• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BECKOPracujete/podnikáte v cestovním ruchu? Výměna zkušeností, každodenní i nevšední situace s tímto byznysem spojené
    BECKO
    BECKO --- ---
    Kdyby měl někdo zájem o koupání v severní Dalmácii (Vodice), termín 10.7. - 12.7. 2009 (pá-so-ne) za 690,- Kč/os.; koupání ve Vodicích (pláž, město) cca 10:00 - 19:00 hod. Nástupní místa Slaný, Kladno, Praha, Pelhřimov, Jihlava. Dejte vědět.
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    ahoj, zivite se nekdo jako průvodce Prahou?
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    no jasne,jeste menší detail;)

    Místo hotelu:Praha
    BECKO
    BECKO --- ---
    MISHUGE: Kde ten hotel je? Praha?
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    hledáme do našeho hotelu posilu do rezervací - jak na leasure(turistické skupiny atd) tak na kongresy.

    praxe v hotelu vítaná, nejlepe v rezervacích,ale není podmínkou-popr.zaučíme;)
    Angličtina může být středně pokročilá-komunikativní, jde o to se domluvit;)
    Pečlivost a spolehlivost.

    Na rezervace pro leasure time jsou směny vč. jedné o vikendu( vhodne pro studenty,kteří si potřebují zajít přes týden na zkoušku atd)

    Rezervace na kongresy jsou klasika po-pa

    více info u mě v pošte;)

    FLYINGMOUSE
    FLYINGMOUSE --- ---
    ahoj, omlouvám se předem, pokud jsem moc OT...v těchto kubech nemám vůbec přehled, co kam patří, jelikož potřebuji získat co nejvíce informací píšu kam se dá...
    potřebujeme půjčit minibus (10-20lidí) na 3.7, z Prahy kousek za Berlín a potom 5.7 z5...pokud možno i s řidičem :-)) Tohe datum tam bude celkem veliká darktrance party,(psycrowdelica) takže v případě, že by řidič minibusu chtěl na akci zůstat nabízíme vstup free :-)) a částečný servis na akci...
    Takže se na Vás obracím s prosbou...pokud jste Vy majiteli nějakého přepravidla vhodného pro tenhle účel, nebo pokud o někom víte, napište mi prosím do pošty
    Děkuju moc,
    krásný den :-))
    BOO
    BOO --- ---
    IKARIE: chorvatsko.. delegatujes? ;)
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    BOO: kam jedes?
    BOO
    BOO --- ---
    ja jdu tenhle rok delegatovat.. jste nekdo delegat/ka? podelte se o zkusenosti ;)
    BOO
    BOO --- ---
    IKARIE: moje kamaradka pruvodcuje uz pres rok, v praze teda.. spanelsky. a ma za to hodne dobry penize, zacinala teda v sedmnacti.. jasne, ty zkousky byly drsny, naucit se to vsecko, ale vyplati se to.. za naky ty ctyri hodky ma trojku, ctyrku.. plus ji lidi vzdycky davaj tips.. treba dvacet euro ;) a obcas sou ty lidi unaveny, ze uz ji po dvou trech hodkach reknou 'pojdme na kafe', cili uz nemusi pruvodcovat a jeste si vypije kaficko :)) zkusenosti ma vic nez dobry, jasne, pruvodcuje jen skupinky po ctyrech.. ale stejne, zejo :) a je to od osmnacti, no, cili ten rok byla tak nejak na cerno :)
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    muzu se zeptat, jestli tu nekdo pracujete jako pruvodce?
    koncim VS - fildu, obor spanelstina-portugalstina, krome toho mluvim plynne anglicky a mam zaklady italstiny (na ktery hodlam jeste maknout, do pul roku mluvim:)
    zatim jsem se zivila vyhradne ucenim a do toho jsem sem tam neco prekladala, ale chtela bych nejakou zmenu. jsem ted na stazi v lisabonu a jeste asi rok po statnicich tady zustanu, ale vyhledove by me zajimalo, jestli se clovek muze pruvodcvanim (kdyz si dodela potrebne zkousky nebo certifikaty) nejak rozumne uzivit.
    aspon na cas me to laka vic nez prekladani faktur nekde v kanclu :)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    ve finale je to jedno jestli se drazi zajezd nebo pokoj. ted mam info,ze to jede pres ebay.
    BECKO
    BECKO --- ---
    MISHUGE: Tak to samozřejmě, logo a podobně bych tam určitě dala. Provizi na aukru platíš podle toho jak si nazdobíš inzerát .) Tzn třeba fotka je +0,50 háků a tučně + třeba 8 Kč atd atd takže můžeš vystavit aukci jak za 10 Kč tak za 200 .)

    Spíš by mě zajímalo jestli je zájem a prodává se tam. Jestli to má smysl. Uvidíme.
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    BECKO: asi tak. jen bych tam dala vice udaju o ck,at to pusobí seriozne a duverne;)
    na aukru jsem tedy jeste nic neprodavala,ale jestli se nepletu,tak se plati provize až z prodané věci.tzn nemusí se platit pausalne.jako klasicka inzerce.
    BECKO
    BECKO --- ---
    MISHUGE: Zajímá mě to spíš z pohledu cestovní agentury než přímo zprostředkovatele ubytování. Ale díky za názor.
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    pracuju v hotelu,kam nam tyhle veci chodi. ja zrovna tohle nedelam,pac mam na starosti kongresy.Ale spolupracuje se se zahr.weby.pac je to jakoby incoming.
    Na tom aukru je to stejny jako s "hmotnou"veci, vydrazí, s vama si dohodne termin-pokud to neni pevne dany,zaplati a ty zasles voucher.
    nevim,jak hodne je tento typ prodeje v cr popularni a jak velkou to ma duveru. nezkusis-nic se nedozvis;)
    BECKO
    BECKO --- ---
    MISHUGE: Máš s tím zkušenost? Přijde mi to podivný.. k aukru nemám moc velkou důvěru .)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    BECKO: treba zkusit nahodit zajezd na nejaký server,kde se drazí. formou voucheru.
    snad i na tom aukru jsou takovéhle zalezitosti.
    BECKO
    BECKO --- ---
    Poprosím o názor.

    Myslíte, že by pro cestovní agenturu, která funguje hlavně regionálně mohl být perspektivní prodej zájezdů přes internet? Zkusili jste někdo jako doplněk ke kamenné prodejně?

    Dál by mě zajímaly nějaké postřehy, zda jste např. využívali kurýra k zaslání smlouvy nebo platbu kartou online. Na co si dát pozor atd atd.

    Díky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam