• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    FREEK303: 49.6650692N, 15.1802764E
    FREEK303
    FREEK303 --- ---
    Ciau. Some one has a tip for parking around the D1 from praha till jihlava? The best would be with swimming water and possible to enter with truck/lkw cheers! Freek
    DA_ANDRACKA
    DA_ANDRACKA --- ---
    EXCITE: ja jasne makedonie - albanci
    DA_ANDRACKA
    DA_ANDRACKA --- ---
    ADIK: to ja normalne taky, ale bohuzel mam uz rok "tenisovy lokty", občas neunesu ani talíř.
    a moje LTéčko bez posilovače tomu moc dobře nedělá:(
    ja puvodne chtela i do albanie, ale zrovna minule jsem slysela nejakou reportaz z albanskyho parlametu, jak tam vnikli srbové a poslance tam zřezali, tak jsem si říkala, že tam obecně nebude moc sluníčková nálada ( a silnice jsou tam prj uplne sileny)
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    LUISA: no mam zkusenosti pouze ze skotska a tam to fungovalo tak, ze cim vic na do highland tim lepsi... Oni to anglani maj pozemky poctive oplocene a musis jezdit pres zavory, coz nedoporucuji... ale nerikam, ze se to asi neda, spis to neni jako u nas... mozna bych zkusil pohledat nejakou anglickou mapu freefleku.
    ADIK
    ADIK --- ---
    DA_ANDRACKA: jel už jsem různýma trasama, jak přes bosnu (sarajevo, tuzla) tak přes čačak. cestovní rychlost je samozřejmě nízká protože samý zatáčky, vesnice atp. ale tak každej hledá něco jinýho, já třeba raději dva dny kroutím volantem a něco zajímavýho vidím než abych jel po drahý chorvatský dálnici.
    LUISA
    LUISA --- ---
    jedem na par mesicu do anglie,tam se asi s zadnym freecampingem nesetkame,co? ma nekdo nejaky zkusenosti?vyhazujou hned?davaj pokuty atd.? diky
    DA_ANDRACKA
    DA_ANDRACKA --- ---
    DA_ANDRACKA: leda pak na srbskou A1, přes ČAČAK. dle mapy 312 km, ale silnice vypadají tak na dva dny jízdy:)
    DA_ANDRACKA
    DA_ANDRACKA --- ---
    TPA: je, moc pekny, do toho pujdem.

    LESH:
    ADIK: uplne do severnich koncin se mi nechce, pokud nevymyslime nejak vhodnoiu cesttu zpet. kudy jste jeli vy? pokud jste s eteda vraceli do CR...
    ale naky hory, NP urcite...
    ADIK
    ADIK --- ---
    LESH: jj kolem Žabljaku se dá kempovat kdekoliv, je to tam nádherný. a v NP Durmitor s freekempingem taky nikdo neměl problém.
    CLAUDE
    CLAUDE --- ---
    Nemate prosim doporuceni do Frankenjury?
    LESH
    LESH --- ---
    DA_ANDRACKA: [ LESH @ Kemping a Freefleking ] a dál...
    Do hor se určitě zajeď podívat. Černá Hora není o moři... ;)
    TPA
    TPA --- ---
    DA_ANDRACKA: Ahoj, mají skvělé hory. Kempovat se dá celkem všude. Takový klasický místo místo když už je nejhůř je parkoviště u hřbitova. Nám se stalo, že po zastavení asi v 22.00 už jsem byl hotovej a nikam se mi nechtělo, najednou bušení na auto a přišel chlapík, že maj přípravy na funus a už se sápal dovnitř s igelitkou klobás a láhví pálenky. Že prej máme zůstat a ráno bude super mejdan. Dali jsme si s nim na zdraví a ráno jsem měl budíka na 7.00 abych zdrhnul včas. Líbilo se mi tam " Oko skakavice" https://goo.gl/photos/rFLSbAmP4Wga7SKE8
    TPA
    TPA --- ---
    Tady bylo taky fajn kempování... Hned za kotorem. https://goo.gl/photos/GQdfasgajeMyz1Ur7
    42.599676, 18.686572
    DA_ANDRACKA
    DA_ANDRACKA --- ---
    KRTINKA:
    PANPOSPA: ahoj. planuju cernou horu v cervnu. nemate jeste vic typu nez Donji Stoj? U more , ale i treba nejaky tip v vnitorzemi, u jezera? na rady lidi, co uz am byli to nebudem krosit vrchem pres srbsko, ze blb pomaly klikaty silnice, ale pres chorvatsko a jeho pobrezni silnicni kolonadu:) na CHORVATSKO asi nema smysl se ptat s moznosti frekempingu pro jeden nenapadny obytnak-spis dodavku, co?:)
    EMEKA
    EMEKA --- ---
    PAPRIKA: Arabba ale je to až kousek v Itálii
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    camp v Brixenu

    Preise im Winter
    Preise im Winter
    http://www.camping-brixen.at/de/preise-im-winter.html

    jinak velice doporucuji , super pojezd . skvele upravene sjezdovky a hodne mist pro freeride

    btw. ted jedem v sobotu na Zell am See . Bydleni v baraku . Klidne natahnem prodluzku :)
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    byl jsem pred dvouma tydnama na parkingu Brixen in Thale . Cca 50m od lanovky , na centrale :) Ve meste bylo spousta kempu ale nikam jsme nezajizdeli , tudis ani neresili jestli jsou otevreny .

    PAPRIKA
    PAPRIKA --- ---
    malinko OT ... ale zkusím
    někdo nějakou zkušenost s konkrétním stáním v Rakousku někde u sjezdovky s připojením na elektriku ... je mi jasný že to bude "nonfree camping" .... .-)
    díkes
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam