• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    DOCTOR23:
    LESH: děkuji, nj Polsko prostě paráda
    LESH
    LESH --- ---
    PASTEL: polsko naprosto bez problémů...
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    MIK23: Můj mladej dělá servisáka u kamionů a řikal že kamioňáci o tom mluví už dlouho , a prej jediný co se proti tomu dá udělat je nechávat pootevřená okna - usneš, ale neumřeš.

    Potřebuju info, chystáme se na Sever Polska, ví někdo jak je to tam se spanim mino kempy, rozdělávání ohně a tak
    FEEX
    FEEX --- ---
    Taky sem ti cet v nakym rozhovoru, se to strikaj do sani nezavyslyho topeni...
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    MIK23: Adik nám povidal, že bráchovi, co jezdá s kamičem se to stalo ve Francii, normálně se ráno probudil a zjistil, že mu naštěstí ukradli jen šrajtofli se všim...nic neví, uspali ho
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    KCE: jen jestli se jenom nemaskujes :)
    KCE
    KCE --- ---
    no hlavne si rikam, kdo by co mel z myho auta, uz na pohled je jasny ze tam zlato mit nbudu;)
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    VODOMERKA: touz mi prijde prehnany ze by to dotahli az takle.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    PEPAZZ: co rikal tak bezna praxe ve spanelsku, ba naopak v nemecku prej spi klidne s pootevrenym oknem
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---

    PPNEKK: wtf, kde? :)
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    PPNEKK: jo, nebo ti to pak nas*ane zapalej a mas o zabavu postarano... a la Houdini
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    stim plynem jeto prej docela casty treba u kamionaku,rano se proberes poblejes a koukas zete vybrali. co rikal otec tak v nekterejch statech kdyz nejses na nakym velkym parkovisti tak si stahnou dvere kurtou aby nesli otevrít. kdyz uz titotam fouknout tak pak maj aspon slozitejsi se tam dostat
    MARQETHA
    MARQETHA --- ---
    MELDA: asi jo.. a psa v autě vozíme :))
    MELDA
    MELDA --- ---
    KCE: Me by prislo jednodussi zabouchat...zarvat policie a pak te pretahnout klackem po hlave...ale plyn nebo na to jit pre nadrz na vodu...hmm.. dlouhej proces..zvlast, kdyz beru do nakladaku vodu povetsinou na benzinkach, kterou radeji nepiju, kdyz sem na cestach.
    MELDA
    MELDA --- ---
    MARQETHA: Nekoukas moc na nejaky detektivky?? :o))

    Porid si do auta psa :o)
    MARQETHA
    MARQETHA --- ---
    tak to je hustý.. :)
    no nechtěla jsem tě s tou vodou vyděsit :)))
    KCE
    KCE --- ---
    no ja v kare bydlim, home is where u park it;) ale je fakt ze chvili trvalo nez sem si na klidny spani zvykl;)
    a teda otravit nadrz na vodu, to by me ani nenpadlo..doted:)
    MARQETHA
    MARQETHA --- ---
    jo, to asi zní divně.. :) ale v tom srbsku jsme se přesouvaly jen za bílýho dne (stopem jen 2x, z toho jednou s německejma důchodcema v bavoráku :D ) a prostě v noci se bojim víc - přece jen pravděpodobnost nějakýho přepadení je ve tmě vyšší a dostat se do auta/vstříknout do něj nějakej oblbující plyn/nebo třeba otrávit nádrž na vodu neni uplně těžký.. třeba jenom stárnu, ale prostě neměla bych klidný spaní :))
    KCE
    KCE --- ---
    he, stat v cr s autem ne, a srbskem stopem s baglem jo?:) slusnej kontrast:)
    MARQETHA
    MARQETHA --- ---
    já se teda autem bojim stát přes noc volně i v čr, takže já radši dycky preferuju kemp nebo nejlépe stellplatz.
    ale jen k tomu Srbsku - já s ním zas mam zkušenost jedině dobrou. projela jsem severní část (po Bělehrad) s kámoškou vlakem a taxíkama (kerý byly levnější než bus), něco málo stopem a nezaznamenaly jsme jedinej sebemenší problém, byť jsme byly dvě malý bezbranný holky s velkejma baťohama :) všichni tam byli hrozně milí a ochotný, a ještě ke všemu jsem byli za velký frajerky ze "západu" :)) ale třeba to směrem jižnějc bude ostřejší, třeba kolem Kosova..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam