• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    PPNEKK: letos to bude všude stát za vyližprdel..:(
    WERT
    WERT --- ---
    PPNEKK: Lidi jsou verbež...
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    PPNEKK: tak jsem na prodloužený víkend vzal kamarády na jeden z těchto fleku u Labe. Jezdím tam už několik let, ale ještě jsem neviděl u Labe tolik lidi :D Na to že jsem přijel docela brzo, tak už nebylo skoro kde stát. Nejvíc mě nasral lidi kempujici hned vedle nás! První den si tam udělali ohniště (dpc taky jsme udělali oheň, ale v grilu aby nebyl vypalenej flek) a druhéj den koukám jak nesou odpadní nádrž z hajzlu. Tak si říkám, jsem zvědavěj kam to vylejou a ty buzeranti to vylejou kousek za další kempujici normálně do ke stromu a ještě se smejou jaký to jsou hovna. Čekám, ze nebude trvat dlouho a bude tu podobná vyhláška jako je střelba u Štětí,kde si jako rybář nemůžu vytáhnout gril nebo spát třeba v bivaku.


    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    RSZ: Super, my nakonec jeli jen v sobotu na Paraplicko ale jak se dalo cekat, beznadejne plny, takze jsme to vratili zpet a byli na Kozakove, kde jsme pres noc byli sami jen my a kamos...dost jsem se dovil, kdyz jsme prijeli, tak parkal plnej, dokonce i asi 4 obytny auta roztahany na louce, gril atd.. v podvecer vsichni zabalili a odjeli.. :-)
    RSZ
    RSZ --- ---
    RSZ: Pevnost vedle je v rekonstrukci, takže děti si s chutí hrály na rumišti navozeném na parkoviště, zatímco dospělí si z cihel vyzdili libový ohniště:)
    Schademu děkuji za tip.


    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    Branov byl taky na pohodu. Lidi tady teda celkem hodne, ale prevazne sporadani teckari :)

    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    RSZ: supr, dik za info.. ja na to taky koukal a vypada to fajn.
    RSZ
    RSZ --- ---
    SOJKA: teď jsem přijel a je to vážně pěkný místo s výhledem do kraje
    https://mapy.cz/s/bopehoboka
    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    PPNEKK: a nebo přehodit SPZ na IT.. :)
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    BIG_SCHADE: gps pls
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    WERT: máš lidi zdravit buongiorno a zachvily jses tam sám :))
    BIG_SCHADE
    BIG_SCHADE --- ---
    SIEMENZ: U tvrze Dobrosov se da krasne parkovat
    WERT
    WERT --- ---
    HANZO: Byl jsem tam a fakt pekny misto, ale ty lidi to kazej :)))
    HANZO
    HANZO --- ---
    Nemáte někdo tip na flek někde u vody? Ten Orlík byl super, ale obávám se, že teď už tam bude narváno.
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    Už tady sice něco málo proběhlo, ale zeptám se znova..

    Někdo nějakej tip v Orlickejch horách a Náchodsko?

    Jedno větší auto, ohýnek a voda výhodou... 8)
    diky
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    SQUATBOSS: ten link mi nefunguje
    SQUATBOSS
    SQUATBOSS --- ---
    Příjemný místo na jednu noc s ohništěm a dřevem, v pohodě na dvě i tři velký auta, schovaný a zároveň kousek od hlavní silnice. V okolí nikdo, koho by jste mohli srát, tak kdyby někdo zabloudil k Třebíči :-)

    Fotka je debilní, pro představu když otočíš hlavu do leva, tak tam je 100x100 metrů rovný plochy..
    https://www.google.com/...ation+405,+675+21+Ok%C5%99%C3%AD%C5%A1ky,+Czechia/@49.247944,15.748434,19z


    HANZO
    HANZO --- ---
    PPNEKK: je to super flek a na to, že tu je zákaz kempování po dobu nouzového stavu, tak je tu dost plno
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam