• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    Z47TCLogistika - import/export - kamionová, letecká i lodní přeprava
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    NOISEGATE: zvlastni, zakaznikovi to dali o pulku levneji oproti TNT :)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    POHODAVOLE: jo tak.. :D ne posilam nase vlastni zbozi do anglie, fedex je nepochopitelne drahej (plošně minimalne o 30% od konkurence) fakt nechapu
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    NOISEGATE: po me dnes chtel zakaznik, taky 75 kg, ale z Madridu, tak jsem si rikal, jestli to neni to samy, kazdopadne mu nej nabidku dal Fedex, takze to i vozi :)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    POHODAVOLE: asi nerozumim ;) naka narazka na drogy? nic jinyho me nenapada. a není. je to z prahy do UK
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    NOISEGATE: neni to z Madridu? :)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    DABE: supr. podivam se. díky
    DABE
    DABE --- ---
    NOISEGATE: nechci tady kopat za TNT, ale nedavno mi pristalo v mailu, ze rozjizdi servis tezkych zasilek (nad 30kg)
    jinak mam dobre zkusenosti s:
    LogFlex CZ s.r.o. :: O společnosti
    http://www.logflex.cz/
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    75 kg
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    NOISEGATE: jak těžký? standardně to neděláme, ale chci s tím začít :)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    další dotaz do pléna: kdo nejlíp řeší těžký balíky v rámci EU? DPD mě rovnou poslali někam, všichni ostatní končí na 30 kg. prej funguje dechser, ale tam maj líný obchodní oddělení a nereagujou na maily.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    EXXXE: do francie s postou bez hranic nebo DPD na smlouvu (teď maj do konce srpna akci po EU)
    SITH: spolupracujeme s nima léta. posilame teda hlavně po ČR, občas Španělsko. myslim, že všeobecně špatná pověst ČP není oprávněná (pokud má člověk smlouvu a nemusí na pobočku samozřejmě, to je pak děs ;)
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    zrovna u Japonska bych ČP věřil, funguje to tak že si zásilky národní poštovní operátoři předávají mezi sebou a Japonská pošta bude, jako většina služeb v Japonsku, fungovat kvalitně..
    DABE
    DABE --- ---
    NOISEGATE: pokud nejsi zakaznikem TNT, DHL apod, nabidnou ti standard cenikovou cenu, coz bude, jak pises, mrte drahe.
    pak jeste existuje moznost realizace pres ruzne spedice, ktere s nimi maji "smluvni ceny". mohl by ses tak dostat na cenu do 2tis.
    SITH
    SITH --- ---
    zalezi jak noc cesky poste verite ... ;+)))
    EXXXE
    EXXXE --- ---
    NOISEGATE: jj poptaval jsem dopravu do francie CP cca 600 fedex a spol od 3000 vejs...
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    tak jsem poptal poměrně detailně nabídky přepravy do Japonska a zatím nejlíp mi vychází ČP. sice doprava trvá dýl (cca. 10 dní u ekonomického) což je dvakrát tolik co u konkurence, ale taky cena je poloviční (okolo 1000,- za 5kg) TNT, FEDEX, DPD jsou mrtě drahý
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    SITH: jasny ;)
    SITH
    SITH --- ---
    NOISEGATE: jo, ti pošlou :-)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    SITH: diky. "ti pošlou" si chtěl asi napsat? nebo děláš v přepravě?
    SITH
    SITH --- ---
    NOISEGATE: na pár balíčků do roka žádnou smlouvu s nima sepisovat nemusíš. Českou poštu vůbec neber v potaz, to by ses nedoplatil a stejně by to šlo někam doprdele.

    Zkus tuhle velkou čtyřku ,nabídky ti pošlu do dvou hodin od podání poptávky
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    praveze to bude jen par baliku do roka, čili se mi moc nechce sepisovat smlouvu. ceska posta je asi trochu mimo co? ceny si zjistim..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam