• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    Albanie. Nekolik dnu taky bez prudy :)



    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    Takovi to kdyz v noci hledas misto a rano cucis do hitparady

    KOPI
    KOPI --- ---
    Korsika, 3dny bez prudy

    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    LESH: teď když na to koukám, tak to bylo asi "Restoran Jezero"... ale podle satelitních snímků, se tam za těch šest let, co sem tam byl, celkem začlo stavět... třeba na tý loučce k jezeru, kde sem stál... :/
    LESH
    LESH --- ---
    SIEMENZ: myslíš Plužine? Zrovna tu sedím v kavárně Sidro. Třeba se bude někomu hodit heslo na WiFi: sidro2017 ;)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    heh, jsem z toho klubu tady tak na rozpacích, až se mi z toho o tý blbý aplikaci zdálo. A o divných lidech co nám parkují na místech. :D
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    RSZ: Jsme nakonec tady.. hezkej flek u Jizery, kousek od Mnichova Hradiste... spoustu let jsem tu nebyl a porad dobry :-) Jsem tady, otevři odkaz
    https://mapy.cz/...0.550861&ma_t=Jsem+tady%2C+otev%C5%99i+odkaz&source=coor&id=14.965512%2C50.550861
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    AUJA: já byl v MNE u Pivsko jezero, přesný místo užcasi dohromady nedám... ale kempil sem mezi restaurací a vodou bez ofiko kempu.
    RSZ
    RSZ --- ---
    nebo tohle, dokonce s pramenem, ale v pátek odpol už tam někdo bude (místo pro dvě auta) 50.6173044N, 15.1706433E
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    Mate nekdo prosim typ na nejakej hezkej flek nekde u vody (reka, jezero) v oblasti Ceskyho raje, Ceskyho stredohori, okoli Liberce, Jizersky hory..? Mimo kemp... Mam vytipovany par mist u Jizery kam jsem jezdil jako malej pod stan, ale ted jsem koukal na mapy a je to kolikrat na ferovku zastaveny :-D diky
    HANZO
    HANZO --- ---
    Byl jste někdo u Tábora v tom kempu u jezera? Hledám něco libovolného u vody na vikend a tohle mi padlo do oka.
    TOMASS
    TOMASS --- ---
    ADIK: Nebyl.. popravdě vůbec netušim
    ADIK
    ADIK --- ---
    TOMASS: jezero je nádherný a plavou v něm užovky! :) byl jsi na monastirech na ostruvkach?
    TOMASS
    TOMASS --- ---
    VIRUS31: Pravda, my jsme jeli od černý hory potkali jsme něco jako rádoby kemp, byla tam i cedule kemp tak jsme tam vjeli přespali a neviděli jsme ani nohu ani nikoho komu za spaní zaplatit... ale to jezero bych klidně vyškrnul ze seznamu míst který chceš na dovolený vidět... přišlo mi dost nezajímavý
    PAPEZ
    PAPEZ --- ---
    ahoj kempeři….doporučíte nejaky flek třeba i s koupanim v okoli jihlavy? kde se da zaparkovat karavan na 1-2 dny? diky
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    AUJA: V Durmitoru jsme byli loni a moc lidí tam nebylo, spíš krav tam bylo hodně:)
    Vyloženě kempy jsou podél řeky Tary a tipla, bych že i dobře vybavený kvůli raftařům. Dají se normálně najít na google mapách. A je tam moc pěkně.
    ADIK
    ADIK --- ---
    v Donji Murici je radoby kemp s restauraci kde se da postavit stan a maji tam i par chatek. pak je nadherna panoramaticka cesta od Skadaru do Rijecky grad, tam je super most a i nejaky kemp.
    pecka je samozrejme Durmitor, ale tam bude asi dost lidi. krasny jsou vlastne vsechny hory jako treba Biogradska gora nebo NP Prokletie coz jsou vlastne albansky alpy.
    ADIK
    ADIK --- ---
    VIRUS31: Donji Murici, zarucene nejlepsi misto na Skadaru
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    TOMASS: pres den dobry, v noci to na dlouhy posezeni u grilu nebylo, to je fakt. Ale zas tam nebyli lidi :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam