• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    Z47TCLogistika - import/export - kamionová, letecká i lodní přeprava
    JADR
    JADR --- ---
    Z47TC: nejlepsi bude kdyz se dohodnes s odesilatelem at popta tamnejsi pobocku konkrtniho rejdare a zepta se na dostupnost reeferu, popřípadě se může s rejdařem dohodnout na rezervaci equipmentu(pokud se jedna o pravidelny biz).

    Ja nevim jak je to u importu jelikoz delam export, ale treba do mexica je to o 1100 USD za 40'...
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    Z47TC: ono bude hlavně záležet na tom, jestli je tam rejdař má a jak moc vytížené...

    napadá mě letadlo, ale to jsi asi slyšet nechtěl, co... pokud bys trval na lodi, tak by to možná mohl řešit požadavek na lower deck.
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    muzete mi dat nekdo feedback jakej je cenovej rozdil mezi normalnim 20stopym a hermeticky uzavrenym kontejnerem????

    nebo mi nabidnout nejakou alternativu......vozim si z idnie plechy a nejsou mi je schopny rozumne zabalit a zvazuju spis nejaky lepsi kontejner aby se mi tam nedostavala vlchkost a byla udrzene urcite mikroklima

    diky
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    tak ja vam teda pomuzu
    jak bych delal nabidku ja.....pripravil ji na pocatek roku 2008 a pridal do nabidky klauzuli o moznem navyseni dle cen daneho rejdare/spolecnosti a to do vyse XYZ% ze zakladni ceny kontraktu
    JADR
    JADR --- ---
    Z47TC: ja ti nekazu a ani nemoralizuju, jen jsem chtel nastinit situaci...ze to je jak sazka do loterie, at nabidnou jini...
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    POHODAVOLE: ach jo tak jeste jednou......je to jen na tobe kolik nabidnes na mne bude co si vyberu......zadani bylo jasne....a pokud nabidnes o dvacet vic a budes nejlevnejsi a splnis i ostatni parametry tak to dostanes.....realnou cenu +- znam, ale chci nabidku dlouhodobou

    to se vazne musim opakovat????
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Z47TC: Tak taky ti to muzu dat o 20 draz a garantovat cenu na rok :D
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    POHODAVOLE: ne doopravdy ja nejsem blbej....taky nejednam s rejdareme ale s vama ;)))) a je na vas jestli do toho jdete nebo ne....uz dve nabidky mimo nyx mam

    berte to tak....ja neco chci a ja sem to takhle naspecifikoval.....tak ted neuhejbejte kdyz ste rekli ze nabidnete......a nebo reknete ze do toho nejdete.....hlavne mi tu nekazte a nemoralizujte, nema to cenu ;)))))
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Z47TC: ale oni se z tebe neposerou myslis ze bez tvejch 4 kontejneru mesicne krachnou? :)
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    ja vim ze si rejdari delaj co chtej, prave proto je to orisek......bud do toho jdes nebo ne
    JADR
    JADR --- ---
    :D
    to ti nikdo garantovat nemuze(a kdo jo tak je blazen)....rejdari si delat co chtej a ceny za tzv klouzavy poplatky urcujou namorni konference - tim myslim BAF(bunker adjustment factor), CAF(Currency adjustment factor). takze good luck
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    budu je chtit garantovat na celej rok 2008.....a to je minimalni......normalne mame garanci cen na tri roky a vice
    JADR
    JADR --- ---
    Z47TC: cece koukam ze ty ceny chces do 12/2008...to se obavam ze bude asi orisek.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    JADR: :)
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    jsme jedna z divizi skoda holding......jak jsem rek more info v poste.....nabidky pouze mne pokud budete mit zajem udelam vyhodnoceni
    JADR
    JADR --- ---
    tak schvane kdo da lepsi cenu:))
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Z47TC: mrknu na to a dam vedet. Jaka si firma a jak platite? :)
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    Poptávka
    Poptávám opakovanou lodní dopravu z India a Ciny - FOB Shanghai DDU Plzen 2-4x 20stopý kontejner, 25t, měsíčně

    tak kdo tu křičel a nebo ani nekřičel a umí lodní dopravu tak do pošty

    nabídka vypracovat do konce října, plastnost do 12/2008
    WICKING
    WICKING --- ---
    Z47TC: mrknu na to, mockrat dekuju! Kdyby cokoliv, tak mi napis prosim do posty :)
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    WICKING: zkus si na netu najit publikace od Doc. Ing. Gejzy Horvátha.....kdysi sem u nej studoval, jeho publikace se hodne dobre chapou a dobre ctou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam