• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    ADIK: Taky jsem si asi nabehl, plaz v Recku, na ktery jsem byl pred 2 lety sam s pad msitnima a obcas se tam nekdo stavil sem dal na P4N a dneska kdyz sem tam prijel tam bylo 7 ceskejch aut a naky slovinci,takze to budu resit stejne. Ale mam obavu ze misto je uz ztraceno.

    Mas pls nakej kontakt na toho admina?

    LESH
    LESH --- ---
    BODY: tam vedla sjízdná cesta vždycky, ne? od almara beach klubu prašná, jinak asfalt. teď tam asi bude zvýšený provoz (auta i lodě) kvůli tomu novýmu resortu...
    HANZO
    HANZO --- ---
    TOMBRIDER: nano impregnaci někdo zkoušel?
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    Ahoj, taky prosím o tip. Nějaké pěkné místo zhruba u trasy Votice - České Budějovice, vyrážíme v pátek v podvečer směr Linz a dále. Chceme hlavně vyjet a posunout se z Prahy, takže někde kolem E55 a abychom si moc nezajeli. Díky:)
    MILLA
    MILLA --- ---
    54.288350, 16.148714
    RDM
    RDM --- ---
    zdarec..prosím o nějaký tip na místo u pobřeží polského baltu..dix
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Impregnací na stany. (Třeba z Decathlonu)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    HANZO: mazaci rumem. vnitrne :)
    HANZO
    HANZO --- ---
    Čím prosím vás impregnujete stany?
    BODY
    BODY --- ---
    Ahoj, netusite nekdo jak aktualne vypada lom Oblatno v Cerny hore? Podle Googlu to vypada, ze k vode vede nejaka lepsi cesta nez driv...

    Fotka par let z5...

    LESH
    LESH --- ---
    TROX23: uz se to rozjizdi tri roky ;D
    TROX23
    TROX23 --- ---
    LESH: Vypadá, ze je to v rozjezdu, kluci tam vyráběli různý sezení a naky jakoze prolejzacky nebo co, tak třeba do budoucna to bude nadejnejsi. Piva sme si naštěstí přivezli takže žízeň nebyla :)
    LESH
    LESH --- ---
    FOSSIL666:
    TROX23: jeste tam neni privedena elektrina, takze se startuji centraly jen pri mejdanech...
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    TROX23: Vidis, to jsem nevedel.. my tam delali pred mesicem akci a nejak jsem nabyl dojmu, ze to frci vicemene furt..
    TROX23
    TROX23 --- ---
    FOSSIL666: Tak ten barek je otevrenej jenom při nakejch akcích, nakonec sme zakempili asi 100m dal po proudu
    EXX: tak nak je člověk musí obveselit, sou furt takový tichý a vypadaj smutne ;)
    EXX
    EXX --- ---
    TROX23: nasranym rybarum zahraj nejakiu rychtu at jim zvednes naladu...
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    TROX23: Nemas za co.. :-)
    TROX23
    TROX23 --- ---
    FOSSIL666: jj je to pod mostem pravej breh po proudu, na letecky mape to vypda dobře ;) kazdopdnde dik
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    TROX23: Me se to nenacte.. jsem mimo domov a nemam uz rychly data..:-| ale u Lysy je jedinej silnicni most pres Labe a smerem pod nim po proudu (pravej breh) je ten barek a dal pod nim par hezkejch mist s dobrym pristupem do vody... pripadne u nas v Brandejse se taky daj najit dobry fleky u Labe..nebo naopak proti proudu na urovni Kerska taky..
    TROX23
    TROX23 --- ---
    VERCA_ZABA: ok, diky proberu to s polovickou a něco dame
    diky za tipy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam