• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    Z47TCLogistika - import/export - kamionová, letecká i lodní přeprava
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    JIRAS111: koukej, spada to do naplne moji prace (prace mejch lidi) asi tak z 0,0001%

    mimojine prepravujeme i mraky veci nejen po CR a jsme jedni z nejvetsich, tudiz je ucast v urcitych evropskych uskupeni vic nez na snade a zadana
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    Z47TC: no takže se jen potvrzuje moje pravda níže, že debilnější funkci jsem ještě neviděl... ale chápu, že pokud se někdo tituluje, jako hlavni spravce znamky a prav UIC/EUR v regionu, tak mu tato pravda úplně pochuti není :))
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    od te doby co zacali na uzemi CR certifikovat bratri ze slovenska tak je to bohužel fakt, jsou schopni certifikovat i vrata od chliva jen aby meli dalsiho producenta
    MEYHAM
    MEYHAM --- ---
    PEPPE_LOPEZ: to máš bohužel pravdu
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    tu cejchovačku na europalety má dnes kde kdo a půlka z těch palet žádné tepelné ošetření nemá
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    JIRAS111: budiz ti plisen a brouci zatazeni do skladu v neosetrenych paletach

    ani mne neprekvapuje ze si tu obcas nikdo nevidim ani na spicku nosu
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    Z47TC: debilnější funkci jsem ještě snad neviděl.. to už i ta OSA je smysluplnější :-D
    SITH
    SITH --- ---
    Z47TC: rozměry
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    HEAVYN: euro paleta má své náležitosti a je v rámci normy UIC popsaná, je k ní udílena licenční ochranná známka za kterou se vybírají licenční poplatky z každé vyrobené palety a ty se přez lokálního správce (obvykle národní železnice daného regionu) a následně RCA odvádí zpět až k UIC

    ptal jsem se jenom obecně co si představit pod pojmem neEUR paleta
    HEAVYN
    HEAVYN --- ---
    Z47TC: boze jakych prav? to je neco jako OSA? :) jsou to palety, ktere mi prisly nekde ze sveta, ruzne formaty, ruzny drevo a nenni na nich razitko (EUR) .)
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    HEAVYN: co je definice neEUR palety

    //ptam se jako hlavni spravce znamky a prav UIC/EUR v regionu :)))
    HEAVYN
    HEAVYN --- ---
    nevyuzijete nekdo palety? mam asi 9 neEUR palet - za odvoz
    VAJS
    VAJS --- ---
    PEPPE_LOPEZ: nevim, nakolik se na to da spolehnout, ale RF zde.
    Tusim, ze BLR a RF maji celni unii, takze byt to tipoval, ze to bude stejne...
    Внешнеэкономический сервер РОССИЯ - ЭКСПОРТ - ИМПОРТ. Максимум информации и возможностей для специалистов и практиков внешней торговли. Статистика внешней торговли, экспорт, импорт, маркетинг, таможня, таможенная статистика, международная торговля, мировые цены, бизнес-справочник, выставки, законодательство и новости ВЭД.
    http://www.rusimpex.ru/index1.htm?varurl=Content_e/Custom/Poshlin/index.htm
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Zdravím,

    nevíte někdo kde si zjistit dovozní cla na Ukrajinu , Rusko, Bělorusko pro následující čísla sazebníku ?
    40101900-6,5%
    59100000-5,1%
    To jsou sazby pro dovoz do EU, ale potřebuji to zjistit obráceně pro dovoz do výše zmíněných zemí.
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    MATHEZ: to řešíš dobrý kraviny...
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    hledam cestu jak pri zavrenem vzdusnem prostoru dostat z Izmiru cast rodiny. necekam ze to bude nutne, ale pro vsechny pripady resim i nakladni lod. maji biometricke pasy, do EU viza nepotrebuji. pokud by nekdo tusil tak pm pls.
    VINCENT_V
    VINCENT_V --- ---
    PEPPE_LOPEZ: mne to zni jako ze zbozi bude procleno pro import v pristavu
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    pls. help - co to znamená bonded / non-bonded při námořní dopravě
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    nejaka kontejnerova linka z Québec city do Amsterodamu netusite?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam