• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SOJKA: Co přímo v zoo? Ale teda za řádný šiškec
    https://safariparkresort.cz/cz/mapa
    RSZ
    RSZ --- ---
    SOJKA: zajed před kemp u zoo, je tam novej hezkej a klidnej parkac. 2-3 auta tam stojej vždy, je to schovaný, zarostlý, čistý, klidný a do zoo 100m. Ani nábytek venku není problém (je to teda furt parkac žejo)
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    mimochodem nevíte někdo o nakem miste pobliz zoo ve Dvoře Králové?
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    MIK23: shit!
    VELADA
    VELADA --- ---
    ROBOOTEK: ale tak vpoho.. 2023 to prej už začne stagnovat.. lidi to omrzí.. auta začnou prodávat :-)))
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    letos to bede asi zajimavy..
    Havlíček: Karavany a obytňáky? Fenomén, je vyprodáno na roky. Česko není připraveno - DVTV na Aktuálně.cz
    https://video.aktualne.cz/dvtv/havlicek-karavany-a-obytnaky-fenomen-je-vyprodano-na-roky-ce/r~f678d12ab29a11ebaedf0cc47ab5f122/
    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    My byli teďka o víkendu na Stvořidlech a docela pohoda, zatím se nic neplatí a vše v provozu, hospody, záchody a tekoucí voda. Sice přes den dost místních domorodců, ciklistu a trampů ale večír klid. Byli jsme na takovým velkým place jen 2 auta. Jen ty vykáceny lesy tomu moc nepřidaji :/

    ONDYXINNYX
    ONDYXINNYX --- ---
    FDM_NACELNIK: jj reklamu sem slysel náhodou na fajn radiu
    MIK23
    MIK23 --- ---
    ADIK: dělal to tak už dříve s jinými fleky. Že je Strnad pěkně vykutalenej hajzlik se ví obecně už celkem dlouho. O náhodu vazbě nejde
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    Jinak na na bezkemp je i reklama v rádiu nějakém pražském.
    ADIK
    ADIK --- ---
    MIK23: to mas nejak overeny info, ze provozovatel bezkempu obvolaval majitele fleku z park4night?
    MIK23
    MIK23 --- ---
    HANZO: hmmm tyhle zmrdy bych všechny pověsil za koule do průvanu. Na katastru si zjistil majitele pozemku a obvolal to a přesvědčoval ať to hodej k němu na pronájem... Že je to zmrd vím už dlouho, ale že je to až takovej zmrd.... Doufám že mu místní osazenstvo nenechá ani korunu zmrdovi
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    LESH: nějaký místo tam je, ale na freaks truck cup to nevidim :)
    LESH
    LESH --- ---
    DOCTOR23: ...takze kolik se nas k tobe vejde? ;)
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    PPNEKK: Haha :)))
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    FOSSIL666: jinak s tema prutama jen tak nahozenejma :D u nas to tak taky vypadalo kdyz za tri dny ani tuk :))
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    PPNEKK: Jojo, ja to tam znam... jsem Brandejstak :) je fakt, ze jsem tam dlouho nebyl, a nebo jsem znacku prehlid :)
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    FOSSIL666: na strane od Labe. Je to vlastne takovej poloostrov na kterym je hodne fleku a v jednom místě by se skoro dalo chytat na Labi i na Probostskejch zaroven :D Ta zakazova znacka je u vjezdu u cisiticky.
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    PPNEKK: A byli jste na strane od Labe, nebo z druhy strany od Boleslavi? Jestli od Labe, tak cumim. Driv tam vjezd nebejval:( Nicmene obecne u nas okolo Brandejsa jsou cedule, ze stani pres noc jen pro rybare apod.. ale nikdo to vylozene nekontroluje.. btw. Obcas jsem mel pri prochazkach se psem podel labe z nekterejch lidi dojem, ze pruty maj nahozeny jen tak aby se nereklo..:D
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    PPNEKK: na mém oblíbeném skoro free místě (je to sice kemp, ale jen od května do září) vyrostly přípojky elektriky a cena za pobyt samozřejmě taky...:(
    úplně to vidim, jak tam stojí ty auta z půjčovny a mají namířený satelity na TV NOva :D
    no, nic já jsem si pronajal pozemek u Ohře a mám to na salámu :)
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    DOCTOR23: tjn zrovna jsme si rikali, ze budem muset asi zacit jezdit do polska :D ted o vikendu jsme byly na Probostskych jezerech. Super místo a vjezd je povolen jenom držitelům rybar. povolenek, kdyby to tak nebylo, tak by to tam za chvily dopadlo asi blbě.
    RSZ
    RSZ --- ---
    TOMBRIDER: Navarov, foceno od okýnka hospody u Rusalky, z toho fleku to je kousek proti proudu kaňonem Kamenice (až do Plavů imho nejhezčí vejlet v okolí)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam