• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BECKOPracujete/podnikáte v cestovním ruchu? Výměna zkušeností, každodenní i nevšední situace s tímto byznysem spojené
    MOGUCAN
    MOGUCAN --- ---
    prosba na všechny: nemáte někdo k dispozici čísla nebo statistiky týkající se návštěvnosti Chorvatska Čechy? potřebovala bych zejména počet českých turistů ročně, počet zájezdů, destinace českých cestovek a tak. na webu nic kontrétního nemůžu najít. díky moc!
    BECKO
    BECKO --- ---
    LOG_LADY: klasika
    LOG_LADY
    LOG_LADY --- ---
    BECKO: segra tam byla,letadlem letela a pry jenom ta jedna zenska byla tak trochu nevyrovnana a hysterka a mela potrebu se zviditelnit...no, proste tv nova folk...
    BECKO
    BECKO --- ---
    http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/cesti-turiste-v-ohrozeni-zivota-letadlu-praskla-pri-odletu-pneu.html

    příspěvek v diskuzi pod článkem: byl jsem v tom letadle a jsem zatracene rad,ze jsem byl moc a celej let prospal...videt jak se vsichni drzi za ruce,modli se a placou...zeblil bych se od hlavy az k pate
    LNK
    LNK --- ---
    ahoj,studuju vošku cestovniho ruchu a shanim 4mesicni placenou praxi v plzni, bylo by to od unora..nevite nekdo nahodou o necem:)?
    BECKO
    BECKO --- ---
    Doporučte mi prosím čr touroperátora na Dominikánskou republiku, který zařizuje individuální pobyty a nemá jen all inclusive hotely. Potřebuju pro klienty na 10 týdnů sehnat ubytování v Boca Chica nebo Juan Dolio jenom apartmány nebo penzion maximálně se snídaní a nevím si moc rady. Díky.
    KOUNI
    KOUNI --- ---
    MISHUGE: muzes mrknout na www.gastrojobs.cz , traveljobs.cz , gastroprace.cz
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    nevíte o praci v CR? nebo kde hledat na netu?
    BECKO
    BECKO --- ---
    Vazeny obchodny partner,

    dovolte mi poziadat vas o malu pomoc.

    Do prevadzky Satur Travel v Prahe hladame referenta/referentku CK. Ak poznate niekoho z vasho okolia kto by mal zaujem o toto pracovne miesto, prosim vas aby ste mu/jej poskytli tuto informaciu a kontakt uvedeny nizsie, na ktory mozu zaslat svoj zivotopis.

    Dakujem velmi pekne.



    Nenad Lučič

    obchodný riaditeľ


    SATUR TRAVEL, a.s.
    Miletičova 1
    824 72 Bratislava
    Tel: 02/5011 3438
    Fax: 02/5011 3701
    e-mail: lucic@ba.satur.sk
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    www.festivalnasnehu.cz takovej menší workshop ohledně možností trávení volného času na horách.
    BECKO
    BECKO --- ---
    Dobrý den,

    hledáme referentku prodeje zájezdů do naší kanceláře na Lidické 4, Brno.

    Pracovní úvazek: částečný, nebo plný.



    Požadujeme znalost práce na PC (word, excel, outlook), komunikativnost, příjemné vystupování. Praxe v cestovní kanceláři, agentuře, odborná škola cestovního ruchu výhodou.



    Nástup co nejdříve!



    Děkujeme za pomoc.



    S pozdravem

    * Bc. Renata Mrkvicová * vedoucí agentury, rezervace, platby * GSM: + 420 736 488 603 *

    * Agentura Zabloudil, Lidická 4 * 602 00 * Brno (tel./fax)+420 5 4521 3343 * (tel./fax) +420 5 4521 1594 *
    JIRKA4147
    JIRKA4147 --- ---
    Schanim levne ubytovani v okoli Macochy, ma nekdo nejakej dobrej tip?
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    ja momentalne pracuju pro accor - konkretne pro jejich hotel Sofitel Europe v Brusselu a docela se mi tam libi ... je tu nekdo kdo pro ne treba pracuje v CR? vlastni napriklad Ibis, Mercury hotel...az se vratim chtela bych to zkusit u nich, ale chtela bych slyset nejake reference. diky
    BECKO
    BECKO --- ---
    inzerát z oblasti Vyškovska:

    Hledáme spolupracovníky na letní brigádu v oblasti cestovního ruchu. Pracovní doba 9:00-17:00 hodin. Práce přímo ve Vyškově. Nutno vzít nejméně dvoutýdenní turnus. Vhodné pro studenty středních a vysokých škol. Nejbližší nástup 30.6. 2008. Pro práci připravíme a proškolíme.

    telefon do pošty, šlo by o průvodcování po Vyškově
    FARGO
    FARGO --- ---
    Inzerat dorazivsi dnes od Asociace CK...
    Vážení členové,
    přeposílám Vám pracovní nabídku od CK Nev-Dama na pozici marketingového manažera.

    Přeji hezký den!

    Kamila Chourová, Dis.
    tajemnice AČCKA




    Hledame marketingového manažera.

    Náplň práce:
    péče o značku Nev-Dama
    marketingová podpora nových produktů
    samostatná práce na rozvojových projektech
    návrh, plánování a realizace marketingových kampaní
    Požadujeme:
    praxi v marketingu alespoň 2 roky
    velmi dobrou znalost českého jazyka a gramatiky
    velmi dobrou znalost anglického jazyka
    velmi dobrou znalost práce s MS Office
    dobré komunikační a prezentační schopnosti
    pečlivost a důslednost
    Nabízíme:
    hlavní pracovní poměr
    zázemí stabilní společnosti
    nástup dle dohody
    pracoviště - Praha 1
    Pro více informací pište na herget@nev-dama.cz





    Ing. Jan Herget
    marketing director
    --------------------------------------------------------------------------------
    Nev - Dama a.s., Opletalova 27, 110 00 Praha 1, Czech Republic
    tel: +420 221 460 729, fax: +420 224 091 311, e-mail: herget@nev-dama.cz


    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    vedel by tu nekdo, jesti existuje neco jako agentura,ktera zarizuje ruzné školní pobyty, teambuilding apod..??a hledá prostor..

    radi bychom obsadili nove otevrený penzion v jizerkach..
    FARGO
    FARGO --- ---
    SALVAJA: mrkni na http://www.campingflorenz.it/ces/camping-village/case-mobili.php . Ceny od pulky zari cca. 1000,00 Kc na os/tyden. Je to u more, no kdyztak napis do posty. Ten kemp nam patri, tak muzu udelat copr cenu kdyz se to bude libit ;)
    SALVAJA
    SALVAJA --- ---
    jo a dál bych se chtěla zeptat, nemáte nějakou dobrou nabídku, když pracujete v CK/CA - já jsem teprve čerstvá absolventka , cca pro 6 - 10 lidí nějakou chajdu, bungalov - prostě něco většího pro víc lidí v Bulharsku, Řecku, Španělsku, Itálie... u moře klidně bez jídla, srpen/září. nejsme náročný, jen chcem být pohromadě a nějakou dobrou cenu. doprava záleží samo na místě - preferujem leteckou d. popř. auto... nějakej tip na CK kdyžtak? dík moc
    SALVAJA
    SALVAJA --- ---
    kdybyste někdo věděl o nějaké brigádě, práci na částečný úvazek, nebo práci, co má spojitost s CR, dejtě vědět, taky marně hledám,...
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    ahoj mam par otazek na nekoho kdo pracuje, pracoval nebo se vyzna v hotelnictvi:) diky moc kdyztak mi napiste do posty pls
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam