• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    EXX
    EXX --- ---
    MATT: jj park4night.. dobra na francii portugalsko i spanelakov.. predpokladam ze holand a aleman bude taky slusne nacpana databaze bo tam je velka tradice obytnaku.. rekl bych ze balkan bude slabsi.. ale funguje to dobre..
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    BOHOUR:
    Paměť mám dobrou, ale s tebou jsem nejel :)

    JESTEDMAN:
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    JESTEDMAN: nene nekdo jiny...ja slovensko jen prolit na gyor
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    JESTEDMAN: diky, tak na hulvata to nekam hodime vzdycky ja jen jestli nemate nekdo neco specialniho v supliku :) urcite vyuzijeme nejaka mista
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    PUBLICURINATION: pěkný místo je Čertovica 48.9057614N, 19.7363942E je tam motorest, a velké parkoviště zadara, myslím že s parkingem nebude problém. Pěšky na Ďumbier to je teda záhul.

    na Královu Holu je silnice a je přístupná, nevím jestli až na vrchol (řekl bych že jo, lítaj tam paraglajdy), ale v současný době tam je jen vysílač a v noci tam nikdo není, zákaz jsem neviděl. Od tamtud je pěkný výlet na Andrejcovú.

    V Jasné pod Chopkem je dost místa na parkování u lanovek, legálnost je otázka

    Korytnica Kúpele - opuštěný lázně, kolem kterých se staví nějakej ski resort či co, ale částečně opuštěné, parkovišť tam bylo dost, v nejhorším je místo u zastávky v sedle na hlavní (č.s.59) - Pěkná dvoudenní túra na Ďurkovou a zpět

    Tuším že ID Bohour tam byl loni, se ho poptej
    Osobně si myslím, že v těch dědinkách pod horama tě nikdo prudit nebude
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    nemate nekdo namet na parkovani v okoli nizkych tater pripadne i v blizkem okoli? mapa freefleku je mistprosta.. :(
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    EMEKA: máš pravdu, že na těch parkovištích jsme vždy věci kolem auta uklízeli - na noc a když jsme šli k vodě.
    FRDK
    FRDK --- ---
    ZELCA: Zrovna tu jsme. Včera jsme si našli hezký flek kousek pod Bovcem (Srpenica) u Soče a ráno v šest nás vzbudil uniformovaný chlapík z redarstva, vyhrožoval pokutou 150 € za káru a 80 za hlavu, ale nakonec si vzal 42 éček a 73(!?) centů.
    Aktuálně jsme na pobřeží a navečer jsme z Piranu (dva Češi, co jsme potkali, tam spali venku na dnešek a v cajku) radši popojeli kousek do Itošky, kde se to tolik neřeší a chrápem na pláži kousek od Terstu. Tak uvidíme ráno ;)
    V příštích dnech to budem ještě zkoušet znovu ve Slovinsku ve vnitrozemí, tak případně ještě doplním...
    EMEKA
    EMEKA --- ---
    TEMPUS: jenom pozor, jednou jsme tam v dodavce dostali pokutu 50eur za kempovani (vyndany zidle) na odlehlym parkovisti. Jinak jsme tam byli ve trech kempech. Okolo vetsiny turistyckych mist je na parkovisti i Stellplatz pro obytnaky.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    TEMPUS: na Rujáně jsou parkoviště podél silnice za 5 euro na den a noc myslím. přes silnici je už jen borový haj, duna a nekonečná pláž.
    Ty placený parkoviště tam jsou všude, nenašli jsme místo bez placení, ale tak třeba jeden den jsme zaplatili, druhej ne, nikdo nepřišel. Některý parkoviště jsou na štěrku, některý v lese. Přes den se to naplní, ale přes noc zbyde minimum aut. Zkusím ještě prohledat přesný GPS, kde jsme parkovali.
    TEMPUS
    TEMPUS --- ---
    Čau, máte někdo tip či dobrou zkušenost s kempováním na Rujáně? Předem dík.
    LESH
    LESH --- ---
    MATT: park4night, nic jinyho jsem ani nezkusil... ;)
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    MATT:
    par4night je dobra v tom, ze mista pridavaji uzivatele,,ostatni je databaze kempu a parkovist...
    v zaloze mam i Aires Campingcar, ale presne jen kempy a parkoviste
    zatim jsem resil CZ, SK, HU, RO
    na mapy.cz jsem pak hledal verejna taboriste (spise pro vodaky) ale da se tam vetsinou i zajet autem
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    Jedine co jsme kdy pouzil byl google satelite nebo street view na ocekovani okoli. Urcil jsem si perimetr kde chci parkovat a potom na hulvata... Vzdycky to nejak proslo...
    MATT
    MATT --- ---
    mate nekdo zkusenost s nejakou appkou? koukal jsem, ze jich je docela dost. park4night, Reisefrei, Stellplatz-Radar, Aires Campingcar-Infos V3, atd atd... jde mi hlavne o Řecko a cestu tam a z5 ;) dik
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    GILLIATT: v Praze musíme bejt ten víkend 25 nebo tak, jak budem zevlit zatím přesně není pevne rozhodnuto, v plánu je i makedonie a albanie
    ZELCA
    ZELCA --- ---
    Ahoj nebyl ste někdo letos nebo vloni ve Slovinsku? Rádi bysme se vyhli kempum i pokutám a mam rozporuplný info. . Dik (samo sem si tady starší info profiltroval)
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    Já bych poprosil tip na kempy nebo freefleky v Srbsku, poblíž dálnice do Řecka.Dekuju
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    ATARKA: my pak jedeme koncem srpna jeste do recka, tak treba se nam podari nekde srazit!
    KARAMARA
    KARAMARA --- ---
    SUR: paráda
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam