• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    2ND
    2ND --- ---
    nemaj diry na pivo, ani podnozky sem si rikal, ze treba dostanu tip na zidli snu :)

    btw s plyn lahvema, podarilo se nekomu plnit ceske lahve v Recku? Chystam se na tri mesice a dve desetikilovky budou tak na 6 tydnu...
    Mozna by mohli prodavat nemecky lahve i Rekove?, stejne mam nemeckej regulator... Jen nebudu mit koule jet jen s jednou lahvi, takze tu jednu ceskou budu muset nekde zakopat :) sam bych ji vezl treba na sedadle spolujezdce, ale pak prileti rodina... :) naplnit by bylo lepsi
    RSZ
    RSZ --- ---
    2ND: běž si nějaký osedět, zrovna v decathlonu mají vystavené vše a mají i nějaké lepší
    2ND
    2ND --- ---
    Hola,
    mam kapku offtopic dotaz, chtel bych nejakou vymazlenou kempovaci zidli ted na dlouhou cestu k mori , at si nenicim zada nanejlevnejsi zidlicce z Decathlonu za 400
    Mate nejaky tip? Treba i s podnozkou na kvalitni lenoseni, dira na pivo neni podminka, ale potesi .o)
    CUKI
    CUKI --- ---
    VELADA: škoda to vědět dřív, budu asi brzy potřebovat naplnit láhev a mám jen redukci na italskou koncovku bez vnitřního závitu :-(

    Už jsem ale nad Sierra Nevadou.
    VELADA
    VELADA --- ---
    CUKI: k Mazarronu mě napadá jen pumpa, kde mi slečna bez keců naplnila českou plynovou lahev.. loni v zimě.. tak snad to pořád funguje.. Av. de las Moreras, S/n, 30870 Mazarrón, Murcia, Španělsko
    CUKI
    CUKI --- ---
    LESH: Zajeď do Kelnerova, tam je mrtě cest kam můžeš zaplout. A v Kačáku se v pohodě vykoupeš.
    LESH
    LESH --- ---
    Vsem diky. Tyden na vsechny mista nebude stacit :)


    _AHMED: ja radsi prirodu, klidne za neprujezdnymi cestami a mocaly. Mel jsem to napsat na zacatku... ;)
    _AHMED
    _AHMED --- ---
    Mě napadlo parkoviště u nádraží Rudná za benzinkou.. ta je non stop, což se třeba může hodit. Parkoviště je opraveny a není to na očích.
    WERT
    WERT --- ---
    LESH: Hyskov u jezu
    na Zlicine by to mozna slo za Scanii na Sobínce
    CUKI
    CUKI --- ---
    Víte někdo co se stalo s prameny u Mazzaronu? Několik let jsme tam nebyly a voda nikde :-( Už naposledy byl pramen slabší, teď ani kapka?

    Má to na svědomí ten golfáč?

    Jako ne, že by mi teď tady horká voda chyběla, jsou tu pořád 30ky, ale vždy jsme tu potkali super lidi, zase jeden prázdnej flek na mapě :-(
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    LESH: Břve (ale dlouho sem tam nebyl) -
    Mapy Google
    https://maps.app.goo.gl/8ksg9oxiNXpj7JYd9?g_st=ic
    Mramorka -
    Mapy Google
    https://maps.app.goo.gl/jPffxa2FLnAQRE557?g_st=ic
    U lesa -
    Mapy Google
    https://maps.app.goo.gl/yWadWL9kARpoYkKHA?g_st=ic
    A nebo v Jinočanech u rybníka na jistotu:)
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    LESH: mezi Hýskovem a Nižborem u Berounky N 49°59.40605', E 14°2.00815'
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    LESH: lom kuchařík u stejnojmenné obce. Šle je to uz 4-5let co jsem tam obcas stával…zkus bejvalo to fajn misto.
    LESH
    LESH --- ---
    Pristi tyden musim byt kazdy den na Rozvadovsky spojce. Nechce se mi jezdit pres celou Prahu. Nekdo tip na pekny misto k prenocovani v okoli Hostivic, Rudny nebo kolem Berouna?
    CUKI
    CUKI --- ---
    Yesa - má někdo přehled kolik je limitní hladina? Vypadá že jen tam stále málo vody, tak nevím jestli to prubnout, jsme pod Pyrenejema. Na F straně vypadá že tu dlouho pořádně nepršelo a hlavně nesněžilo.
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    Okej zatím díky
    KCE
    KCE --- ---
    PANPOSPA: za me lepsi nez turisticky montsanto je o kousek vedle penha garcia, parkovani u jezera, skaly, lezeni, historicky vodni mlyny a tun s vodopadem, vesnicka taky pekna, stredoveka..
    VELADA
    VELADA --- ---
    PANPOSPA: u Castelo Branco jak bývá Boom festival je vesnice Montsanto (nebo jaxe to píše, nemůžu to teď najít..). Je to na kopci, krasnej výhled na okolí, teď to tam bude krásně zelený. Co si pamatuju, tak jsou tam skály a zřícenina nějakýho hradu. Samozřejmě nejvíc wow je jet tam když ještě frčí festival a okolo jezera to všechno svítí a bliká a ty na to koukáš z kopce.

    A odpovim taky otázkou..

    Jak to je s free campem teď v Portugalu? Pokuty padaj jen v Algarve?
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    Zdarec, máte někdo tipy na hezký místa (parking, zajímavosti) v portugalskym vnitrozemí na trase portalegre, coimbra, porto? V portu už je to jasný, ale rád bych něco po cestě,)
    VELADA
    VELADA --- ---
    Byl jste někdo obytným vozem v Moldavě?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam