• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    ADIK: u nás je to mýto taky masakr :/ a o dálnicích se nedá ani mluvit.
    Jinak třeba objetí Řecka nás vyšlo na poplatcích něco mezi 4-5tisicema, ale ty dálnice byly opravdu na úrovni.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    _A5_: dvakrát jsme to jeli po okreskach ,protože jsem nevěděli jestli musíme mít krabičku nebo ne. Naposled jseme ,ale koupili známku a projeli celé Maďarsko úplně v pohodě. I policajti na hranicích nám řekli ať si koupíme známku na skupinu D2.Letos koupujeme taky známku. V tom jejich systému se člověk těžko vyzná. Zkrátka to risknem a pokud by nás chytli, tak zaplatíme pokutu....
    ADIK
    ADIK --- ---
    _A5_: mam na mysli rakousko, italii, francii a tem se madari bohuzel priblizuji. nicmene jako temer vsude te nikdo nenuti jet po placeny dalnici, akorat musis mit dost casu :)
    _A5_
    _A5_ --- ---
    ADIK: No me cesta na zapad vysla vzdycky dost levne, co se poplatku tyce. Nemecko - zdarma, Francie - poplatky jen za par kritickych useku, Spanelsko - autovia zdarma, Portugalsko - via verde zdarma:)
    ADIK
    ADIK --- ---
    _A5_: to jsi koukal spravne...je to jak v zapadni evrope
    _A5_
    _A5_ --- ---
    PPNEKK: A jak je to v Madarsku s poplatkama/mytem? Jsem koukal, ze jeden prujezd by vysel skoro na 2000 Kc ...coz je celkem masakr.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    _A5_: za mě musím říct,že loňska cesta do Řecka přes Slovensko,Maďarsko,Srbsko a Makedonii byla úplně v pohodě a na hranicich jsme stáli max hodinu. Jel jsem autem nad 3.5t a poplatky nebyly moc vysoké. Vysoké začaly bejt až v Řecku,tam už to litalo :D pristi týden jedem do Albánie a volíme zase stejnou trasu s tím že v Makedonii to střihem na Ohrid a pak na Albánii
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    ROBOOTEK: loni nafta stala něco přes 20kc ale co jsem hledal aktuální cenu,tak to bylo okolo 30 :/ přišití týden tam budem projíždět tak uvidime
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    ROBOOTEK: jen si musis dat bacha kde tankujes, predloni jsem natankoval nakou sracku a auto zralo misto 12ti 20L
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    + makedonie ma krasnej bonus v podobe levny nafticky! ;)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    Rumunsko, Bulharsko a Makedonie!! ..srby vynechat uz z pricipu!!!!

    slovaci rozlisujou obytny nad 3,5t jinak bacha kdyz te chytnou bez krabicky nebo znamky tak sou dost nekompromisni a s vysokou pokutou.. bulharsko znamka (je i na silnicich 1 tridy..) nic drahyho.. makedonie nic a albanie taky ne.. recko nevim nebyl sem
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    _A5_: sice sem to nejel autem nad 3.5t, ale stejně sem jel Rumunsko Bulharsko a to samý sem slyšel i od lidí, co to jeli autem nad 3.5t ... na srbskejch hranicích prostojíš hodiny a může se ti stát, že tam necháš dost peněz...

    letos pojedu do Albánie a stejně to vezmu přes Rumunsko, Bulharsko a Makedonii, kde sem byl loni a bylo to v pohodě
    _A5_
    _A5_ --- ---
    Daval jste nekdo Recko autem nad 3.5t (kat. N2)? Jaka je nejlepsi cesta z CZ? Jde mi hlavne o co nejmin voseru s placenim mytneho a co nejrychlejsi cestu...
    SROLUJTO
    SROLUJTO --- ---
    Za vesnicí to jde pomálu všude kde cesta vede do údolí místní mají kde to jde fleky na táboření.Ale bach na medvědy. Štrbské pleso tam to bude cajk u opuštěného hotelu nebo nějaké vilky lze i vybírat třeba i z výhledem na pleso.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    že odbočím od lednic, ale jak je to s freeflekama v Tatrách? Nízké Tatry, Malá Fatra nebo kolem Štrbského plesa, dá se nebo nahánějí do kempu?
    WERT
    WERT --- ---
    FOSSIL666: Mam pod posteli novou Dometic CDF26 stara me budila ale o novy vubec nevim ze ji tam mam.
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    KCE: Hlavne ty Indelky sepnou jednou za cas... my mame 40l pod posteli na plnovysuvu a jako slyset to je, ale nic hroznyho.. btw dobre tady jede offtopic :-D:-D
    KCE
    KCE --- ---
    SQUATBOSS: metr od hlavy to asi ok nebude:D taky zalezi jak je kdo citlivej, ja mam lednici pres cely auto utopenou v lince na kolejnickach kompresorem dozadu, a na tech 5 metru z postele to stejne slysim, ale mizive a v noci me to nesere
    SQUATBOSS
    SQUATBOSS --- ---
    KCE: zrovna od indel B přemýšlím nad tímhle https://www.mulac.cz/...sorova-autochladnicka-74l-1224230v-tb74.htm?gclid=CNalno3_2-ICFcbjdwodtXcFEw objem určitě využiju, jen jsem si právě říkal, jestli nebude moc hlučná když bude v malý dodávce metr od hlavy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam