• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    RADAK: ok diky..a na azurovem pobrezi neco jako parkoviste pro obytnaky funguje, resp. je to tam nejak casto zastoupeno? Kdyz se teda odprostim od toho free :)
    RADAK
    RADAK --- ---
    HONDZIQUE: zdar. nevim jak ted, ale byl jsem tam s T4 pred 4ma rokama a spali sme vsude kde se dalo. jen na azurovym pobrezi sme spali na parkovisti u mestsky plaze a v 7 rano tam prochazeli benga a brali obytky. my sme stihli ujet, nez se k nam dostali. jinde uplne v pohode ale je fakt, ze sme se dost uklizeli.
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    zdravim, jak je to s freekempingem v jizni Francii? Tlaci to vse do kempu nebo se nejak da? Samozrejme se divam vsude mozne po netu, ale zajimala by me Vase osobni zkusenost, prip. tipy, pokud mate..diky...
    (mam T4 se zvedackou, takze osobak)
    XLOBOX
    XLOBOX --- ---
    IZOBAR: ok dik za ujasneni, myslel jsem ze je to na vsech verejnech mistech.
    IZOBAR
    IZOBAR --- ---
    XLOBOX: to se tyka pouze verejnych komunikaci. pokud si na parkovisti tak to neplati
    QYDO
    QYDO --- ---
    XLOBOX: to se tyka i osobnich aut nad 3,5t? uz jsem s tim parkrat pres noc v praze stal a nikdy nic, treba tady u nas u prace na praze6 na jednom parkovistatku (verejnym) stoji porad nejaky nakladaky... nebo kdyz jsem byl na dovozovce, vsude v okoli technicky na repich TIRaci a v nich chrapajici ridici

    no, at uz je to jakkoliv, doufam tim padem, ze fizlove to zatim resi selskym rozumem a na tyhle okraje prahy trochu serou. pokud by rodinka s obytnakem chtela usetrit za kemp a zazevlila to na vaclavaku, tak se budou chovat asi jinak
    XLOBOX
    XLOBOX --- ---
    QYDO: tak u tebe bude asi hlavni problem s tonáží, vzhledem k tomu ze v Praze nesmis pres noc parkovat s autem nad 3,5t
    QYDO
    QYDO --- ---
    GREENY: no já to teď vyzkouším, budu aspoň měsíc bydlet v autě na ulici na p8 :)
    Kvůli elektrice a dílně.
    Zvlášť je asi bude srat ze kolem mě nepojedou popeláři.
    GREENY
    GREENY --- ---
    QYDO: jo taky vidam jednoho papundeklovyho elvis-pezota celorocne parkovat mezi vysehradema podolim a ocividne bez problemu...
    Ale myslim, ze to maj fizlove hozeny tak, ze neresej parkujici obytnak, když je prazdnej. Jakmile by v nem někdo pravidelne prebyval a tim budil pohorseni okolo bydlících zmrdu a duchodcu, aplikovali by na nej ten zakaz s velkou chuti..
    QYDO
    QYDO --- ---
    GREENY: jak je to s tím parkováním obytnaku v praze? Resej to? Mi přijde že často vídám tyhle auta po ulicích... Minimálně na Praze 8, v cimicich má pár lidí svoje auto normálka před barakem
    GREENY
    GREENY --- ---
    WARE: v praze imho zadny mista urcena k ziti v karavanu nejsou... zas takovej slagr to tu není, aby to bylo jak u more, kde sou celorocni kempy kde si odstavis karavan a litas do nej letadlem, když te zrovna znudi vyhled z korporátního mrakodrapu....

    plus diky zakazu stani obytných aut na celem uzemi prahy se ty majitele kempu ani moc snazit nemusej...
    WARE
    WARE --- ---
    Kempoval jste někdo někdy na džbáně? Když si to sečtu, tak to je 365 Kč za noc bez zásuvky. 2555 za sedm nocí 11 315 za měsíc, to ať se jdou bodnou s něčím takovým, to je možná levná dovolená pro němce, ale na žití nic moc..
    WARE
    WARE --- ---
    Je někde nějaký levný, čistý místo v Praze, kde můžu bydlet v dodávce, kde jsou záchody, nějaká hospa a elektřina a kde mě nebudou chodit prudit fízly za to, že jsem v autě??
    RADAK
    RADAK --- ---
    mate nekdo zkusenosti z Gokceadou? vim, ze freekemp je moznej. spis osobni typy. dik
    ZICHY
    ZICHY --- ---
    VERCA_ZABA: ok, díky, zrovna mám jeden bod cesty nedaleko, tak to zkusim, když pojedu kolem
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ZICHY: v Bosně můžu doporučit:
    44.271578, 17.590298

    my sme tam jeli jenom se podívat na vyhlídku a nakonec to bylo tak krásný, že sme tam přespali - nahoře jenom pastevecký chaty, jinak klid.. dá se tam zakempit uplně v pohodě, kousek od nás zastavilo policajtský auto, tak kámoš za nima šel, jestli tam můžeme bejt a oni že v pohodě, že se tam jeli jenom kochat výhledem, at si tam děláme co chcem. tak dostali dva braníky:)
    ZICHY
    ZICHY --- ---
    cca 28.6. - 10.7. jedu s kolegou za lítáním (paragliding) do Bosny, Černý hory, Kosova...asi budu mít volný dvě místa, ideálně pro dvojici, která by chtěla chodit po horách (kdyby náhodou někdo)

    add info Srbsko, Kosovo
    - minulej rok jsem se přes Srbsko vracel z Makedonie (je teda pravda, že mám malou dodávku MB 100), ale za průjezd Srbskem jsem dal pár E a je to zaručeně nejrychlejší cesta z týhle části Balkánu, vše bez nejmenších problémů
    - Kosovo taky bez problémů, zelená karta teda neplatí, ale prodaj ti na hranicích za 30E na měsíc
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    VERCA_ZABA: uz je to pet let co jsem prave pelopones projeli :) kdyz najedes na fotku, tak tam mas i popisky :) http://myrda.rajce.idnes.cz/Recko_2009/
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    Freekemp kokorinsko / http://goo.gl/MAf39T / uklizeno od silnice, uplne rovnej paloucek, prijezdovka z betonovych panelu.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    RADAK: super! nás nejvíc láká ten Peloponés, ze by to tam mohlo byt min civilizovaný než sever Řecka, víc opuštěných plazi a tak:)
    RADAK
    RADAK --- ---
    VERCA_ZABA: Super to je v okoli Patry. Spousty fleku uplne mimo civilizaci. Auto mas uplne na plazi a do more to mas tak daleko jakou mas odvahu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam