• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    TEMPUS
    TEMPUS --- ---
    čau, máte někdo zkušenosti s kempováním s vlastním přívěsem na Rujáně a můžete doporučit fleky? Předem díky.
    EXX
    EXX --- ---
    ADIK: to je teprv predstupen normalniho bombastic parkingu..next step je parkovani vedle sebe na sirku otevrenejch dveri..a samo natocit satelity stejnym smerem..
    ADIK
    ADIK --- ---
    SOJKA: proc delate krouzek, kdyz pak k sobe sedite zady :) sory za rejpanec, prijde mi to vtipny :)
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    KCE: 5 aut, 5 děti :)
    KCE
    KCE --- ---
    SOJKA: sraz nemeckych duchodcu? koukam ze par jich vzalo deti s sebou ;)
    STYSSKY
    STYSSKY --- ---
    SOJKA: dobrej kemp.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    my si udělali peknej kroužek a pohoda :)
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    SOJKA: díky, já byl v Vojkovicích za 600 na tři dny, všude lidi, ukrajinské rodinky s agregátem, už zas dlouho nemusím..:)
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    DOCTOR23: V pohodě, před chvíli jsme se vrátili, bylo nás tam 5 aut. V pátek večer přijel hlídač, že je tam zákaz vjezdu a že máme odjet.Rekli jsme mu ze jsme pili a ze nikam nejedem.On že ok, že nám to musel říct a že prej můžou přijet policajti a dát nám pokutu. Poděkovali jsme mu za info a neřešili to. V sobotu jel zase okolo a jen se zasmál, že už nás varoval. Dneska už se nestavil. Přes den tam bylo víc aut a celkově tak 50 lidi okolo piskovny. Za mě fajn, tas někdy pojedeme znova.
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    SOJKA:čus nějaký info jak to tam vypadá?
    8BIT
    8BIT --- ---
    SUR: Děkuji, určitě něco zkusíme.
    HANYSEK23
    HANYSEK23 --- ---
    HANYSEK23
    HANYSEK23 --- ---
    HANYSEK23
    HANYSEK23 --- ---
    Ahoj. Aktuálně jsme u Lago del Predel - 46.41475°N 13.55310°E. Stání legal u jezera. Koupacka, opalovacka, chození. Pozdeji rano chtějí 6€. Akceptovatelné;)
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    STYSSKY: super dik, to je ona.Zitra ráno tam zrovna jedu tak poptám hlídače a odpp kdyztak dorazím autem.
    STYSSKY
    STYSSKY --- ---
    SOJKA: 50.082964, 15.187559
    STYSSKY
    STYSSKY --- ---
    SOJKA: to bude asi on teď tu stojím. A pár aut tu je i s dodavkama. A koupou se tady. Až přijdu jak se posílají souřadnice tak pošlu.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    STYSSKY: Hodis mi gps kterej to je? jezdím okolo pracovně dvakrát týdně a o jednom vim, ten je na ty hlavní z velkého oseka do Kolína ale tam se těží a nikdy tam nevidím stát žádné auto
    STYSSKY
    STYSSKY --- ---
    SOJKA: Písák Veltruby, 280 02 Veltruby
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam