• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    VELADA
    VELADA --- ---
    v blízkosti Győr (Gyor) freeflek Maďarsko / Hungary (HU)
    47°34'53.681"N 17°55'47.721"E
    na břehu rybníka, free parking, ticho a klid, zázemí tu není krom jedné kadibudky, koupání v rybníku, večer je v lese rušno ... jezevec, srnky, králíci
    aktualní k červenci 2017

    SOJKA
    SOJKA --- ---
    azapiko beach

    freeflek kousek od Toroni, parkování přímo na pláži. Pláž kaminkovo písečná, na některých místech jezci.Dlouhodobejsi stání bez problémů. Najděte mě v Mapách Google! https://maps.app.goo.gl/iuaThxpR9E2BPfnr1
    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    GOMERA: Dneska pocitam tak 8-10 vecerni, ted sme v szegedu a vyrazime kolem 3h.
    GOMERA
    GOMERA --- ---
    KOUDELNIK213: Kdy dorazite? My tu kempime od vcera. Naprosty luxus, voda modra, lepsi nez more v BG odkud jedem...
    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    SOJKA: Pecka zrovna dneska jedem pres gyor, tak tam urcite prekempime :)
    MATT
    MATT --- ---
    ja spal pod Šutovksym vodopádem, je tam placený parkoviště od 8 do 18. prijel jsem v asi v 21 a pani me skásla az druhej den v 10 o 2E. N49.167951, E19.079575

    pripadne nedavno z fb

    Toto je náš oblíbený #eaglesspot na Slovensku - N49.133508, E19.419750. U přírodních termálů v obci Kalameny. Ve Vítkovi jsme tam spali už 2x a vždy bez problémů. Byly tam přes noc i jiné obytky. Dokonce tam spali lidi ve stanu. Jestli budete mít cestu kolem, určitě se tam zastavte.
    http://mandmtravellers.eu/...dmtravellers.eu/cs/2017/04/18/po-stopach-prirodnich-termalnich-pramenu/
    MATT
    MATT --- ---
    tak jsem zpět.. nakonec jen madarsko a slovensko. park4night parkát pomohlo, párkrát jsem přidal novou lokaci. offline mapy.cz taky přínosný.

    PUBLICURINATION: v patek jsem spal pod malou fatrou, tak jestli taky zajima?
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    MIK23: Plus minus ten spendlik, super cesty na kola a longboardy fakt pecka
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    MIK23: Hele zkus hezdov u minone, u tech rybniku jsou super rybarsky mista, daly sme tam super vejkend
    MIK23
    MIK23 --- ---
    Nedaří se mi vyfiltrovat žádný flek v okolí Bezdězu. Vím, že tam toho je hodně, ale pár let jsem v okolí Ralska nebyl. Přijedu v noci s prckem, tak by se mi hodilo jet na jistotu. Rád bych si v noci rozdelal oheň, tak nechci být někde na parkaci. Díky
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    JESTEDMAN: Dik za info ale jedeme dál. každopádně dobré vědět, určitě sem někdy vtatim
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    SOJKA: menší OT, pokud v Díře zůstáváte delší dobu, tak doporučuji místní tržiště, které má otevřeno snad každý den, hlavně dopoledne 47.677585, 17.644513
    MANDALA
    MANDALA --- ---
    Ahoj vespolek, filtr mlčí, máte někdo tip na freeflek nejlépe s koupáním v Jeseníkách?
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    místo pro pár dodávek, lze zajet i nakladakem.Super čistá piskovna. Zadaný špendlík
    blízko Győrújfalu, 9171 Maďarsko

    https://goo.gl/maps/9y2nLW76Yf82
    KCE
    KCE --- ---
    jinak filtr mlci, tak kdyby ste někdo měli tipy na ceske svycarsko (nejlip smer krasna lipa), případně i Hřensko.. predem dik;)
    KCE
    KCE --- ---
    GOMERA: najdi si stana de vale, cesta horsi ale stoji to za to!;)
    CLAUDE
    CLAUDE --- ---
    Nemate prosim nekdo freeflek na Hohe Wandu? Dekuji.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    Ahoj. Máte někdo zkušenosti s kefalonii? Nějaká místa na freekamping atd. Budeme v srpnu na lefkade tak zvažujeme i zajet tam. diky
    ADIK
    ADIK --- ---
    VERCA_ZABA: jen bacha u vetsiny tech parkovist je cedule zakaz stani obytek pres noc. parkrat jsme pres noc zustali a bylo to v pohode, ale mozna jen nahoda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam