• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    TOMBRIDER:
    RSZ:

    moc díky! oboje vypadá super!
    CUKI
    CUKI --- ---
    PRHD: Kromě Triglavu je Slovinsko s místy na pohodu a i tam se dá zašít.
    PRHD
    PRHD --- ---
    PRHD: No a po par rozhovorech s mistnakama je asi vcelku jasný ze Slovinsko není friendly pro kempery na divoko
    PRHD
    PRHD --- ---
    PRHD: Tak jsme to nakonec zapichli v kempu polovnik v bovci na hranici triglavu ( národního parku)
    Ceny fajn, 11€ za osobu na noc + 1€ za psa, tepla sprcha za půl €
    Super jednani, sympatickej pan kterej obchází kemp a s každým prohodí par slov..

    Je tu teda docela narvano, ale není to jako českej styl narveme tam aut a stanu co se vejde navzdory soukromí..

    Kousek je spousta super výletu a asi kilak od kempu začátek trailu na triglav..
    RSZ
    RSZ --- ---
    SHYLOCK: v jizerkách se dají najít hezký místa na přespání, zvlášť s malou T3, já bych ti teda klidně doporučil i kempík s přírodním koupalištěm v centru hejnic, skvělý vejlety odtamtud - na frýdlantský cimbuří třeba, polední kameny, z téhle strany jsou jizerky podle mě nejhezčí. Kemp bývá poloprázdnej.
    Pokud to má být vyloženě freeflek, tak ti taky něco pošlu v okolí - většinou u lesa kde začínají trasy byvají parkoviště, kde se přespat v pohodě dá.

    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SHYLOCK: Ciao.
    Hele super kemp je nad Srbskou Kamenici.
    Kemp u Ferdinanda.
    Bezvadně rozlehlej. Docela z ruky takže i v sezoně není nadupáno. Šéfuje to tam svižná cikánka co tam ostatní pohunky drží v lati. A má všude luxusně vycíděno. Hned z kempu přes silnici jsou v kopci bunkry a přes ně vede naučná stezka o nich. Která nikde není označena. U jednoho bunkru se dá i ofiko kempovat. Je tam číslo kam zavolat a nahlásit se...
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    cago! konečně jsem dostal t3 do pojízdnýho stavu, tak jsem se chtěl zeptat, jesti nedoporučítě nějaký freefleking a kepmping v Lužickejch a Jizerskejkch horách? Moje holka to tam má ráda a platila půlku oprav))

    CUNESK8
    CUNESK8 --- ---
    PRHD: v triglavskem narodnim parku je zakazano prenocovat v aute mimo kempy. Dost si to hlidaj a davaji oekne pokuty. ;)
    PRHD
    PRHD --- ---
    Čau, nevíte jak je to aktuálně s prespavanim v dodávce kolem triglavu?
    Případně nějaký tipy.. zatím to vypadá ze Slovinsko je docela nehostinny pro freefleking..
    Ano filtroval jsem, ale všechny příspěvky jsou 3 a víc let starý.. 🙂
    Dík
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    LUKK: Filtrj trochu....nedávno x příspěvků...
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    LUKK: ted jsme nahore u more a zatim mi to tu pripada jako jeden velkej freeflek.
    Lesni free parkoviste kousek od Dziwnova. Vedle muzes jit do campu Tremp na pivo a dat si tam pak gratis teplou sprchu :)

    LUKK
    LUKK --- ---
    Ahoj,znáte nějaké freefleky v severním polsku? Dodávka....
    ONDYXINNYX
    ONDYXINNYX --- ---
    Na borku jsem nebyl roky ,ačkoliv to mám taky kousek ale myslím že se tam už nedá zajet
    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    TOMBRIDER: Jo jsem z Kutny Hory ale už tam nebydlim ale paradoxně tam žádný fleky neznám jelikož většinou jezdíme dál. A po pár měsících jsem zprovoznil obytnak, tak bych někam vypadnul s rodinkou ale ne zas moc daleko :D
    CUKI: Jo Borek znám ale pro 3 letyho malýho satana to tam je moc nebezpečný. :)
    CUKI
    CUKI --- ---
    KOUDELNIK213: Trochu níž je lom borek. Ohniště tam je dřevo asi taky. Ale letos jsem tam nebyl.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    KOUDELNIK213: Jestli jseš junior. Tak tipy kolem Kutné Hory by jsi měl sem spíš sypat ty, ne?
    KOUDELNIK213
    KOUDELNIK213 --- ---
    Cus nevíte nějaký flek s ohništěm tak max na 2 noci v okolí Kolína,Poděbrad nebo Kutny Hory? Díky :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Ale storka s vyndanem pěkná.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    CUNESK8: A kterej je to kemp? Nebuď tajemnej!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam