• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    KCE
    KCE --- ---
    no rozdil tak v dylce plavby, mi nerikej ze 250km usek kde to jezdi denne si musis obednavat mesice dopredu
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    KCE: tak on bude asi rozdil trajekt do maroka kde de o par km
    KCE
    KCE --- ---
    podle me musi bejt naka kancelar co ti listek proda o dost levnej, jen nejsou na netu a nebudou mit stanek hned u pristavu
    treba do maroka ti vetsina kancelari co sou "na ocich" rekne 300e a vic, my jeli tusim za 180, protoze sme dostali tip na kancelar, byla zapadla asi 5km za mestem v nakym polygono
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    ROBOOTEK: zadaval sečm zari.. takze mimo sezonu
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    jo a jeste do olbie jezdi jen ten moby a ten je drazsi.. do golfo aranchi jezdi sardinia ferries a je to levnejsi.. a to mesto je jen kousek od olbie
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    hm tak ten odkaz nejak hapruje ale vyhodilo me to 320eur zpatecni.. si myslim ze to de..
    _MIG_
    _MIG_ --- ---
    LESH: Dobrej ranec za cestu trajektem, v roce 2008 jsem platil za Livorno-Bastia a z5 cca necelejch 100eur :) ted je to 270eur
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    LESH: To je slusna raketa 13K za to dojedu do recka a zpatky :)
    LESH
    LESH --- ---
    ATARKA: já jen jako doplnění tvých informací... :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    LESH: no mě je ejdno kolik to stojí,já trajektem nikam nejezdim .) jen sem házela jaký nám nsk přišly ceny za trajekt pro zájezdovej autobus + lidi k tomu v kajutách .)

    jinak my bysme se do toho teda nevešli,kdyby to brali poctivě .)
    LESH
    LESH --- ---
    ATARKA:

    SPOLEČNOST MOBYLINES

    14.8.2012 Livorno (8:00) – Olbia (13:55)

    28.8.2012 Olbia (9:00) – Livorno (14:55)

    2 dospělí, obytný vůz do 5 m délky a 3 m výšky, bez kajut a sedaček

    Cena zpátečního lístku: € 520,24 = 13.500 Kč



    Nebo



    SPOLEČNOST MOBYLINES

    14.8.2012 Civitavecchia (9:00) – Olbia (13:45)

    28.8.2012 Olbia (9:00) – Civitavecchia (13.45)

    2 dospělí, obytný vůz do 5 m délky a 3 m výšky, bez kajut a sedaček

    Cena zpátečního lístku: € 485,90 = 12.609 Kč
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    CEEFA: to misto ale vypada epesne ;]
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    ATARKA: no tos me moc nepotesila ;] mam v zaloze jeste Odesu na UK... :]
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    PUBLICURINATION: ja si pamatuju jenom tenhle flek:
    43.608146,-1.455824 - Google Maps
    http://maps.google.com/maps?q=43.608146,-1.455824&num=1&t=h&z=15&vpsrc=6&vps=2&ei=fA09T6npFKjk4QSD3szIDw&abstate=near:actbar-saveto

    krasny haje korkovejch dobu kolem oceanu, zevling uplne v klidu, plaze skoro prazdny ale ma to jeden hacek - na koupacku to fakt neni, vsude tam sou cedule s varovanim na silny spodni proudy, ktery jsem ze zacatku ignoroval, vesel do vody a kdyz sem tam byl tak do pul steheh tak sem zacal radsi zdrhat ven protoze sem uplne cejtil jak me to tahne nekam dolu a pryc .)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ROBOOTEK: rakije ? tyve, dyk já furt řídim, tak se asi těžko budu nalejvat že jo :) prostě sme měli v kabině asi 80 stupňů ( ted nevim jeslti to bylo řecko a nebo eště předtim makedonie ), jeli sme asi 400 kiláků a celou dobu do mě ze strany pralo sluníčko,nezachránily mě ani mokrý ručníky, kterejma sem byla obložená
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    tady dyžtak orientační ceny trajektů kdyby někoho zajímalo, je to počítaný na 12m bus + 45 osob, dodávku počítejte tak čtvrtku ceny, joc eny sou to na konci září

    Nice – Ajaccio 15.9. v 15.00, cena 1665,29 EUR

    MOBY:
    Janov – Bastia 1504,47 EUR
    Boni-Steresa 745,3 EUR
    Olbi-Civi 1730,3 EUR

    COSA:
    Livorno – Bastia 1793,35 EUR
    Golfo – Livo odpo 1157,95 EUR
    Golfo – Livo večer 1768,95 EUR
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    PUBLICURINATION: no my sme to protáhli do španělskýho Baskicka, tak sme se tam moc nezdržovali, páč nebylo pořádně kde, na zevlink s károu to enbylo, eště sme s sebou měli psa a to už bylo úplně pasé, někde ten pes nesmí ani do centra města, což v tom baskicku taky,ale přišlo mi to tam míň zalidněný,pro mě větší relax s výhledem na vyřazenou atiomovku nebo co sme to měli pod sebou .)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    ATARKA: ono vedro a rakije je mocna kombinace :D)
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    ATARKA:Poznamenavam si ;] Nejaka doporuceni ci nejaky zajimavy mista po ceste?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam