• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    RSZ
    RSZ --- ---
    BOHOUR: branžež stojí za hovno
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    JESTEDMAN: to vypadá dobře, výhled z terasy hospody na pískoviště ideál, diky
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    BOHOUR: jenže kámoška se tréma dětma a psem potřebuje chajdu právě .)
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    ATARKA: hele zevl plaz pro deti je v branzezi (jak pises),,,kemp krinec je skoro vzdy prazdny,,ale nejlepsi zevl byl v baru nebe..ale uz jsem ho videl prodavat,,tak to muzes zkusit..parkovani gratis a bar hned u vody,,voda je melka a da se to cele prejit..pro deti ideal

    duo kemp je hnus a je tam milion lidi

    https://www.google.cz/...846!4d15.0579054!3m4!1s0x0:0xf81b53e5e7970680!8m2!3d50.5089644!4d15.0762033
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    ATARKA: Branžež za mě nicmoc, zkusil bych Drhleny, ubytování v karavanech cca 550/noc, u karavanu kryté sezení, 220V, lednice, vařič. koupání do začátku sezóny čisté, v sezóně dost narváno, hospoda tam je, něco i vaří, klouzačka pro odvážné děti, pískoviště, pinčes jsem neviděl.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Prosím o typ, kde to na poslední chvíli zkusit, kombo obytnak + 3/4 lůžková chatička :

    Kemp - český ráj nejlíp nebo jižní Čechy, max třeba kilo od prahy
    Nutný vybavení - koupání, i pro děti do dvou let, nejlíp písčitá pláž na bábovky, dětský hřiště, pro starší děti pinces nebo něco takovyho, restoska, nějakej krámek na rohlíky k snídani a tak
    Budeme mít s sebou psa
    Chceme i výlet nějakej, takže třeba rozhledna, zřícenina atd. V dosahu s kocarama

    El.pripojku nepotřebuju
    Chatička nemusí mít vlastni sociálku ani kuchyňku, můžeme vařit v aute

    No a hlavní kritérium, nesmí to stát nesmysl :)

    Někdo nějakej tip, kam mám zavolat ? Chtěli sme Sedmihorky, ale plno celý prázdniny, ještě se mi vcelku líbil duo kemp na Branžeži, nemáte někdo zkušenost ?

    Za veškerý postřehy diky

    ADIK
    ADIK --- ---
    STILL_PRIMITIVE: mimo CHKO bez problémů, nestalo se nám, že by nás od někud vyhodili. chce to jenom při výběru fleku přemýšlet selským rozumem, nejezdit na pozemek o kterej očividně někdo pečuje a je např. vedle baráku, nevjíždět na nesklizený pole, nezajíždět do lesa, apod. taky není od věci pokud je flek blízko nějakého stavení a jsou tam lidi, dojít se zeptat zda jim nevadí, že tam přespíte. z 90+% řeknou, že jim to nevadí a může z toho vzniknout ještě freundschaft - tohle platí po celém světě.
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    ATARKA: nemyslim kemping v CHKO .) ... proste tam kolem a pripadny vylety do lesa.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    STILL_PRIMITIVE: tak zrovna já Šumavě o freefleku dost pochybuju
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    Ahoj,
    chcem si letos prvne vyjet s malym polskym karavanem co stojí roky na chalupe nevyuzitej, nikdy sem s tim nejel a nevim o tom nic moc, zajima me hlavne jak je to v CR se stanim, muze se to zaparkovat volne "kdekoli" nebo jen na freeflekach? chcem jet na Sumavu, teoreticky zverejneny 3 freefleky na mape vystaci, zajima me spis jak je to zakonem stanoveny nabo jak je to v praxi problemovy s policajtama, kdyz nenajdu flek a zapichnu to "u lesa" neno nekde u reky. Díky!
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    Diky všem... Nakonec jsme skoncili ve Strachotine u vody, kde byl shodou nahod den otevrenych sklepu, takze parada.

    U lomu jsme se taky byli podivat, skoda jen ze tam nejde stat kvuli zavore u vody
    SUR
    SUR --- ---
    A super je taky Podhradí na Dyji. krásná příroda,zřícenina super stání hned u řeky
    SUR
    SUR --- ---
    SARKUF: zatopených lom kousek od Miroslavi (je to blíž ke Znojmu)
    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    ROBOOTEK:Jo na morave sou fajn lidi, taky sme tam byli nedavno.
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    KOUDELNIK213: co sem tam byl pred x lety tak to tam mel pod dohledem super hlidac resp. spravce.. rad ukazal sbirku trilobitů z toho lomu a ma super zahradu.. nejaka ta slivka a vinko taky probehlo :))
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    Eagles na cestách - YouTube
    https://www.youtube.com/channel/UChET2CqWDsUQktoNcA89fhA
    1 rok na cestě, zajímavý freefleky
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    JESTEDMAN: v zime se tam chodi koupat mene lidi
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    KOUDELNIK213: a v zimě?
    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    KOUDELNIK213: ma to trochu hacek, pres leto se tam jezdi koupat hodne lidi docela :/
    FRDK
    FRDK --- ---
    SARKUF: To snad není tak těžké najít...
    48.80986N 16.65729E
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam