• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STINGERSPAKISTAN - cestovatelske tipy, fotografie a diskuze
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    _PARVATI_: fotky by nebyly?
    _PARVATI_
    _PARVATI_ --- ---
    TWORBO: co bys chtěl všechno vědět? Bylo to kus za Lahore, hliněné chýše a stany, uvnitř videa, satelity.. Malik se pozdravil se šéfkou vesnice Kubrou (říkal, že jí před lety utekl muž a že jí pomáhá), dal jí nějaký peníze, já jsem vyfasovala děcko do náruče a posadili nás do jednoho "obýváku". Najednou nastal zmatek, děti křičely a pobíhaly všude okolo a my jsme se dověděli, že jim utekla cvičená kobra.. asi ji chytly, protože nám po nějaké době předvedly číslo s kobrami.
    FLIPPER: jj, stejně jako tenrkát :))
    To byl asi ten súfí temple, kde se konaly súfí nights, počítám..
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    _PARVATI_: ja u nej byl zhruba pred rokem a pul ... nakonec jsme v Lahore zustali dva tejdny a asi bysme tam byli do dneska, kdyby nam nevyprselo vizum a my se nemuseli pohnout pres caru do Indie ... Malik s nama po vetsinu casu sedel v takovym tom koutku na strese, motal speky a vypravel o Pakistanu a politice uplynulych dvaceti let ...

    jo a jeden z nejvetsich zazitku v Lahore byl koncert Saina Zahoora v takovym nazdobenym templiku na predmesti, kde se hodne bubnovalo a lidi se tocili v kole ... http://www.youtube.com/watch?v=3dN9aBu6XDE
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    _PARVATI_: pakistanska cikanska vesnicak, to me zajima...
    _PARVATI_
    _PARVATI_ --- ---
    Potvrzuji, Multan je krásný město se súfistickými chrámy a stojí za to se tam pár dnů pomotat.. Malik v Lahore je opravdu profláklá postavička.. i když jsem tam byla v r.2002 - jsou o něm novější zprávy? :)
    Tenkrát nás povozil po "svých" vesnicích a na návštěvu cikánské vesničky asi v životě nezapomenu :)))
    V Quette minimálně týden, jinak to snad ani nemá smysl..
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    FILIPANDEL: 3 tydny cesta z istanbulu do indie... Hele jestli tam po ceste!!! nic neni, tak mi to reknete :))
    FILIPANDEL
    FILIPANDEL --- ---
    JOHNNY: jestli neplanujes Peshawar, tak bych ty tri tejdny zustal v Quette
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    FLIPPER: do vrsku ne...resp neni to v planu, chceme si dat cca 3 tydny v indie na ceste amritsar-goa (kde se chceme po ceste vyzevlit, z goa letime pres bombaj domu)
    pokud nas pakistan zaujme, tak neni problem zustat dyl. u malika uz to mame bookly .)
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    JOHNNY: a to se nechcete podivat nahoru do vrsku? Gilgit, Hunza, Baltistan, Chitral a tak? to je podle me jeden z nejvetsich pakistanskejch highlightu ne-li ten nejvetsi ...

    jinak na ty vasi trase je Multan, ja tam nebyl, ale co jsem slysel od ostatnich, tak to stoji za to ... jo a jestli budete v Lahore, tak muzu vsema deseti doporucit ubytovani v Regale Internet Inn, Malik - chlapek co to vlastni ma neuveritelny kontakty po celym meste a dokaze posunout jeho navstevu na uplne jinej level ...
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    LA_PIOVRA: to neni uplne po ceste .) (myslel jsem neco na trase quetta-sibbi-....)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    JOHNNY: Peshawar
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    JOHNNY: trochu to jeste rozvedu... jedeme z quetty do lahore a pak dal do indie. Plan na pakistan temer neexistuje, takze kdyby tady byl nekdo povolanejsi, tak bych byl rad, kdyby nahodil naky tipy po ceste...
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    FLIPPER: zajimalo me to kvuli tomu, jestli se tam vyplati jet na vylet z quetty, ale dneska jsem si nekde precetl, ze je to snad jedina cesta z quetty ven (chceme jet do lahore)

    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    jo, vlakem :)
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    jel nekdo z quetty do sibi úres bolan pass?
    CHESUS
    CHESUS --- ---
    dopravni policista vzdycky sezene !!!
    MEKKZ
    MEKKZ --- ---
    AKI4CE: dopravni policista co ted v Lahore provozuje guest house shanel opium, sehnal :)
    MEKKZ
    MEKKZ --- ---
    TWORBO: ja netlači, ale pořad mě buzerovali s vystupovanim a ukazovanim pasu. Bus sem tlačil mezi Siem Reap a thajskou hranici, taky sranda :)
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    je/bude nekdo v dohledny dobe v pakistanu? predpokladam, ze by to tam ted mohlo byt trochu vyostreny...
    AKI4CE
    AKI4CE --- ---
    jj, v pakistanu vzdycky nejvetsi chillum ubalil bud policajt, doktor, ucitel anebo pravnik ;-))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam