• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THERESAS*K*A*T*E**street fashion**
    AGIBA
    AGIBA --- ---
    SHYLOCK: jojo a fakt projizdim stranky za strankama a nemuzu sehnat:(
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    AGIBA: to je nejaka stara sezona ne?
    AGIBA
    AGIBA --- ---
    shanim damsky DVS. Nemuzu je nikde sehnat,videla sem je jenom v jednom shopu a byly posledni a mala velikost. Sou cerne s modrym motivem,bilou podrazkou,modrejma tkanickama a ty kolecka kolem tkanicek sou barevny (kazdy ma jinou barvu).
    nevedeli byste kde sehnat nebo kam kouknout? Projela sem snad stovku dvs obchodu na netu a nic :(
    diky
    HEPTA
    HEPTA --- ---
    moon
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    FANTAIL: dik...sem byla v Misfitu...a okoukla ji, zas tak pekna v realu neni...
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    CMLKA: hele a docela dost veci Fox, mají v united shopu ma zličíně, a pak taky na smíchově v tom nákupáku,vedle bati...
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    ZWL23: :D ja bych chtela burton vazani:] posta:]
    GEY_KO: huu taky se mi hodne libej, nekde to sezenem..ael ty foxle vic..mam nejaky bily obdobi:}
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    hele nechcete někdo něco drahýhp ?????, třeba prkno za 20 000,- bo bundu, kolo
    téměř jakoukoliv značku ...... dám vám slevu bezkonkurenční :)) ale musí to bejt rychle!!!
    GEY_KO
    GEY_KO --- ---
    WELITELKA:
    uff...Telisko, tak ty asi musim mit nebo jako co!:)
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    THERESA: musíš vědět kde nakupvat :))
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    ZWL23: nevim.tyhle neznám.
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    BARA_ONLY_ONE: u nás.za litr.
    THERESA
    THERESA --- ---
    shrnuto podtženo:
    __________________________________________________________

    WELITELKA má nový boty na snb
    a theresa ji je tiše závidí :)*
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    WELITELKA: to jako zase narážíš namou včerejčí večeři??? dobře dneska si dám dušenou mrkev a až pak si zajdu domeka :))
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    Sháním tenhle pásek, velikost L nebo XL... V žádnym českym e-shopu jsem ho nenašla, neviděli jste ho někde v Praze? Předem díky, fakt ho potřebuju sehnat... A nejlépe co nejlevnějc...
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    nemuzu neverit nekomu neji jidlo!

    tyjo zkousela a pocitam ze tam pujdou az se to trochu vyslapne:]..je to vazne skvele
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    WELITELKA: to ti ten kotník oupplně rozsmáčkne :))
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    WELITELKA: už včera sem ti říkal že to prodávám přez čtyry roky tagže mlč a souhlas stím co tu plácnu :D
    pochopitelně je to individuelní i podle tvaru nohy a na úzkej kotník sou tyhle jedny z nejlepčích ..... a už si to zkoušela stima přídavnejma zmetkama??
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    ja teda myslim ze maj na jakykoliboty ktery jsem mela na noze a ze jich par bylo..ze vseho mi otnik klouzal, takze rullez:]
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    WELITELKA: spocená noha :)) až si to po víkendu rozmyslíš tak napiš a já ti pošlu termofusky :D
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    no a já jen dodám ...cena: 5940,- můžu vřele doporučit prostě bačkůrky ale na nitro bo 32 nemaj
    bo né kecám ty značka a jejich řady sou tak zhruba nastejno aby byla vyrovnaná konkurence
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam