• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    EXX
    EXX --- ---
    čus, nekdo tip na dobry fleky a klidne i dobry skvoty v okoli lisabonu nebo fazendas de almerin apod ? jih portugalska ..
    AZTEK23
    AZTEK23 --- ---
    Ahoj. Flrk u Koňepruských jeskyní? díky.
    FRDK
    FRDK --- ---
    GANESHA:
    GANESHA: Aktualizace:
    Minulý týden jsem tam ve středu zajel, oproti původnímu plánu pobejt tam den/dva jsem to díky škaredému počasí změnil na pouhé jedno přespání. Dojel jsem navečer kolem osmé, ve vjezdu byl řetěz ze zákazem, který šel sundat, takže jsem vjel. Nechal jsem auto nahoře u hlavní budovy. Všechny chatky okolo byly vypáčené, vytrhané dráty, některé lehce zdemolované. Rozhod jsem se, že ani nebudu stavět stan a v jedné ze zachovalejších přespím. I jal jsem se připravovati večeři, když tu náhle zespoda od vody přijelo auto, vylezl týpek a prý co tam dělám. Povídám, že chci přespat, on blá blá zákaz vjezdu a tak a pak povídá, že ať teda přespím (ještě se ptal, kolik dní tam budu), že on to tam jezdí hlídat právě kvůli tomu, že během posledních dvou let se to tam hodně vykrádá, a ještě mi radil, ať si sjedu s autem s kopce k vodě (kam on jezdí na ryby), protože to tam jezdí obhlížet i cajti, ale dolů nepůjdou. Takže jsem přespal a ráno brzo vypadl. Ale na nějaké nerušené dovolenkování už to asi nebude...
    S_TU_DN_A
    S_TU_DN_A --- ---
    flek spindl a okoli

    dik
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    cus,nevíte někdo o nějakém freefleku v madarsku smerem od slovenskych hranic na Budapešť? dik za info
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---


    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    Zajimave misto u male skaly..byvaly autocross.

    Maloskalsky autocross-mala skala, N 50°39.161' , E 15°11.736', http://maps.google.com/maps?q=Maloskalsky+autocross-mala+skala@50.65268,15.19560
    EXX
    EXX --- ---
    DEEBON: o technu rec nebyla... Je fakt ze spousta cest k oceanu je 1,9m max. Ale hlavne bych okamzite zapad do pisku. Tohle se zdalo jako jediny vhodny. Myslim ze se to jmenuje grand crohot nebo taknejak. Dobry najet tam vecer to je tam volno. Druhy den nas zastihla gendermarie a rekla ze mame preparkovat tak abysme nezabirali 4mista, rekli sme ze az odjede ten naval ze to zacnem resit, pristi den na m rekli ze parkujem uz ok, ale ze susit si hadry na snure mezi stromama nesmime.. Jinak pohoda, hezky misto, hezka plaz,
    jak na plavani ve vlnach tak na surf a wakeboard. Semtam se objevi i nejakej ten bremer ci jina raritka mezi osobakama a plastakama.. O vikendu je to masakr, byli sme tam napohodu asi 5noci a asi se tam jeste nekdy stavime
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    Co tam maj za pivo ? Ja volil cesky raj a rohozec..tedka se presunuju
    K1NKZ
    K1NKZ --- ---
    50.5385428°N, 14.0589197°E

    Parádní místo upřostřed pole s hospůdkou a příjemnou obsluhou a pivem za dvacku nedaleko Lovosic. Příjezd po polňačce která vede k hospodě a dále k Labi. Koupání v Labi u nedalekého přívozu. Ideální tak na projíždění, tj. tak na jednu noc.
    RADAK
    RADAK --- ---
    VERCA_ZABA: jezdim na rujanu 3-4x do roka. bud do Wieku do kempu. nebo kdyz freeflek, tak sem. ale neni to tak uplne free. protoze se plati par ecek parkovny.
    54.475049, 13.570966
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    Sory za mirny ot,ale tohle leto se mi uz asi nebude chtit ridit nicmene budeme mit volno posledni tri tejdny srpna takze mirne flexibilni dotaz: kolem 10.8.bychom se slecnou a kamaradkou "nekam" jeli do konce srpna na cundr. Sme mirne nerozhodny takze napady na destinace sou nekde mezi rumunskem,skandinavii,pobaltim a hlaskou "kamkoli kdyz to vyjde levne" takze pokud byste "tam" nekdo jel tak se s vama treba radi svezem a prispejem;) dik

    Jinak v zime to naopak vidim na shaneni spolutravelleru asi do spanelska potazmo treba maroka. Jel bych dlouhym vysokym sprinterem kam se vejdem pohodlne idealne tri a radi se pripojime do pripadny kolony smer silvestr v Tafrraute(pokud bude,nebo jinde v maroku)

    Diky diky a vsem preju radne cestovatelskej zbytek leta!
    S_TU_DN_A
    S_TU_DN_A --- ---
    LESH: dik, uz jsem doma

    je tam spoustu posekanejch luk takze vubec nebyl problem

    pakroval jsem tady
    Mapy.cz
    http://mapy.cz/...0.5657302&z=15&ut=Nov%C3%BD%20bod&uc=9krSVx-5Vv&ud=J%C3%ADvka%2C%20okres%20Trutnov
    LESH
    LESH --- ---
    S_TU_DN_A: ten na mapě bude po deštích nejspíš nedosažitelný, tak pozor...

    co tak koukám, zkusil bych
    50.624723,16.109143
    50.629929,16.087476 nebo 50.629718,16.084552
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    máte někdo tip na freeflek na Usedomu nebo Rujáně?

    dík
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    ANTONIN: nojo nástěnka :D
    S_TU_DN_A
    S_TU_DN_A --- ---
    poptavka freeflek u nekde pobliz adršpachu
    jeden je na mape ale kdyby nekdo vedel..

    diky
    ZELENYCAJ
    ZELENYCAJ --- ---
    Vymyslim kolem pryglu neco lepsiho nez nejaka zatacka na Rakovecky? Jen na prespani, ale hezci misto je hezci misto :)
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    Máme náký tip na náké francouzké stránky o freeflekách?Na mercotribe se nic nenašel.
    DEEBON
    DEEBON --- ---
    EXX: co se tyka LePorge, tak letos uz je permanentne zavrenej ofiko parking les u plaze pro auta nad 1,9m, stejne jako vedle v LacanauOcen. Obe mista byly posledni 4 roky pres celou sezonu idealni pro freeparking, ale bohuzel se to s lety docela zvrhlo a vysledek je prave ta zavora. Nicmene kousek od LePorge na sever smer Lacanau Ocean je tohle misto 44.917004, -1.208319 je to parking za dunou u plaze pro par aut. Kdyz pojedez z LePorge tak po cca po nakejch 4km budes prejizdet malej most pres kanal, tka za nim se das rovne (hlavni se staci doprava) do slepy ulice a cca po 6km dorazis na misto. V tejdnu je to v cajku, o vikendu te obklopej osobaky lidi co prijedou na plaz. Pls respektuj, ze je to tady v okoli vlastne jediny podobny misto . . . . chci rict, je to spis na surf nez na techno.
    PS: je mozny, ze tam rano bude prudit takovej zakomplexovanej zakrpatelej lokal v Patrolu a bude vyhrozovat, ze je ranger a kdesi cosi . . . tak si ho nevsimej . . .. . kdyz bude intenzivni, tak ho posli do prdele, ze chces videt odznak nebo uniformu. Vzdycky prudi pres den, musel by, jak pisu prijet v noci, kdy se tam oficielne nesmi kempovat a v uniforme.

    Arcachon nevim, ale moc bych tomu neveril, to spis uz kus dal nekde u duny Pyla, kazdopadne co se tyka ostatnich fleku smerem na jih, tak nevim, jestli chces nekde zevlit delsi dobu na jednom miste, ale obecne co se tyka plazovejch spotu, tak pokud budes nekde na jednu noc, tak kdyz te nevyhodej v noci, tak ti druhej den maximalne reknou , aby uz si tam dalsi noc nestal. To se tyka mist cca po Hossegor, tam uz pokutujou okamzite. Dva dny se da stat legalne taky Messanges.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam