• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    Ahoj,nějaký zkušenosti s parkováním v Berlíně? Vim ze se tu řešili plakety kterou bohuzel nedostanu,resej to nejak? diky za odpovědi
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    PUBLICURINATION: kemping kdekoli když po sobě uklidíš, bejvaj připravený i ohniště,který můžeš využit,jen musíš dřevo zase doplnit, místní v poho, my sme teda s nima do styku moc nepřišli, velká země málo lidí .) je to tam fakt krásný, ale počítejte s tim,že ve vodě si tam moc nezablbnete, a v noci je občas potřeba jegrovky a kulich .)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    BIG_SCHADE: hele počítej s tím, že tam jsou rybáři, ale pokud ty nebudeš dělat bordel jim, tak jsou uplně v pohodě... mě tam furt za nima lítal pes, až sem sám byl nasranej že je prudim a oni uplně v poho, stejně tak ten manžel starostky, tomu sem i řikal, že tam kempíme a on úplně v poho :)
    BIG_SCHADE
    BIG_SCHADE --- ---
    JENDAVB: Dik :) a to je ten temer obdelnikovej rybnik ?? A pohoda tam, nikdo neprudi rikas ??
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    BIG_SCHADE: Přebuz
    BIG_SCHADE
    BIG_SCHADE --- ---
    STEMBUS: Cau, nepamatujes si jmeno nejaky vesnicky pobliz ?? Koukam v mobilu a nejde mi to :) dik
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ten rybník je udržovanej a fakt čistej, dal sem se tam do řeči s manželem starostky co se o ten rybník stará a řikal že tam je takřka pitná voda, protože jedinej přítok to má z potoka z okolních lesů, kde pramení....
    RSZ
    RSZ --- ---
    STEMBUS: a ten rybník je koupatelnej?
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    Ahoj, nejaka doporuceni co se tyce kempovani v pobalstkych statech chceme se zajet podivat na severo-vychod estonska k tomu velkemu jezeru. Nekdo nejake zkusenosti? Co mistni? Diky.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Jeden hodně pěknej freeklek - krušný hory
    50°21'37.282"N, 12°37'18.596"E
    EXX
    EXX --- ---
    MAKAKA: taky jedem do portugalska..se muzem spojit..jedem cca za mesic mozna ani ne. Napred ale pozevlime ve francii.
    _A5_
    _A5_ --- ---
    KHOLIS_T: jj, nic hroznyho... S pár Perlenbacherama se to tam dá přežít;))
    KHOLIS_T
    KHOLIS_T --- ---
    MAKAKA: ahoj, my ted stojime na plazi Furnas, kousek od Lagose, je tady celkem fajnovy parkovani, a 100 metru od auta nekolik lezeckejch cest. Krasna plaz, pres den nejaky surfari a tak, ale nic hroznyho...
    MAKAKA
    MAKAKA --- ---
    Zdravím, letošní rok se chystáme vyrazit směr Portugalsko. Máte někdo nějaké tipy na místa (parkování, lezení...) + co by stálo za to vidět? Předem dík:)
    ELA
    ELA --- ---
    FREEK303: Thanx, good idea...If we decide to go I'll do it!
    ELA
    ELA --- ---
    RSZ: Diky. Jizni Spano znam a ted by me prave lakala ta stavnatejsi cast:) pokud obcas sprchne, tak fajn, ale zase bych nerada po 3 tejdny nevystrcila nos z auta...navic jedeme s miminkem, tak bych taky nerada kazdej vecer nekde provizorne stala ve stresu nekde u krajnice:) jeste promyslime, nastuduju:)
    FREEK303
    FREEK303 --- ---
    ELA: buy the stormriders surf guide, in this book there are many many written good locations over there
    RSZ
    RSZ --- ---
    ELA: parkování v pohodě, jako jinde ve šp. Pršet tam může dost, v galicii i asturii jsme zmokli xkrát, v asturii jsou i uprostřed léta mnohde zelený louky jako někde v irsku, což o něčem svědčí:) Ale teplo bude, a asturie je krásná, tak bych se moknutí nějak nebál..
    ELA
    ELA --- ---
    ahoj, mela bych dotaz ohledne spanelske Galicie, Asturie....jak je to tam s parkovanim (velkej obytnak), mam projetou jen cestu na jih a hlavne jak je to tam s pocasim? Planujeme jedst prelom srpna, zari, tak mam trochu obavy, abychom tam 3 tejdny nemokli. diky
    RADAK
    RADAK --- ---
    HONDZIQUE: nevim. nas vycapnuli v Nice. ale jak jsem psal, stihnul jsem ujet.

    pak je dobrej placek Beauduc, dalo se zajet autem az na plaz. byl jsem tam kitovat. ale je to pecka plac. prej se deli nejaky zmeny, jakoze obytkou uz nee, ale T4 by to mohla projet.
    https://www.google.com/...4.58665,210m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x12b66828d0905fdb:0x44e7c1858eedcd30

    a dobry misto s kempem je tady:
    https://www.google.com/maps/@43.3362486,3.5780758,521m/data=!3m1!1e3

    nejvic casu jsem tam stravil prave v Beauducu a pak jsem to mastil dal do spanelska.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam