• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    Z47TCLogistika - import/export - kamionová, letecká i lodní přeprava
    HEAVYN
    HEAVYN --- ---
    jo mozna je napoprve dobry si to nechat udelat a pak, pokud dovazis to samy, tak uz to pak budes jen opisovat, ale pozor, je zde jeden hacek, musi to byt na stroji nebo pocitacem :D
    S161
    S161 --- ---
    WRACH: cau, neni lepsi oslovit nejakou celni deklaraci, aby za tebe JSD vyplnila a podala? je to otazka par stovek...
    HEAVYN
    HEAVYN --- ---
    WRACH: do 44 pisu
    nejaky 1199 (to už si napamatuju, pišu to tam furt)
    pak pod to cislo faktury a že přikládám dič, - FAxxxx, DIČ
    a pak dolu do toho chlivku pisu 9NCK, kdyz jsem tam mel neco jinyho tak mi to opravili :)
    WRACH
    WRACH --- ---
    EXXXE: neprijde mi to az zas tak slozity ale i po telefonatu s celnikem nejsem uplne moudre protoze moc nevedel a rikal at tam jdu a zkusim to .)),, rada nad zlato,, jinak kdyby se o to nekdo pokousel tak jeste doporucuju http://www.formulare-ke-stazeni.cz/formular-jednotny-spravni-doklad-jsd-vytisk-pro-zemi-odeslani-vyvozu-i-pro-zemi-urceni.html kde jsou i celkem pekny popisky k jednotlivým polím
    EXXXE
    EXXXE --- ---
    uff to si troufas, zkus zavolat prislusnemu celnimu uradu - vetsinou jsou ochotni poradit... nebo poradenske informacni centrum celmi spravy: +420 261 331 919
    WRACH
    WRACH --- ---
    WRACH: nastudovane mam toto http://www.celnisprava.cz/cz/clo/celni-rizeni/aktuality/Stranky/nova-verze-prirucky-pro-vyplnovani-jsd.aspx ale stále nemůžu dohledat kolonku 44. a to jaké jsou kódy předložených dokladů (zivnostensky list, regitrace k DPH, faktura atd..)
    WRACH
    WRACH --- ---
    potřebuji poradit s vyplněním JSD pro dovoz zboží do Cr, kdyby někdo mohl pomoct tak pošta, dík
    S161
    S161 --- ---
    POPEY: vezli jsme si stanek na vystavu do bruselu, celnici neresis, cena je cca 0,9 - 1 euro/km kdyz to veze normalni plachta/chladak kamion
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    POPEY: ono pokud jsi v ramci EU a nechystas se do toho spanelska treba pres afriku, tak celnici neresis.. jinac vetsinou se u poptavky na nejakou kalkulaci uvadi rozmery zasilky pokud tedy neni tvuj stanek maringotka...
    POPEY
    POPEY --- ---
    poptavam informaci ohledne transportu stanku a prislusenstvi na veletrh z cech do spanelska (nekolikrat do roka) destinace CR - Madrid, Barca, Valencia, Sevilla, Alicante prozatim.


    zajimaji mne ceny, realizace, co celnici - jak to funguje kdyz jde o EU atd.

    prosim do posty
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    cca za tri tydny potrebujeme cca 7tun letecky z indie do phy....rozumne levne kdyztak posta pro blizsi specifikace
    CEEYDA
    CEEYDA --- ---
    POPEY: kolik toho potrebujes prevezt ? dystak posta
    KLDR
    KLDR --- ---
    POPEY: no ještě záleží na tom co za auto by jsi potřeboval .ale sehnat auto myslím nebude problem pokud to je zaplacený kšeft.
    POPEY
    POPEY --- ---
    kdyz uz sme u toho spanelska

    bodla by mne informace na prepravce ktery jezdej Valencia - Ceska Kotlina

    EXXXE
    EXXXE --- ---
    Ahoj
    nemate nekdo tuseni, kolik bude stat preprava jednoho 20´ kontejneru z dominikanske republiky do prahy?
    KLDR
    KLDR --- ---
    nabízím na export svojí dodavku 5-6 palet výška 1,8m ,1200kg ...možno z Moravy in Čech do DE,BE,NL,DK,AT,FR .....jinak nabízím vytížení velkých návěsů MEga+Jumbo 120 cbm po Evropě ...info do pošty please..díky
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    HEAVYN: zajdi si na nějakou spedici a nech se jimi zastoupit , za cca 600czk ti to zpracují a elektronicky na tu celnici pošlou a ty si tam pak jen dojdeš s originálem faktury.
    HEAVYN
    HEAVYN --- ---
    potreboval bych radu, chci vyvezt par veci do ruska a absolutne nechapu jak podat celnikum to ze vyvazim zbozi mimo EU, takze byvale JSD. To papirove JSD jakstaks vyplnit umim, ale s tim me posledne vymetli, ze se to dela elektronicky, nebyl by nekdo schopny rict mi v par bodech co mam delat abych nemusel zapocitavat DPH do ceny zbozi a nejak to tedy tem volum nahlasil spravne?
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    nekdo nekde INCOTERMS 2010 v datove podobe????
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam