, v cechach to neni vsude, ale treba ve fr je na kazdym hrbitove kohoutek
    naky filtry urcite sou, pouzij google, ale za sebe muzu rict ze mi staci voda co si nekde natocim, mam kapacitu asi 170litru dohromady a staci to pro jednoho na dva tydny cca, pro dva na tyden
    nebo si udelej nakou plachtu na chytani destovky treba;)
    btw- na sprchu bych si vodu teda stejne nefiltroval, v potoce/rybnice se koupu i normalne, zejo;)
    GREGI
    GREGI --- ---
    cau
    chci si postavit neco mezi stanem a karavanem k autu, auto bych chtel na spani )v pohode se tam vejde dvouluzko) a ven z kufru by to melo navazovat na stan kde bude nejakej malej zachod, sprcha a takovej malej "obyvak"... nemam s kampingem skoro zadne zkusenosti (jezdil sem jen na klasicke stanovacky) a tak bych se chtel nejdriv zeptat jak je zakonama osetreno kde se muze stat a kde ne (zhruba tak pro cr a zbytek evropy), dalsi vec kde se shanite vodu (mimo kampu samozrejme), jestli neni problem brat na benzinkach popripade jestli se nedelaj sehnat nejake filtry ktere z ricni ci rybnicni vody udelaj cistou vodu na sprchovani (ne piti).... neco skladneho samozrejme:) dotazu mam miliardu takze by mi asi nejvic pomohl link na nejakou kvalitni diskuzi kde se zabyva takovejma technickejma vecma:) dik za odpovedi!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam