• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THERESAS*K*A*T*E**street fashion**
    THERESA
    THERESA --- ---
    ZWL23: maj gumovou spicku ale nasla jsem nakou tabulku co srovnava velikosti nike a adidas a adidas ma o pul vetsi nez nikde ale to neva premerila jsem si nohu a zmenila objednavku :) dyz nebudou poslu zpatky a oni poslou jiny mno lepsi nez behat po shopech sem lenoch ..
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    THERESA: no jestli sis dala o půl víc tak to tak strašný nebude .... snad :)) ak se ti budou ohýbat ve špičce trochu vedle ale stim jak sou šitý to bude vpoho
    THERESA
    THERESA --- ---
    ZWL23: lidi sou tu na sebe zly a jeste nemaj vkus :)
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    THERESA: no jo us trh .... to je kapitola sama osobě vtomhle sme sto let zavopicema ... není tu tak velký konkurenční boj a prodá se skor každej shit cosem dovezou :-o
    THERESA
    THERESA --- ---
    ZWL23: už sem jim poslala email ze nechci mit klaunovsky boty diky :)
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    THERESA: jako půl cm navíc není zas moc velkej problém spousta lidí si kupuje větší (já bych to nanohu nevzal) to poznáš když se nikomu koukneš naboty a špatně se mu deformujou vešpiče - vypadá to strašně a lidi to maj pže si je zkoušej a rencaj že to tlačí pak jim řekneš že to povolí a oni ne že chtěj větší pže si mislej že je prodavač chce nevim proč skrmit .... já tomu říkám klaunovské boty :))
    THERESA
    THERESA --- ---
    ády který tady tezko sezenes a tlusty americani maj takovy skvely boty ze se z toho snad zblaznim !!!
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    THERESA: jinak ty ády sou fakt super :))
    THERESA
    THERESA --- ---
    kuwa
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    THERESA: to co sedí přesně .... skor každá bota i když není kožená se o půl čísla vytáhne tzn kupovat co nejpřesnějíší
    THERESA
    THERESA --- ---
    ZWL23: tebe sem potrebovala :))

    a dyz mi ty cm sedej presne sem si to prekreslila na papir je lepsi brat o pul cisla vetsi nebo brat to co sedi presne??? :)
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    THERESA: většina bot už má i velikosti v cm a ty sou vždycky stejný :))
    THERESA
    THERESA --- ---
    THERESA
    THERESA --- ---
    THERESA
    THERESA --- ---
    THERESA
    THERESA --- ---
    i needa help
    jak sedej velikostne boty od nike? sem se dotoho nak zamotala ...

    thnx
    MAU
    MAU --- ---
    THERESA: ta je skvělá.moc líbí:)
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    HANELLE: nz :))
    HANELLE
    HANELLE --- ---
    ZWL23: Díkzzz.Tak to abych asi taky začla držet dietu...do 29 bych se fakt nenarvala:p . Aspoň mám z čeho vycházet:).
    RADKAA
    RADKAA --- ---
    WELITELKA: taky pěkná ale já sem na černou:) sice se někdy proklínám protože mám bílího psa..ale čístící kotouče to jistí:D navíc tohle vypadá jako ten super matroš ze kterýho to lehce sundáš
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    ta fialova je hezci:]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam