• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    MASOO: jono mas pravdu. No mám jednu historku z Maroka, ale tu si nechám na jindy. Ale plyne z ni ze Češi to je fakt něco speciálního...;) a ani to cestování je asi nespasí. Ale z praxe, teď dělám 3rok pro jednoho bohatého pana co si koupil tvrz(hrádek stredovekej) historie ho na začátku vůbec nezajímala, já tam sbíral všechny střepy a dělal amatérsky archeopruzkumy. Ukazoval jsem mu ty střepy a říkal jsem mu jak jsou starý a co to bývalo za nádobu..pak jsem si vytisk naky hist. podklady k tomu místu a udělal jsem mu nákres jak to tam asi vypadalo. Teď už tam bydlí a je úplně zapálenej do historie...nevim jak to souvisí s karavaningem ale chci tím říct ze se třeba chytne někdo kdo se začne zajímat o přírodu a kulturu z jiného pohledu než klasicky dovolenkar...no když je někdo feny a puči/koupi si karavan jen protože je to trendy tak asi blbec zůstane...no mám naději ze to bude i k něčemu dobrý. Blabla...
    RSZ
    RSZ --- ---
    MASOO: jj, už jsem zažil takových pičusů.. poslední dobou vždycky trpím, když stojíme na prázdném spotu, po půldni přijdu k autu a někdo parkuje metr od nás, nějak jsem to přitahoval celej podzim:)
    MASOO
    MASOO --- ---
    Co si budeme. Dávno to jde... No někam jinam, než by si asi většina lidí tady představovala a situace dnešních dní to nevylepsi. Bude o to čím dál větší zájem, protože covid etc. Ale pořád je místa dost.

    Jen si teda nemyslím, že to Čechy nějak spasi, protože patent na pravdu si sebou můžeš vozit i v plastaku, Tondo;)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    DOCTOR23: Neblbni, kup klidně kus pláže. Ale bivakuj tam autem. A my se stavíme ;)
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    když to tak vidím kolem, tak asi prodám auto a usadím se na nějakým pozemku u vody..:)
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    PPNEKK: Jo tak to jsi si otevřel bramburky a pivko natáhl nohy a bylo o zábavu postaráno 8D...
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    Tak jsem si dal dva díly, a vlastně mi došlo ze je to fajn, lepsi než aby lidi cumeli na “realtyshow” a podobně. Čím víc budou lidi(Češi) cestovat a to zvlášť obytnakem. A ne jen do Turecka,Egypta na all inclusive, a tím pádem mít dobrou dovolenou spojenou jen s zradlem a prcinama na plazi. Tím lip ;)
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    KOUDELNIK213: Heled já snima nemam sebemenší problem, s některýma jsme si paradne zachlastali nebo jen pokecali, mají brutálně nacestovano někteří zijou v autech natrvalo to ti jde brada dolu. My jezdivame nomane po stellplatzech a airedecamping...
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    ANTONIN: loni cestou domů jseme dali jednu noc v kempu Morava. Tvl o on tam zrovna prijel Gondik s obytnakem a ze druhej den budou zive vysilat do radia primo z kempu :D po jejich prijezdu resili az do vecera odpad, kterej jim kompletne vytopil auto :D tam běhali v rukavicich a hadrama vymetali sracky ven :D

    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    ANTONIN: Jednou jsme byli v Nemecku u Fussenu ne nejakym placenym stellplatzu a byli jsme tam nejmladsi ze nejstrasim autem :D Němci maji obytnaky jako narodni sport teda spís nemcky duchodci.

    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Nýmandi v plastech z půjčovny. Chci si ublížit nebo ne?!??
    MASOO
    MASOO --- ---
    tak já zas jdu:DDDD
    CLUSMAN
    CLUSMAN --- ---
    ANTONIN: V pohode si se zdrave nasral, ale sel si tomu naproti.
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    PPNEKK: šmarjá, češi začali objevovat karavaning...německý plastoví karavanisty potkáš v kyrgyzstánu maroku potkáš německy 70lety starouše v T2. A tady, zase potřeba natočit cestopis o tom jak jedeš po silnici a čumíš na slováky a čechy a "objevuješ" památky s nákym lojzou co ví vo obytnáku a cestování píču...tyvole...že jsem stim začínal. 8D
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    PPNEKK: tyvole, to se pak domluví a pojedou spolu někam daleko, třeba do německa...božeee. A výš ty co, já si na zkoušku jeden díl s Gondíkem dám.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    ANTONIN: Slovensko uz to ma za sebou :D

    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    ANTONIN: až to začnou všichni zkoušet "na divoko" 8D
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    MASOO: no pockej až ted začnou vysílat "V karavanu po Česku" to teprv začne booom
    kuku

    MASOO
    MASOO --- ---
    PARILOSSS:
    BLEELXR:

    Starý Konětopy letos v létě....
    opravdu je jich tam hodně a všude
    (fotky nějak zapadly, takže to asi není nové info;))








    ADIK
    ADIK --- ---


    https://mapy.cz/s/gedubucefa

    klidej flek na nocleh mezi Jincema a Příbramí, v létě i koupání
    ADIK
    ADIK --- ---
    DOCTOR23: jj to zname
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam