• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    TROX23
    TROX23 --- ---
    ZRIZENEC: u vyhlášky sem skončil když psali udržuje pořádek, dal sem to necet, kazdopadne nikdo neprudil
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    TROX23: A v pohodě? Zrovna úterý jsem tam chtěl, ale cedule mi to vymluvili. Navíc kolem hromada černých skládek a vlak.



    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    TROX23: Nespal sem tam ale myslím že to problém v nejmenším nebude. Jen počítej že to tam bude fakt hodně aut za dobrého počasí.
    TROX23
    TROX23 --- ---
    TROX23: Tak nakonec sme dali lom Baraba, čistá voda, sem tam nakej rybář, sou tu fleky v lese i louky i hůř přístupný místa pro offroadaky

    TROX23
    TROX23 --- ---
    nocoval ste nekdo uj Dobříně?
    50.4359428N, 14.3028592E
    TOMASS
    TOMASS --- ---
    KARAMARA: Nahoře je parkoviště, před dvěma rokama bylo free... dolu přímo k jezeru je zákaz vjezdu.
    KARAMARA
    KARAMARA --- ---
    Ahoj, stáli jste někdy někdo u jezera Milada? Asi to tam bude dost plný lidu co a stání daleko od vody? Byl jsem tam jen jednou a už si to moc nepamatuju....
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    FASI: letos, nasli sme si na mapy.cz "turisticky pristresek" a vybirali tak, aby nestal v rezervaci/parku/chko apod.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    FASI: Já tam asi dva roky zpět párkrát bez problému kempil. Ne teda přímo u přehrady, ale celkově tam nikdo neprudil
    FASI
    FASI --- ---
    Nezkoušel jste někdo freekempit někde kolem přehrady Fláje v Krušných horách ? Díky za případný tip
    RSZ
    RSZ --- ---
    PPNEKK: jo, komárů tam vždycky bylo (a je furt) hafo
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    RSZ: tam jsme loni touhle dobou zažili nejvíc komárů v zivote :D jinak pěkný místo to joo
    RSZ
    RSZ --- ---
    VERCA_ZABA: já taky čuměl, normální cena na stellplatzech s automatem je 10-20 za karavan
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    RSZ: pořád 7 euro? my tam byli 6 let zpět a ta samá cena. Tak to je fajn, že nezdrazili:)
    RSZ
    RSZ --- ---
    berzdorfer see tu bylo několikrát, voda skvělá, 7€/den (pokud vás dědek chytne u auta, já platil za 3 dny 1x) míst okolo je víc, nejprovařenejší je asi flek nejblíž k městu, ale kolem jezera jsou i úplně free místa

    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    AUDIAC: dneska jsme tady 47.518819, 13.932664 . Klid a mir
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    LOJZAK: taky tam jedu na víkend, tak snad něco použitelnýho najdeme. blbý je, že jsme jedna posádka v dodávce a dvě se stanama, takže klasický parkáče jsou pasé...
    bohužel letos to vypadá, že hodně míst padne a pak to bude buď předraženej kemp, nebo hotel.

    HANYSEK23: diky, mrknu na to
    HANYSEK23
    HANYSEK23 --- ---
    AUDIAC: Je to kousek od Hallstattu a je to kemp. Ale je to tam super. Viz http://www.grimmingsicht.at/?lang=en. Jezdíme tam Teda v zimě. Tak to snad pomůže. Jo a vlastní to holanďani. Takže pohoda.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    LOJZAK: My asi potupně vezmem airbnb, pač 30+ € za noc v kempu mi přijde postavený na hlavu... furt nemůžu pochopit, že barák vyjde levnejš jak kus trávy...
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    AUDIAC: taky bych rad , jedu ted o vikendu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam