• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    _A5_
    _A5_ --- ---
    PASTEL:
    FDM_NACELNIK:

    Ta 605 vypada jako jedina alternativa... jen to bohuzel vypada na celodenni cestu jen z Prahy na Rozvadov :(
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    _A5_: silnice 605 vede z Prahy až k Rozvadovu, najedeš si v každym případě ;-)
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    _A5_: do plzne je urcite stara plzenska supr cesta a plzen rozvadov mam pocit jde take po stare akorat si myslim ze si par kilacku najedes
    _A5_
    _A5_ --- ---
    A me by zase zajimalo, jak se co nejrychleji dostat do Francie (Německa), bez použití ceskych dalnic - pres Rozvadov to jde jen po dalnici mam pocit ne??
    ...nechci si kupovat krabicku a ani se nekde moc motat po okrskach
    T_RAVE_LER
    T_RAVE_LER --- ---
    nevite jak je to s poplatkama pro obytnaky nad 3,5 na zapad od nas... na dalnicich popripade i na tech nacional cestach, kde nejsou mita... jestli jsou nejaky omezeni atd. dik
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    tak jsem ted koukal do mapy fryfleku a koukam, ze jeden z mejch fleku se premistil do nesmyslu... jde nejak locknout pozice to terce?
    FRANTANEN
    FRANTANEN --- ---
    ROBOOTEK: kraaaaasa, Hrasek tam take zevli zbira olivy a platej ho olejem, ten kdyz proda tak ma vic nez ten plat, nema fotak :-( , no je to tam nadherne, furt na to musim koukat,
    to fosforeskujici , takove vodni svetlusky jsou v rijnu v Normandii ......v noci, mazec se v tom rachtat
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ROBOOTEK: stejně jako se v Tyrolsku v italský části domluvíš spíš německy než italsky :)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    ATARKA: :) no ja se ani nedivim jako spis konstatuju.. kazdopadne korsicky vlastenci tam frantiky rozhodne v lasce nemaj :))
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ROBOOTEK: se nediv, frantíci nejsou takový zevláci jako taliáni .)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    MIHAAL: no korsika me taky hodne bavila.. tam je to lepsi v tom ze sou ty hory na korsice turisticky.. na ty sardinii prave ne ale zase na sardinii me to diky ty italsky nature prislo vic camping friendly.. ta korsika je vic hlidana tam nas nekolikrat vylifrovali z plaze ze jako spani v zadnym pripade..
    MIHAAL
    MIHAAL --- ---
    ROBOOTEK: ok. my jestli tam pojedem znova, tak asi taky obytnakem aspon na 3 nedele. stoji to tam za to. i kdyz teda vlastne pojedem spis na korsiku :)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    MIHAAL: kazdopadne ale kdyz vemu ze kazdej da jeste 3ku ne-li vic za tu letenku tak je to proste drazsi nez jet autem z cech.. i na ten tejden
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    MIHAAL: tak to uz by byla dost prekombinovana zbytecnost :)) hele na ten tejden je to tak nahrane mozna nastejno.. ale na 14dni se to s tim pucenim auta rozhodne nevyplati
    MIHAAL
    MIHAAL --- ---
    ROBOOTEK: drazsi nez trajekt a nafta? nevim, na kolik ta letenka prijde ale jeste se da letet treba do milana, kam to snad vyjde levne, pak stopem/busem/vlakem do livorna a odtamtud trajekt. ale je to asi celkem putovani.
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    MIHAAL: letet letadlem je peknej zazitek to jo :)) ja to taky takhle zvazoval ale furt je to prave drazsi nez ten trajekt..
    MIHAAL
    MIHAAL --- ---
    ROBOOTEK: jo vidis.. 4
    _MIG_
    _MIG_ --- ---
    ZICHY: jj, taky jsem tam byl, je to paráda, měl jsem auto přímo u jezera, nikdo mi neprudil ... jenom po cestě kolem kaňonu a pak taky na Napoleonský silnici mi málem shořely brzdy :)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    MIHAAL: kolik vas v tom aute bylo? 2? 4?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam