• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    LESH
    LESH --- ---
    sardinie

    La Calleta
    40.601387, 9.749855

    malý příjemný písčitý "parkoviště" 50 metrů od pláže. jižním směrem jsou další dva plácky, ale o dost větší - tam už to vypadá fakt jako parkoviště ;)
    tohle místo je kousek od Olbie, takže jasná volba po připlutí na ostrov, nebo před návratem...




    BLASTO
    BLASTO --- ---
    Ahoj, muzete mi nekdo doporucit kemp nebo freeflek v Argentine nebo Chile? Prijde mi ze tu jsou vetsinou mista jen v Evrope ale i tak zkusim. Hlavne by me zajimala mista na jihu u Patagonie ale za jakykoliv misto v zemi budu stastny jelikoz pojedeme ze shora z Bolivie. PS: jsem na mobilu takze jsem hledani v diskuzi nezkousel ;) Diky moc !
    K1NKZ
    K1NKZ --- ---
    Chtěl jsem na zdejší mapě označit novej flek a za boha se mi nedaří zapíchnout zde špendlík či něco na ten způsob, čím to? Myslím, že by aktualizace prospěla viz koment níže... :)
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    Řecko freefleky

    40.954955, 25.142432 - celkem hezká písčitá pláž, parking pro hodně aut přímo u vody a ve stínu, sprchy! vše free
    39.639283, 20.154554 - stojí tam několik místních karavanů od rybářů, ale dá se s nima domluvit, pláž nic moc, ale je tam volně k dispozici sprcha i voda
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    TPA: menší doplnění na základě letošních zkušeností z Chalkidiki

    opuštěný kemp již bohužel není opuštěný... přijeli sme tam večer už za tmy, z nějaký boudy vylezl týpek, ale byl v pohodě, ukázal nám, kde můžeme přespat a pak nám přinesl dvě vína, který s náma vypil... ráno sme zjistili, že sme sice na krásným místě, ale poblíž nově otevřenýho baru... během chvilky nás obklopilo tolik aut a slunečníků, že sme museli místo opustit

    jeli sme teda na další doporučený místo, to nám uplně nevyhovovalo, tak sme jeli ještě dál, až sme dojeli sem: 39.947251, 23.933250 - https://s3.postimg.org/rjl9sw33n/IMG_20160905_120329.jpg
    bylo tam pár karavanů a osobních aut... když sme u dodávky rozdělali stan, tak nás přijel zkontrolovat nějakej místní týpek, ale byl v pohodě, tak sme tam zůstali dva dny... není tam moc místa, není to uplně top pláž, ale je tam klid a hlavně kousek od posledního místa, který doporučoval TPA (39.938348, 23.931647), můžu potvrdit, že je teda opravdu bez offroadu nedostupný :)
    KRTINKA
    KRTINKA --- ---
    ZELCA: ahoj, parkoviště u Bois de Vincennes bylo v pohodě.
    ZELCA
    ZELCA --- ---
    cus mate tip na nejaky misto k prespani v obytnaku v Parizi?
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    KROBAS: tam je to super! dva tydny zpet jsme tam vegetili taky...

    KOZINA
    KOZINA --- ---
    KUBIS_IN
    KUBIS_IN --- ---
    Chystáte se teď někdo někam? Já doladil káru, připraveni na výjezd někam do tepla a v celé Evropě se pěkně ochladilo a vypadá to, že to má vydržet :/
    VELADA
    VELADA --- ---
    Byla by tu ochota pročistit a doplnit tu freeflek mapu? Chtěla jsem tam přidat flek, ale nemám gůgl účet, takže smolíček. A celkově mi připadá, že tam je fleků málo a přitom je tolik krásnejch míst + tu někdo psal, že tam jsou nějaký místa špatně či už nefunkční. Je tu někdo ochotnej to trochu pospravit?
    LAZZAR
    LAZZAR --- ---
    PANPOSPA: Od Ulcinje smerem dolu k hranicim je freefleku az az. Nejlepsi jsou hned kousek od Ady Bojany.
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    ADIK: Diky za tip

    VELADA
    VELADA --- ---
    AFRE: my po boomu, před lostem :o))
    AFRE
    AFRE --- ---
    VELADA: jee přesně na tomhle místě jsme kempili před pár týdny taky..

    Dokončovali jsme tam projekt na Boom festival... jedno z mála bezpečných míst, kde se dalo ve Španělaku svářet na ilegal kempingu :) I místní Policie se na nás přijela podívat a nechali nás tam do druhého dne v pohodě. Ráno před odjezdem kamaráda píchl škorpion....


    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    PANPOSPA: presne jak rika KRTINKA - od Ulcinje na jih kdekoli, dlouhe plaze s lesikem podel, my byli v cervnu, to bylo zas pred sezonou, takze jsme kazdy vecer delali i ohen a pohoda.
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    HONDZIQUE: KRTINKA: díky :) jedem tam příští tejden, tak snad nám vyjde počasí... teď sme na Lefkádě a tři dny pršelo
    KRTINKA
    KRTINKA --- ---
    PANPOSPA: ahoj, z Ulcinje smerem k alban. Hranicim jsou nejlepsi mista...treba uz kolem vesnicky Donji Stoj. A jestli tam pojedete ted v zari, tak to bude uplna pohoda. Da se vjet az na plaz. Hned bych jela taky ;) sretan put, uživajte...
    HONDZIQUE
    HONDZIQUE --- ---
    PANPOSPA: u Baru bylo freefleku podel more dost, ale ne primo na plazi, byl tam vzdy mensi ci vetsi sraz k mori...to bylo skoro primo ve meste (Susanj) a v okoli nevim, jelikoz jsme tam byli jednu noc a prijeli az vecer, tak nebyl cas na prozkoumavani...dle me tam ale bez problemu neco najdete...
    KROBAS
    KROBAS --- ---
    Taky Spanelsko playa de Usgo, Cantabria. GPS 43.4385169N, 4.0013819W Da se bejt asi i dele vklidu;)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam