• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    BOHOUR: btw v Male Skale je genialni pocin pujcit si kolobezku v infostanku Vejmenek kde maj vymyslenou bezva trasu, autobusem k tomu urcenym se nechat zavest na Kozakov a uzit si sesupy vetsinou cesty zpatky do Male Skaly dle trasy..plus samotoc kde maj vyborny pivo a klobasy.. a hromada jinejch putik kolm kterych se svisti.
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    FDM_NACELNIK: da se domluvit parkovani s typkama od baru..v ramci jejich arealuz my tam delame ty dve usi pro dve noci.. okoli na vejlety super a bar muzu taky doporucit! je tam pohoda.. pak sou tam u toho prilehly kempy + chaticky ale tam nevim jak to je koupani takovej balaton :D
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    BOHOUR: To vypada supr a jeste vetsi pecka ze se daj odtamtud delat vylety kdyby byl gps toho autocrosu urcite se zlobit nebudu dik
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    maloskalsky autocross

    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    hele jestli chces uplne free, tak jsme nasel byvalou motokrosovou drahu nad malou skalou..mam nekde presnou GPS a premyslel jsem, jestli neprejedu..byla tam i asfaltka

    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    FDM_NACELNIK: byl jsem v takovem malem prijemnem taboristi primo u hospody a stanku,,prijemna babicka u brany...
    par korun se platilo

    pivo ROHOZEC vsude..proto jsem nikam nedojel..

    Vidlák - tábořiště - Foto.mapy.cz
    http://foto.mapy.cz/312825-Vidlak-taboriste



    doporucil kamarad
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    TOMBRIDER: koukal jsem ze to tam asi je.co tam toci za pivko?kemp se me platit kvuli prespani nechce ?jak to tam je na strankach pisou neco o kempu dik a nerad bych mraky lidi
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    FDM_NACELNIK: to je snad vtip? :)) Bar nebe přeciž
    BAR NEBE Branžež hudební bar na pláži
    http://www.barnebe.cz/plakat.html
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    nekdo fleka v ceskym raji nejlepe u hospody kde bude dobre pivko? :)
    HIKY
    HIKY --- ---
    SKUTEKKUTEKK: tam to měli rádi i Legáči :)
    SKUTEKKUTEKK
    SKUTEKKUTEKK --- ---
    Dneska to vypadá na parkoviště za technickým muzeem v Praze :-) Ale s T4 nečekám komplikace...
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    prosím tip na freeflek z jižní strany žďárských vrchů - pustá rybná, březiny, křižánky... stačí mi na noční parking, žádný mega kempení...
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    FDM_NACELNIK: chceme si jen ugrilovat, prespat a rano valit na sever, tak spis kdyby bylo neco bliz
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    JUNGLEBOY: 50km od tust piskovny
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    BOHOUR: jo a obcas se tam sjedou aby si bouchly do zadrzenejch..
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    Pod tim mostem se zasivaj fizlove ne..
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    poradni nekdo prosim freeflek u vody pro 2 auta pobliz ceskych budejovic?
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    imho pod tim libeňákem je to natolik zatáhlý že když nebudete moc budit pozornost nějakým bordelem tak by to mohlo vyjít. .
    OSIP
    OSIP --- ---
    YANKEEE: Oficialne je v praze na verejnych komunikacich zakazano v nocnich hodinach s obytnakem parkovat, natoz pak spat. S jednim autem je pravdepodobnost ohaleni mala, ale 10-15 aut na jednom miste bude magnet na policii. Takze bud sezen vlastni pozemek nebo kemp.
    YANKEEE
    YANKEEE --- ---
    Ahoj.
    Připravujeme na léto jednu akci v Praze (lokalita Palmovka), na kterou nám přijede cca 10-15 obytných aut (do 3,5 t) ze zahraničí. Samozřejmě, že když se najde nějaký vhodný místo, kde to nechat, tak je nebudu posílat do kempu do Tróje. Nemáte někdo zkušenosti, nekempoval jste někdy někdo dole pod Libeňákem u golfovýho hřiště?
    http://www.mapy.cz/s/i4Pl
    případně neznáte někdo jiný místo k doporučení. za tipy děkuji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam