• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    CUKI
    CUKI --- ---
    BIGHEAD:
    ROBOOTEK:
    Mě tedy západní pobřeží přišlo vždycky lepší, ale pravdou je že jsem tam byl jen s batohem a ne autem.
    Doporučuju Alburni a na východě třeba není marné Gargano, pod Bari to začíná být na východě sice opuštěnější, ale je to děsná nudná placka.

    Sicílie je hodně opuštěná na jižním pobřeží, ale to mě neuchvátilo no. Mnohem zajímavější je krom Etny tak několik parků na severu. Ale pobřeží je tam dost plné...
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    ROBOOTEK: a na zapadnim teda hlavne vic mest..
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    BIGHEAD: italie od pulky dolu uplne vpohode.. hlavne tam ale nesmis jet v sezone a talosi kaj myslim celej srpen celorepublikovy prazdniny.. ideal jet zari a nebo jaro cim vic na jih tim lip za me spis lepsi vychodni pobrezi..! Zpadni pobrezi je dost utesovy a tim padem min mist
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    PANPOSPA: Tak tam to ma pod palcem katany:-))) to musi bejt v pohode, tam bych se taky rad podival, ale nevim jak na tom budem casove
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    BIGHEAD: Tam sem nebyl, ale Sicílie je třeba super..jak freecamp, tak všechno ostatní 👌
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    PANPOSPA: Ok dik, jako sardoska byla v pohode pozevlili jsme vsude v poho ale vlastne po sezone
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    A to nemluvim o tom, že u každýho druhýho obchodu nebo parkingu máš nesmyslný výškový omezení.. prostě dávají jasně najevo, že nás tam nechtěj.. ne jak ve špáňu, kde máš u lidlu parking místa pro campery.. i ta Francie je na tom líp.. nesnáším Itálii :D
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    BIGHEAD: Na severu v okolí Savony je to bída. Všude města, lidi, není prostor.. seš rád, že zaparkuješ.. v sezóně vyndáš židličku a benga.. čím víc na jih tím je to lepší.. loni sme kempili chvíli někde nad Římem, fér parking se stínem kousek od pláže za pár euro na den.. za mě Španělsko nebo Balkán daaaleko lepší
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    Hele jak je to v italiji zapadni pobrezi da se freeflekovat??? Zevlit u more a tak???
    2ND
    2ND --- ---
    SROLUJTO: hlavne tam neprijet v patek, jinak na kazdem miste kde je trochu stinu popijej Rumuni okolo grilu :)
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    FEROBAGR: Barbate byl, je a bude hell :(pochybuju, ze to kdy bude jinak… kamos mistnak, kdyz jezdi surfovat na tamni spoty tak radsi nechava i obyc prazdny auto na hlidanejch parkalech v pristavu :)
    FEROBAGR
    FEROBAGR --- ---
    Jak se tady nedávno řešilo Barbate.. asi furt stejnej vibe.. včera nám tam ukradli dětský odrážedlo přivázaný kurtou zvenku na autě. A to jsme tam stáli asi hodinu v půlce odpoledne..
    CUKI
    CUKI --- ---
    ITCHYHEAD: To má asi bohužel pravdu. Možná se alespoň změní ti co s ní budou jezdit.
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    Parkovani cimkoliv jakkoliv velkym klidne i na vic dni na krasnym miste u vody,hospody,zachodama v budove pristavu. Je to na ty vylesteny naplavce Belem,ale vicemene kryty od prochazejicich turistu,stromy,parcik Je tu asi 15 aut od malejch pres plastaky po nakladak. Neni tu zakaz,mistni vcetne fizlu to tolerujou a neresej,i kdyz je jasny,ze tu vsichni sou na vic nez jednj noc. Tri zastavky vlakem do centra. V okoli sou parky,muzes,galerie,detsky hriste…

    Parking Museum Electricidade
    Mapy Google
    https://goo.gl/maps/ih72sPYR15KgwkNW8
    ITCHYHEAD
    ITCHYHEAD --- ---
    CUKI: to si pak tu obytku koupi nekdo jiny
    CUKI
    CUKI --- ---
    SGNLR: Tak to zase přitlačili. Rigoly tam byli přej už od počátku covidu. Asi tejden po tom co jsme tam byli naposled, to přej slušně rozbargovali.
    Ale někdy na konci září jsem potkal ve Špánu právě kamarády, když se vraceli z jihu. Museli přijet od ale od toho lesa jak je ta cesta podél a odtama pěšky. O žádném hlídači ale nemluvili :-(
    Naopak kvitovali že tam zmizel pizza stánek a dost dalšího bordelu. A auta tam prej byli pár místních ale nikoho tam nenechali dojet až tam a ani nocovat.

    Ty původní rigoly tam prej byli kvůli covidu.
    Ale taky jsem slyšel, že už to zase někdo koupil. Dlouhou dobu to měla banka, ale v době krize nevěděla co s tím... :-(
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    CUKI: Ja byl v Santa Fe pred par tydny-pramen oplocenej,u nej unimobunka pro hlidace a klidac v bilym suv jezdi kolem a ihned k tobe najede,kdyz se priblizis. Kolem prijezdovek sou vykopany hluboky rigoly,ktery nejdou prejet ani ctyrkolkou,pokud nemas vylozene offroad truck
    CUKI
    CUKI --- ---
    ANTONIN:
    ANTONIN:
    To je podle mě všude stejný, naštěstí někdy stačí den a špatná krev někam zmizí a přijedou pak zase super lidi.

    Ale problém je, jak tu zaznělo, že těch míst rapidně ubývá a přibývá lidí.
    Za to může internet a bohatství lidí.
    V devadesátkách jsem na cestách potkával většinou samé stopaře (a sám jsem se tak po světě pohyboval velmi často). Dneska je jiná doba a v tomto bych neřekl že lepší...
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    KCE: tady to bylo hodně smutný, skoro jsem se tam popral z nakym dementnim ketafrancouzem :)) a bylo tov sobotu, a místní s úsměvem chodily dolu a hodně nasrany nahoru. Na tom místě kde jse staly dva náklaďáky a jeden kulatak, víc se tam nevešlo, běžela tam Centrala a dunelo tam techno…to bylo hodně smutný, v kontrastu s tou krásnou přírodou a tím nádherným místem…
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    Já bych zase psal romány, žena me naštěstí zastavila. Za me ve zkratce je to ze lidi cestujou v pohodě, na nekterejch místech jich je víc někde min, nikde nikdo, ale co me sere jsou psy na volno, psy většinou pittbulové a všechny jejich krizeny podoby, bejhaji všude otravujou všechny včetně a hlavně domorodce. Takže absolutní nerespekt ostatních. Všude hovna a vlhceni ubrousky je další věc?! Nechápu, za me další haluz, psa na place privazu, nechci aby otravoval a něco se mu stalo, když se jdu vysrat, a nejsem schopnej si postavit easysuchejhajzl a nebo si nekoupim chemickej, tak si vezmu lopatku…není nic horšího než se na procházku drát 5min lesem hovnama než vyjdu dociste přírody…
    Kdyby tyhle lidi respektovali ostatní a premejsleli tak ze nejsou samy, bylo by to vse na pohodu, nevadi me ze je jich někde hodně ale sere me ta bezohlednost. Ještě víc a i se za to stydím je ze většinu tohodle nerespektu vidím u lidi s “technobranže” proste to mají všechno úplně vprdely.
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    VELADA: U oceanu je zatim vse docela v poradku, ale taky prituhuje. Secret spoty sharujou kokoti na Park4night kdyz je nahodou objevi…takze se tu zacina objevovat dost nemcu i na mistech, ktery skoro ani Localos neznaj:( . Nastesti provareny fleky jako El Palmar to jeste docela drzej… a Guardia Civil je zatim v klidu, i kdyz z Roche treba uz taky vyhazovali podle toho co mi psal Antonin.. smycka se proste tofuzel utahuje :(
    VELADA
    VELADA --- ---
    Mno.. musim říct, že jsem z toho Špáňa taky teď taková nijaká. Chci tu v klidu strávit zimu.. hovna zakopávat.. toaleťák házet do koše a odpadky do popelnice. Chci tu pobejt přes zimu a cyve.. mraky bordelu.. mraky aut. Ehm.. expediční káry, co se chtěly dostat do Maroka parkujou na betonu před zavřenýma hotelama. Nevim.. no..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam