• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    MAJKLA: Čaukylinky budliky šmudlíky!
    Za mne Kemp Křineč s barem Nebe
    BAR NEBE branžež hudební bárek na pláži v českém ráji
    http://www.barnebe.cz/
    Pak není špatnej Kemp v Kácově u pivovaru..teda kemp je komoušská klasika..ale pivovar je mocný zdroj!
    A můj oblíbený kemp,jelikož je to tam prostě pěkný je v Malý Skále
    Camp Ostrov - Malá Skála - Proč k nám
    http://www.camp-ostrov.info/
    MAJKLA
    MAJKLA --- ---
    čauky, chcem v červenci vyrazit někam k vodě do kempu v (klidně vzdálenějšim) okolí Prahy s partou pěti holek, napadá vás takhle z fleku nějakej dobrej kemp, kde se dá o víkendu pobavit, zarelaxovat a tak...? Dřív než začnu zuřivě gůglit :) dík moc
    EXX
    EXX --- ---
    MAKAKA: to uz budem v portugalsku
    MAKAKA
    MAKAKA --- ---
    KHOLIS_T: jéé, to je pěkný - děkuji moc. Také místo určitě oceníme :) Ještě nějaké tipy a doporučení ?
    EXX: se můžeme určitě někde potkat :) máme to dost podobný, nejdřív tedy do Berlína, pak sever Francie za známýma a pak tradááá :) my vyrážíme na začátku srpna.
    LESH
    LESH --- ---
    SIEMENZ: nas tam byla 4 auta, tak jsme se radši separovali :)
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    LESH: me lakali polaci k sobe... cesi cesi! :D ale vyjel sem na takovej kopecek k borovicim..)
    LESH
    LESH --- ---
    SIEMENZ: szeroki ostrów jsem dával do mapy. severní část byla plná poláků, ale stačí to u nich vzít doprava, projet lesíkem a objeví se prázdná veliká louka...
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    PUBLICURINATION: hele celou pobaltskou trasu sem dal domhromady tady... castecne z mapy freefleku + sem objevil jeste nejaky dalsi... vyfiltruj si me tak rok a kus zpet, najdes par fleku.)
    A nevim jestli sem to tam taky daval, ale za zminku stoji taky Szeroki Ostrow v polsku...
    FREEK303
    FREEK303 --- ---
    STEMBUS: me danish, i wish ;)
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    LESH: zacinam se bat :D
    LESH
    LESH --- ---
    PUBLICURINATION: jestli budete mít v litvě cestu kolem, určitě projeďte silnici 119 mezi Anykščiai a E262. stojí to za to! :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    PUBLICURINATION: neni Z :)

    hlavně se jeďte podívat do Kundy :) moc hezký město,obrovská cementárna, jedna sámoška, jedna benzínka a sídliště a nic jinýho :) hlavně ale nechtějte někde koupit pohledy, zkoušeli sme a nevedou :)) https://maps.google.cz/...da&brcurrent=5,0,0&hnear=Kunda,+L%C3%A4%C3%A4ne-Virumaa,+Estonsko&t=m&z=13
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    ATARKA: parada nikdy nezklames ;] diky
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    FREEK303: Thanx Danish bitch! :)
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    Krásnej plácek na Lipně přímo u vody (Kovářov), doporučil mi ho kámoš kterej má nedaleko chatu, lidí přes den okolo minimum a v noci nikdo, plac se nachází u bejvalýho hotelu, je tam sice zákaz vjezdu, ale nikdo neprudil a policajti to tam prej nekontrolujou, maximálně nahoře u hotelu. Je to u takový neobydlený chajdy i s ohnišťěm :-) 3 dodávky by se vešly v poho, po panelce se sjede až k vodě..
    48°40'50.502"N, 14°6'37.803"E

    http://mapy.cz/...501%2C48.680695%2CFrymburk%2C%20okres%20%C4%8Cesk%C3%BD%20Krumlov~free%20flek%0A_1
    FREEK303
    FREEK303 --- ---
    STEMBUS: fuj you hippy :)
    QYDO
    QYDO --- ---
    ROBOOTEK: hele je to jen na chvili, nez to trochu dodelam a budu mit neco vic nez jen postel :), pak uz mam pozemek poresenej peknej, ale bez vody, elektriky, niceho... to tech 14 dni vydrzej
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    QYDO: aby si za chvili nedopadl jak dub kterej to nakonec vyresil vlastnim pozemkem.. prudy tipu vypustenejch pneumatik + to dovrsilo rozbity predni okno.. holt lidi sou svine :/
    QYDO
    QYDO --- ---
    MASOO: já jsem celkem na hulváta v ulici kde je zakladka a školka, ráno poslouchám občas wtf kecy lidí co choděj kolem, ale jinak zatím tuk tuk pohoda :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    QYDO: u nas zatim taky furt dobry, ale my moc nekempime, spis chodime jen do auta spat a hlavne mista stridame, v pohode sou vysocany, ale da se i na vinohradech a nebo u harfy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam