• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    ANTONIN: To zni dobre!! :)
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    FOSSIL666: taky mám ještě nake tipy s google maps, v zimě jsem měl velkej zapek a procestoval Španělsko,Francii…tak mám naky zajímavé místa. Cele to spustila žena když mu koupila k narozkam wild swimming Francii a Španělsko…:)))
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    ANTONIN: Me to je jasny.. taky mam na Barbate vtipny vzpominky:) nastesti :)))
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    FOSSIL666: ten smailik znamenal ze jsem si vzpomněl na par vyprávění s barbate…ne ze bych se smál ze to všechno znám ;)
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    ANTONIN: Neni za co vubec..:) mam v merku nejaky dalsi fleky, tak kdyztak pak napisu jaky to je…
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    FOSSIL666: jasne dekuju moc!
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    ANTONIN: Jj, ja vim, ale tak ptal ses na fleky, tak jsem to tam zahrnul :)))
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    FOSSIL666: Ok díky tak to až na Portugalsko zůstává stejný…barbate je vyhlášené taky už léta :))) ještě příponou playa de bolonia. Tam jsme stali pred lety nakou dobu my. Taky je tam samoska, dobrý bary, muzeum římského města kde spracovaváli/nakládali sardinky do sudů a posílali do Evropy…Jo jsem úchyl na historii. Jo a je tam duna.
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    ANTONIN: Andalusie? Jestli bude nas pan hranatej ready, tak se muzem potkat :) Portugalsko zapad Algarve prej furt v pici, lokalove sice prej tolik uz neprudej, ale GNR je neuprosna.. Takze ty fleky, kde jsme byli treba mesic v kuse jsou K.O., Andalusie off season cajk, ale taky prituhuje.. my byli predminulou zimu skoro celou dobu kousek nad mesteckem Roche (asi 15km na zapad od Conil de la Frontera), fajn flek, voda v Roche, mala samoska, vetsi nakup nebo dumpsterdive v Conilu… nad plazi mensi parkal na utesech lehce z kopce, kousek vejs obrovskej plac i pro nakladaky (par mistnich id muze potvrdit), okolo borovice a kroviska, zel naprosto zesrany a plny bordelu.. ale jinak super misto.. na druhou stranu od Conilu El Palmar, kde to bejvalo skvely na central parkalu vedle surf skoly a skaterampy (vychodnejsi konec plaze), ale naposled tam furt jezdili prudit fizli, idealne v noci.. dal na vycho bych se vyhnul Barbate:) leda ze bys mel v aute smecku nasranejch pitbullu:) pak asi az Tarifa.. jo a jeste jsou naky fleky okolo Cadizu… to je vse na pobrezi, ve vnitrozemi moc nevim, ale kamosi rikali, ze je tam toho spousta…
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    LOJZAK: no snad se nic neposere, a klapne to.
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    ANTONIN: jedes v zime na jih?
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    Poprosím o nake tipy na stání ve Španělsku a Portugalsku, na delší dobu s rodinou. Nemáte někdo nake tipy? Nebo naopak místa kterým se určitě vyhnout…děkuji ;)
    HANZO
    HANZO --- ---
    MAJKL09: díky, nebudu otravovat, to tam těch 12 konvi naleju doma :-)
    MAJKL09
    MAJKL09 --- ---
    HANZO: kdyby sis neporadil tak ti na Praze 5 v Radotíně můžu natáhnout hadici od baráku...
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    Shell na Stodůlkách má vodu hned u stojanu pro nakladaky
    MBL409
    MBL409 --- ---
    HANZO: zkusil bych tady u loděnice:
    50.1128286N, 14.4295168E
    Tam by se snad dala domluvit asi i voda.
    A jednu noc tě tam asi taky nechaj.
    Vedle kdyžtak auto kemp River Prague..
    přes vodu stromovka a výstaviště - dost zábavy pro prcka
    A hned vedle zoo. Kolem vody se dá courat a u zologický snad pořád funguje přívoz..
    TROX23
    TROX23 --- ---
    HANZO: Údajně všechny shellky maj vodu pro natankovani, ale na vlastní kůži sem to netestoval
    HANZO
    HANZO --- ---
    Mám na víkend velký auto, takže řeším problém, kde nabrat vodu. Nevíte někde v Praze kde se dá dostat k hadici?
    HANZO
    HANZO --- ---
    Nemáte někdo tip na flek blízko Prahy, kde by se dalo pobejt jeden den s menším dítětem ve všední den, aby se úplně nenudilo?
    CUKI
    CUKI --- ---
    Pár fleků ze severního pobřeží ve Špáňu za covidu, které mám přišli teď září a na počátku října super:

    42.8912200N, 9.2783572W - kousek za Fisterrou kde je hlava na hlavě. Dá se jet ještě dál sem se dostane ale každej pak je trochu divočejší cesta. Byli jsem tam sami

    43.5247542N, 7.6647189W sice u silnice ale která nikam jinam nevede. Dole je fakt pěkný koupání ve vodopádu.

    U Yesy, pokud nechcete využít dolní parking, tak kousek opodál je mrtvo a je tam spousta raků, ale fakt spousta že není kam šlápnout. 42.6368864N, 1.0144789W

    Z Coruňi jsme jeli hodně v noci a hledali něco rozumného u vody za tmy, tohle 43.2682089N, 8.2910631W nám vytrhlo trn z paty. Ale je to spíše pro menší auto nicméně klidnej flek

    Trochu z kopce ale super flek u "soukromého" jezírka s mini vodopádem.

    Naprosto bomba celá červená cesta podél pobřeží (z map cz) 43.4489047N, 4.8996692W je to občas malinko offroad a most se nedá přejet ale jede se přes brod (nejsem si jistej jestli je sjíznej při absolutním přílivu). Ale pláž je naprosto schovaná a prázdná


    ostatní místa byla díky koroně zahrazená kameny, ale tohle 43.4424475N, 4.8619464W je super obrovská schovaná louka. Příjezd po červené ze západu je ale z toho méně používaného směru jednosměrky. Večer bych to ale neřešil, nic tam za celou dobu neprojelo.
    Kolem spousta schovaných pláží.

    Tohle 43.5628667N, 6.3110650W doporučuju jen za vydatných dešťů. Je pod tím vodopád na pláži který byl v půlce září ale vyschlý, Místo ale úžasné, bohužel okolní místa dost špinavé tohle bylo jediné přijatelné.

    Jo a do Ourense za horkými prameny vůbec nemá cenu mrhat cestu. Největší zklamání z celé cesty. Vše široko daleko je vypuštěno. Projeli jsme asi deset takových míst. Prostě Corona.
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    DOCTOR23: bohužel jen stopy))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam