• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    FEEX
    FEEX --- ---
    máte někdo tip na místa v okolí Mikulova, tam u ty přehrady a vůbec j.m.?
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    Ja jsem se pred par dny vratil z Madarska a mel bych z cesty jeden freeflek na Slovensku.
    Je tam paradni koupani a nikdo neprudi za freekemping kdekoliv okolo Hlubokyho jezera. Par karavanu tam stalo, kazdy osamocen, obcas nekdo stanuje.

    Mapy.cz
    http://mapy.cz/...6&ut=Freeflek&uc=973pXxO6xw&ud=48%C2%B012%2748.129%22N%2C%2017%C2%B026%273.206%22E
    TPA
    TPA --- ---
    Prave jsme jeli na kole z Lince do Vidne a okolo Dunaje je na dost mistech volna plocha a vybetonovane cesty pro pripad povodni. Pred i za valama. Bylo tam videt dost dodavek, dokonce nejaky duchodci kempovali hned vedle policejni stanice. Celkem me to prekvapilo, protoze dole na jihu v Tyrolsku po tom dost jdou.
    KAREN
    KAREN --- ---
    a nevedel byste nekdo, jak je to v chorvatsku s propan-butanovou bombou? je moznost na pumpe apod. bezne koupit/vymenit? nebo maj uplne nekompatibilni zavit? nedari se mi to zjistit...
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    Díky všem za bezva tipy, s nějakou tou rámcovou představou destinace se nám bude lépe vyjíždět... kdyby jste měli ještě někdo tip na nějaký severnější kemp, budu rád, jedeme pak na Veljebit... nicméně Murter - nikdy jsem nebyl a zní to dobře :)
    TPA
    TPA --- ---
    DARJEEL: Na murteru mám raději Kemp kosirina. Je to víc punk. :-) je to přes silnici od Betiny.
    Jinak super kemp za malo a se skoro nulovou infrastrukturou. Byl "buljarica" v černé Hoře. Je tam obrovska pisecna plaz na ktere se da delat ohen. Kempujes par metru od more. A nad kempem v horach jsou velka jezera. Ale je to uz trochu z ruky.
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    FDM_NACELNIK: díky, díky! Kdybys měl chuť se rozepsat o detailech nebo co kde a jak stálo za to, budu rád:)
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    DARJEEL: murter-kemp betina
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ZICHY: průměrně inteligentnímu člověku se stačí juknout na mapu že :)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    Máte tip na oblíbený kemp v Chorvatsku? Zadar a výš? Klidně ofiko kemp za peníze....
    ZICHY
    ZICHY --- ---
    s tim, že na gardě je potřeba trefit tu správnou stranu jezera.) jedna se totiž skládá pouze ze skal a tunelů ve skále - a tam se věru kempit moc nedá)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ONDRAASOVKA: když nebudete vyndavat židličky a stoleček tak myslim,že se dá všude :) ale počítej s tim,že prázdniny sou kolem jezer dost v kurzu co se předevšim cyklistů týče a v sropnu maj taliáni víceméně volno všichni, takže je tam děsnýho národa .)
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    díky všem za sdílení zkušeností, po výletě poreferuju.
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    ONDRAASOVKA: my stali na parkovisti vedle hrbitova, coz ani nebylo u jezera..jen jednu noc, jinak nula bodu...

    ale kdyby nahodou, tak kousek od Gardy u Trento jsme cestou zpet objevili dva rybniky/jezera, u kterych se da bez problemu freekempit (Souradnice: 46.0911538,11.050088) i kdyz to nevypada, ze tam je nejaky flek, tak je a tri velka auta se tam v klidu vejdou..jinak se da stat i "z druhe strany" mezi vodnimi plochami myslim... a vedle je sad s jablky a pratelsti farmari :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ONDRAASOVKA: tam se dá stát víceméně kdekoli,ale musíte bejt nenápadný, my to parkli kousek od jezera u nějakýho kompostu vedle kadibudky, stáli tam dva dny a v poho,,jinak kempy kolem gardy drahý jak prase, je vysoká sezona...teda drahý, pro mě zbytečný to platit no když mám obytku se všim všudy
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    LESH: tak to asi dopadne, díky za tip.
    LESH
    LESH --- ---
    ONDRAASOVKA: pred nekolika lety jsme zaparkovali 3 dodavky a jeden osobak tady 45.481583, 10.727043
    prespali jsme, druhy den koupacka a hura pryc. nikdo na nas neprisel, ac jsme pred tim obchazeli kempy v sousedstvi :)
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    YOZHIN: jasný. my tu zrovna projíždíme tu nabídku a zatím se zdá, že i ten "nejnuznější" kemp obsahuje palmovou alej a bazén s koktejbarem..
    YOZHIN
    YOZHIN --- ---
    ONDRAASOVKA: zdar, tak tam jsme bohuzel kvuli casu nestihli dorazit. bohuzel
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    YOZHIN: čus, prosímtě jak to minulej rok dopadlo s tím kempováním/přespáváním kolem lago di garda?
    chystáme se tamtudy za měsíc projíždět a hodily by se nám nějaký informace. dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam