• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    VERCA_ZABA: super, dik za tip
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    WASHO23: parking zde: 49.5918219N, 6.0583889E

    je to začátek nějaký stezky, parkovat se tam dá v pohodě, večer jsme zakalili i s hudbou a žádná pruda. jen ráno je to tam trochu frekventovaný běžcema a lidma venčící psy. jinak by se případně dalo určitě i přespat na parkovišti u toho City Concorde, co je poblíž.
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    nedaří se mi vyfiltrovat nic o Lucembursku. kdybyste věděli o místě kolem hlavního města pro Sprintera tak na jednu/dvě noci, budu rád když se podělíte. případně sem pak nahodim co jsme vykoumali :)
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    Nejakej squat ci safe misto v Neapoli ci okoli nebunate prosim?kleklo nam ubytovani. Sme v osobaku. Diky
    MATES23
    MATES23 --- ---
    Diky za tip, nakonec ale nebylo treba, sme se hecli a dojeli rovnou na party..
    SOJKA
    SOJKA --- ---

    Freekamping, chalkidiki,první prst. Stání hned u písečné pláže, kousek do městečka.
    posidi, Kassandra 630 77, Řecko

    https://goo.gl/maps/3dMJBJpyZEq
    LESH
    LESH --- ---
    MATES23: 43.383855,28.470315
    MATES23
    MATES23 --- ---
    Zdary,
    Muzete mi nekdo hodit nakej tip na fleka okolo Varny??? Dikes
    SHM8
    SHM8 --- ---
    VELADA: taky jsme tam kdysi dávno strávili pár dní.. ráj!
    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    TOMBRIDER: Klasickej cvičak kde psy trenuji sve paničky :D
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    KOUDELNIK213: Sakra, a teď mě mate, jestli tam cvičej psy.. Nebo psytrancers mají taky cvičák kde trénují své rozevláté pohyby
    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    Albanie poloostrov shetai: https://www.google.cz/...1s0x134e2ea4f726f833:0xa4f0659f696945bc!8m2!3d41.5817001!4d19.4566988?hl=cs voda,parking, turecky zachody free, 1.plaz s restauraci a 2.plaz 10min pesky. Skoro bez lidi, jen misty trchu odpadky..
    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    Par fotek z ty pískovny u Gyoru, sobota dopoledne nikde ani noha az na 2 potapece, a kousek vedle je cvicak pro psyckare.. sli sme to obejit cely pesky. A nafotili par fotek a mistní farmarsky trhy taky parada:)

    VELADA
    VELADA --- ---
    Ахтопол (Ahtopol) freeflek Bulharsko / Bulgaria (BG)
    42°4´52.573“ N 27°57´30.284“ E
    pobřeží Černýho moře je rozmanitý, na tomhle místě je dubový háj, který krásně brzdí divoký vítr od moře, ke kterýmu se jde po travnatých pastvinách, kdo šikovně sleze útesy, dostane se k průzračný vodě

    skoro se mi nechce tohle místo profláknout a ráda bych si to nechala jen pro sebe, nicméně moje touha podělit se s travelerama o flek je silnější

    tři kilometry severně od fleku je městečko Ахтопол (Ahtopol), pěšky po pastvinách a útesech asi hodina, je to rybářská vesnice, kde se dá nakoupit, báječně najíst, je tu benzínka a bistro se smaženýma rybama tsa-tsa, v červenci tu měli i kolotoče, jakože pouťový atrakce
    pitná voda z roury zde 42°5'52.183"N, 27°56'31.884"E

    necelých pět kilometrů jižně je městečko Синеморец (Sinemorec), tam se vlévá řeka Veleka do moře, tak, že jsi na pláži a vpravo máš slanou vodu, vlevo sladkou, když se převalíš na druhej bok, máš to naopak, i v Sinemorec se dá freekempovat

    obecně všude v Bulharsku se dá free a wild kempovat, sice je to ofiko zakázaný, ale dle slov místního free travelera no one care a hromada Bulharů tráví léto wild kempem buď pod stanem, nebo v obytný káře, bývají na jednom místě i několik týdnů

    foto je ilustrační, bylo tu tak krásně, že jsem na foťák neměla ani pomyšlení



    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    PUBLICURINATION: https://mapy.cz/s/1Y9lr spal jsem tam loni dve noci v lete / sezone.. nikde nikdo, jeden vecer jsem vytahnul i gril.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    camping melissi
    sykia, chalkidiky, recko

    Příjemnej Camp, hned u super pláže. výhled na horu Athos

    (auto,2 dospělý,dítě, elektrika = 22€)

    hned vedle se dá v klidu i parkovat dlouhodobě na pláži se super výhledem, je tu i opustenej kemp Camping Melissi
    Sykia Chalkidikis 630 72
    +30 2375 041650

    https://goo.gl/maps/gsmWUtpE5hP2
    VELADA
    VELADA --- ---
    Плаж Алепу (pláž Alepu) freeflek Bulharsko / Bulgaria (BG)
    42°20ˇ45.857“ N 27°43ˇ27.042“ E
    písečné duny s možností vjet autem na pláž, silně doporučeno jen čtyřkolkám, pro ostatní je tady pruh mezi silnicí a útesy, mraky obytňáků, karavanů, dodávek, není tu ale žádné zázemí a v noci hodně fouká od moře, pokud nefouká, jsou tu komáři, protože Alepu je bažina s výskytem mnoha druhů živočichů, včetně těch co koušou a štípou, moře je tu ale nádherný, pláž vcelku písečná, jedno z nejkrásnějších míst, co jsem letos v Bulharsku objevila, jen škoda té vcelku rušné silnice, pustit psa na volno moc nejde, jezdí se tu docela rychle, jak je ta cesta rovná
    12 km jižně od Sozopol, 40 km jižně od Burgas

    VELADA
    VELADA --- ---
    PPNEKK: pravda, kamarádi pak našli taky nějakej spot se sprchama, stínem, stánkem s pivem ... zkusim zjistit lokaci. Za mě ale Balaton už nikdy a celkově to Maďarsko mi nesedí because of the fucking system! Chtěli jsme 50 litrů vody do nádrže a nikde nic, žádnej kohoutek s vodou, studánka, na benzinkách nic, tak jsme zajeli do kempu a ženská chtěla v přepočtu asi tři stovky, kopii občanky a podpis vlastní krví, tak jsme se sbalili a jeli víc na Balkán, kde to je víc v pohodě :o))
    VELADA
    VELADA --- ---
    Pyasachnik přehrada freeflek Bulharsko / Bulgaria (BG)
    42°24´6.127“N 24°32ˇ37.598“ E
    centrální Bulharsko, 40 km severně od Plovdiv, 150 km východně od Sofia, přehrada u Plovdiv, hromada rybářů, se setměním se v červenci vyrojí komáři, kteří koušou jaxviň, je to tu bez zázemí a koupat se nedá, protože jednak je břeh obložen udicema, jednak je to bláťák, ale je tu hezky a když jedeš tou rozlehlou krajinou a potřebuješ někde přespat, je tohle super flek



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam