• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    MILANOS: nainstaluj si apku park4night.com ,pripadne na webu...kolem jezera je toho vic.
    MILANOS
    MILANOS --- ---
    Zdravím, někdo tip na freeflek pro náklaďák v Německu u Bodamského jezera? Dík moc
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    TOMBRIDER: a ještě si můžeš cestou odskočit na čapák, no mámo nekup to!
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    STYSSKY: tohle jsem zažil v Polsku na Mazurských jezerech, super freeflek a večer přijela bába z vesnice, dala 1 ruličku hajzlpapíru do kadibudky, co stála o kus dál, a s razítkem v ruce se jala vybírat nějaký poplatek..:)
    STYSSKY
    STYSSKY --- ---
    TOMBRIDER: počkej až někde zastavíš a rano na tebe bude klepat bába ať ji dáš 250. ;) Že to je parkování bezkempu
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Btw slovo nomád mi začíná poněkud iritovat...
    Přesouvá se mi do skupiny bydlík...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Já se tomu teda nikterak nedivím. Poslední dobu mi příjde že se ohromně zvedla módní vlna obytňáků, dodávek s postelema z palet a nebo Fábií s matrací v kufru. Mno a ti chtějí tu "nomádí" romantiku, nespat v kempech nebo chatkách ale někde jinde a jinak, ale pro některé je spaní někde na divoko dost diskomfortní a nebo se prostě bojí. A tohle je prostě reakce poptávky.... placená nabídka. A tak se tedy může víkend strávit u silnice na návsi za 250 na den :)
    Na rozcestí u rybníka v Nesvačilech | bezKempu.cz
    https://www.bezkempu.cz/detail/51
    MIK23
    MIK23 --- ---
    Jj bezkempu ale platíš jako v kempu :D
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    NARSI: to jsou ceny za den? to není zas takovej pakatel
    ADIK
    ADIK --- ---
    NARSI: platit za přespání na louce...kam to ten svět spěje :((
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    MAJKL09: Soutok je v poho tam poradnekdo vegeti
    NARSI
    NARSI --- ---
    Čus lidi, jestli neznáte tuhle super stránku tak se vám určitě bude hodit. Jen ČR www.bezkempu.cz
    Není to zadarmo ale většinou za pakatel
    MAJKL09
    MAJKL09 --- ---
    SCREE: co soutok Vltavy a Berounky rybáři tam kempujou pořád..
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    Zadaný špendlík
    blízko 160 00 Praha 6

    https://goo.gl/maps/muzEuvAXWL42
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    SCREE: U dzbanu je parkoviště, nevím jestli tam neprudej ale dřív tam obytnaky staly, samo to není na vytažení zidlicek a tak.
    SCREE
    SCREE --- ---
    cau, nejaky tip kde kempnout s obytnakem v Praze na vikend ? aktualne sme v kempu Kotva v Braniku, na vikend nas vyhodej tak jsem myslel nekde parknout u Hostivarsky nadrze, nebo nekde kde je to prijemny a nebudou nas prudit (fakt jen na 2 dny max.) - diky za tipy
    _MIG_
    _MIG_ --- ---
    Řecko, Chalkidiki, primo na plazi, je tu stin, par karavanu a haldy bordelu - https://mapy.cz/...9.981058&ma_t=Jsem+tady%2C+otev%C5%99i+odkaz&source=coor&id=23.666203%2C39.981058

    nejsem tu vozem, jsem tu na skutru.
    FRDK
    FRDK --- ---
    RATTKIN: Jo, v Polsku je spousta bezplatných tábořišt, zrovna jsem odtud přijel, ze szlaku orlich gniazd, tady jsou dvě sice dál za Ostravou (cca 150 km), u Kostkowic, zato u s koupačkou, písčitá pláž, možnost zakempit v borovém hájku, čistá voda, poblíž prameniště, odkud lze doplnit kojeneckou vodu, nedaleko skály...
    50.59494N 19.57539E
    50.59291N 19.56890E




    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    RATTKIN: V polsku nikdy zadny problem freeklek kam se podivas toleruji louky, lesy i plaze ;) BTW. Mam stejny pristresek ;)
    KOLCI
    KOLCI --- ---
    RATTKIN: oni v Polsku jsou tolerantní, pokud to nerozbalíš někde vedle kempu. My jsme tudy jeli měsíc a v kempu byli dvakrát (vyprat). 4x kontrola policie, z toho 2x na hranicích s Ukrajinou. Vždy jen kontrola, policajti v pohodě, a popřáli šťastnou cestu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam