• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    PPNEKK: to místo z fotky je kdyžtak tady, kdyby to náhodou někdo hledal..
    Pozice na mapě
    https://mapy.cz/s/bunagokupe
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    DOCTOR23: :) tam jezdíme na koupačku.
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    FEEX: https://mapy.cz/...=Nov%C3%BD%20bod&uc=9htJzxTk6w&ud=14%C2%B043%272.279%22E%2049%C2%B010%272.402%22N
    u Vlkova, za nějaký mírný poplatek na den, blízko kiosek s pivem a nanuky, večer jsme normálně grilovali na pláži
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    FEEX: sice je to kousek zajizdka od CB, ale pekne piskovny jsou u Veseli nad Lužnicí. https://www.kudyznudy.cz/aktivity/veselske-piskovny-koupani-jako-u-more




    FEEX
    FEEX --- ---
    nějaké tipy na pískovny v J.Č. ? na trase Pisek, cb, Krumlov?

    pak si pamatuju ze byly nejaly místa v okolí vlkova směr tabor.

    díky
    HANSDUTOSWARC
    HANSDUTOSWARC --- ---
    Zdravim, chteli bychom vyrazit na vikend do Polska k moři. Do zapadniho Polska. Vite nekdo o nejakejch freeflecich na plazi? Popripade jak je to tam se stanim u more? Dik hagrid
    CLUSMAN
    CLUSMAN --- ---
    TOMASS: Kaiser Söze?
    TOMASS
    TOMASS --- ---
    Právě jsem se vrátil z Rakouska. Mam pro vás flek kterej sice neni zadarmo ale stojí to za to. Großglockner Hochalpenstraße (Grossglocknerská vysokohorská silnice). Musíte si koupit vjezdný který je za 37 EURO ale za to dostanete možnost zakempovat pro nejvyšší rakouskou horou s neskutečnym výhledem na jezera a hory. Psaním to nejde úplně dobře popsat. Oficiáně se tam nemá kempovat ale zeptali jsme se u pokladny a prej uplně v pohodě. Je tam parkoviště přímo pro obytný auta. Souřadnice nemam ale je to hned pod tim nejbližim parkovištěm u vyhlídky Kaiser Franz Josef Höhe











    CUKI
    CUKI --- ---
    FRDK: V lednu? :-D
    Ne ta korona to je teď něco.

    BTW když už tu padla ta rozkoš.
    My byli zde: 50.3597939N, 16.0643783E a super, nebyl tam na večer nikdo.
    FRDK
    FRDK --- ---
    CUKI: Na Transgranitu jak kdy, je sice, pravda, nejblíž Žulové, tudíž nejvytíženější, ale jednou jsme chrápali v tom altánku (nebo co to je) a byli jsme tam úplně sami.
    N_I
    N_I --- ---

    CUKI: predevcirem
    CUKI
    CUKI --- ---
    N_I: A kdy jsi tam byl? Já na začátku července a fakt bych se v tom nekoupal. Lomů je tam dost. Objeli jsme jich asi deset, ale koupali jsme se jen v těch zmíněných dvou (pak ještě jeden kterej nepamatuju jméno). Některý uváděli jako ultra čistý. Například Kaolinka za cihelnou ve Vidnavě (ta mimo jiné stojí určitě za návštěvu). Ale realita posledních suchých let je tragická a tam konkrétně hrozí smrt vysátím krve z krevního oběhu :-D
    Byli jsme tam asi 5 minut. Voda na to že je tam kaolín, který by to měl prý čistit, je hrozná i na umytí rukou.

    Transgranit je asi nejvíc navštěvovanej lom, ten jsme jen viděli a zase rychle zmizeli. To bylo jak na veřejném koupališti.
    N_I
    N_I --- ---
    CUKI: voda byla zatim.cajk.a hovad a komaru.je.teda plno vsude u kazdy vody...co jsme ted byli
    FRDK
    FRDK --- ---
    CUKI: Já tam nejčastěji spávám u Vaňkova lomu, dříve se tam přes den koupávali místní (avšak na noc jsem tam byl pokaždé sám), ale během několika posledních let se tam dost zhoršila voda, strávil jsem tam i dvě noci před třemi týdny, voda na lom relativně teplá, ale jakási hnědá, už bych tam nevlez, koupal jsem se na Rampě (nebo ještě blíž je třeba Transgranit).
    Příjezdovka je úplně v cajku i za deště, dá se zakempit u vody zleva, anebo objet lom zprava, je tam takový prima malinký poloostrůvek s ohništěm. Ovšem občas může být už obsazen nějakým rybářem.
    50.3239684N, 17.0926136E







    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    Tenhle freeflek na opuštěný části pískovny ukrytej v lese jsem objevil náhodou při nevydařeným pokusu najet zezadu k Písáku Hrádek. Za autem v keřích je taková větší čistá louže, přes den tam byl jeden rybář na chvilku a pak nějaký čtyřkolkáři, jinak total o samotě a klid. Bylo tam kolem pár odpadků, ale trochu jsme to tam vypucovali, takže by to teď mělo být čistý. Jinak je tam celkem fajn pevná cesta přes les a dostal by se tam i větší Sprinter. Kolem samotnýho Hrádku se pár skromnějších míst v křoví najít dá, ale všude byli zakempený rybáři nebo přes den tam prostě vegetujou lokálové.

    https://www.google.com/...5!3m4!1s0x470c32481b352b43:0x400af0f66155300!8m2!3d50.0756015!4d15.6797896

    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    Při hledání zašívárny na Rozkoši jsme úplně náhodou objevili parádní letos nově otevřenej Wake Surf Rozkoš. Parkování jakoukoliv obytkou na dosah od luxusně čistý vody včetně elektriky za 3 kila na den. Dva dny jsme si tam užívali a pak jsme trochu litovali, že jsme nedali ještě další den.
    Skvělej bar s plzničkou, rosengartem a sympatický místňáci. Určitě se zas někdy vrátíme.

    https://www.facebook.com/Wake-Surf-Rozko%C5%A1-113312283721944/

    CUKI
    CUKI --- ---
    N_I: Za mě mnohem lepší je v okolí Rampa a nebo Štachlovice, ale letos o prázdninách tam asi sami nebudete (minimálně přes den)
    CUKI
    CUKI --- ---
    N_I: Cesta naprosto v pohodě i po děštích, ale voda dost špinavá a muchničky velmi pilné...
    N_I
    N_I --- ---
    Kudy z nudy - Zatopený lom Vycpálek
    https://www.kudyznudy.cz/aktivity/zatopeny-lom-vycpalek

    pro menší obytky se dá vyjet až nahoru k lomu kde je plac od vody cca 50m s ohništěm....je to sic o kousek horší kamenitá cesta ale v létě se vyjet dá......
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    JUNGLEBOY: jj, pijavice jsme videli :-) voda cista a prijemna.. jen upozorneni, jsou tu cedule, ze zakaz volnyho pohybu psu a zakaz koupani psu.. my psa do vody vzali schladit po dlouhy prochazce v horku, plaz prazdna az na pana s dvema deckama a psem.. nicmene nas vyrvala naka baba skoro z druhy strany prehrady :-) Dle toho co chlapek pak rikal, ze se tu obcas objevi lidi, ktery bavi zbytecne prudit..:-) nicmene co jsme tu za 2 dny videli hodne lidi se psama, vsichni se koupali...duvod proc je to zakazany neznam...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam