• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    FAEKAL: My byli minulej vikend kdy bylo 32° coz bylo fajn a vetrik a studenejsi more byla idealni kombinace. Ale po nedeli to spadlo na 18 a vitr 10m/s coz nas s tříletým ditetem vyhnalo od pláží na výlety. Pocasi se bohužel uz neumoudrilo tak z týdne u more byly 3 dny. Ale příští rok chci jet znova, tak snad bude lepe
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    Ad Rujana. Teď o víkendu jsem slyšel storku, jak se lidi vrátili z Rujány, protože to tam bylo opravdu echt ledárna. Tak nevím s těma malýma dětma jestli budou úplně spoko. Na wetteronline to ukazuje poblíž Usedomu 18°, asi to stočím letos někam na jih . Čekal jsem že tam touhle dobou bude tak 21-22 :(
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    VERCA_ZABA: Tak to uz je mino centrum tam uz to bejva v pohode, skola taky dobra uvidime treba to vyjde i s obytnakem
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    BIGHEAD: my jsme dvakrát spali tady na parkovišti, obojí teda v osobáku, nebyli jsme ale jediný. i jsme tam osobák na týden nechali, když jsme letěli pryč. možná by se dalo najít i lepší místo kolem té školy. ale jinak je to hned na metrů, přímá linka do centra.

    Umístěný špendlík
    Blízko místa Unnamed Road, 1220 Wien, Rakousko
    https://maps.app.goo.gl/xGBUGp22RaUvbWvQA
    MIK23
    MIK23 --- ---
    SOJKA: GPS nenahodil, nicméně dá se z té diskuze vyčíst kde jsou a ve stejném příspěvku je i typ na prý ideálnějsi místo
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    SOJKA: Ok dik za info za tim schon brunem to vyzkousime a na noc snad neco najdem jedem u s malou takze vecer zadnej mejdan snad to bude ok
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    BIGHEAD:jeli jsme pak uz do cech, ale mysli
    ze nebude problem tam přespat.
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    SOJKA: Asi budem chtit i prez noc, ste nekam popojizdeli prez moc??? Vim ze par mist je u dunaje kde by to nemel bejt problem
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    BIGHEAD: Nestali jsme tam pres noc ale pres den když jsme byli v shönbrunn a v zoo ale pani co tam bydlela jsem se ptal a rikala ze je to uplne v klidu.
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    SOJKA: Dik to vypada dobre
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    BIGHEAD:
    stali jsme předloni tady na ulici normálně, kousek od shönbrunn.

    Gaßmannstraße
    Gaßmannstraße, 1120 Wien, Rakousko
    https://maps.app.goo.gl/q1jNYyZkzqfDGMW7A
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    Nemate nekdo zkusenost z Vídně??? Chtely by sme na vikend zajet
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    jinak díky všem
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    MIK23: taky jsem to zaregistroval..;)
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    MIK23: je to v kempovani ma divoko,poptal sem gps tak treba se podeli
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    Byly sme tam tak 5-6 let zpet treba to zvolnily
    MIK23
    MIK23 --- ---
    Včera jsem viděl na FB jak jsou na free u tohohle jezera. Spousta lidí se divila, nicméně tam bylo 8 aut a už třetí den bez hrotů. Postoval i 2 fotky, je přímo u jezera. Nevím už jaká diskuze
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    DOCTOR23: Kolem wolfgangu toho moc nejni docela to tam hlidaj prez sezonu nas tam parkrat vyhodily az sme jeli do kempu
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    prosím o tip na camping kolem jezera wolfgangsee, nebo přilehlých jezer kolem..díky
    MIK23
    MIK23 --- ---
    ZUBR: akorát je to tam v sezóně jak v Chorvatsku :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam