• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THERESAS*K*A*T*E**street fashion**
    THERESA
    THERESA --- ---
    ok cas je do konce roku, pak bude anketa ok :)*


    IKARIE: vcera jsem se tam ptala a ta holka rikala ze prej asi jo ale ze prej jeste neni leden .)
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    THERESA: jestli si koupis kikinu tak dej vedet jo? :)


    WHITE_SADHUS: ne, ani to stejny, ani ti nic nepridelej, proste si vyberes dva kusy obleceni a zaplatis ten drazsi. nebo 4 a zaplatis dva nejdrazsi, nebo 6 a zaplatis 3 nejdrazsi nebo 8 a zaplatis 4 nejdrazsi jako ja loni v lednu. vztahovalo se to na vsechno mimo bot, batohu a jinych zavazadel a bryli - tzn. na vsechno obleceni.
    WHITE_SADHUS
    WHITE_SADHUS --- ---
    JAK TO JAKO PROBIHA REALNE, TO SI JAKO KOUPIS COKOLIV A ONI TI DAJ TO SAMY JESTE JEDNOU NEBO NECO CO ONI CHTEJ TI K TOMU DAJ?
    THERESA
    THERESA --- ---
    IKARIE: dneska asi pujdu okolo takze dik jestli si koupim kikinu :)
    CADA
    CADA --- ---
    LORD: Chválim hezkou nabídku, asi si objednám jedno tričko Famous.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    minuly rok v lednu byla akce v yame 2 za cenu 1, nakoupila jsem si tam hadry na rok - ale byla jsem tam az nekdy koncem ledna a bylo to uz dost prebrany.
    nemuzete kdyztak nekdo pls hodit echo, az nejake podobne akce/slevy v tornadech zacnou? ucim se, takze se nikam do mesta jen tak nedostanu. dik :)
    THERESA
    THERESA --- ---
    myslela jsem to jinak :)
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    WHITE_SADHUS
    WHITE_SADHUS --- ---
    jako kapelu gang ala basta ja muzu! a ty nehrajou zadnej hip hop :)
    THERESA
    THERESA --- ---
    LORD: tyhle hip hop gang ala basta nemam rada :)
    LORD
    LORD --- ---
    a co treba Famous stars & straps? docela provar znacka a u nas to moc neni..
    mame na krame naky novy kusy.. mrknete!
    http://www.tuzex.org/shop/
    THERESA
    THERESA --- ---
    jako nechci prudit seru na to :D

    prvne mi napiste vsechno co tam neni a pak dodam a zmenim to cely ok !!

    :)
    WHITE_SADHUS
    WHITE_SADHUS --- ---
    jako nechci prudit, ale neni tam BILLABONG :)
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    ZWL23: ja kdyz si zmerim nohu od palce k pate mam 25,5 ale boty co nosim, tzn naky 38/39 v tom nasem cislovani maj vetsinou psano 24cm.... 8)
    boty pres net nekupuju, pac proste naprosto nevim, jakou velikost.... ted jsem se pokousela, ale ze vsech tech druhu cislovani jsem si je nakonec sla koupit do kramu...
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    povolenych hlasu pro osobu 1 je picovina:]
    ..navic davam plus circa boty zejo:]
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    chybi Ezekiel...
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    THERESA: tomu verim.Vim,ze to tahle funguje s Carhartt....kupoval sem si je ve statech a nasledne i v EU...ty ze statu mam 2 roky a furt vpohode,ty z EU nasracku...navic v US asi o polovinu levnejsi:)
    WHITE_SADHUS
    WHITE_SADHUS --- ---
    no ja mam rc na kramu hodne a neni s tim problem o nic vic, jak napr s adiem nebo hfds
    THERESA
    THERESA --- ---
    SHYLOCK: co se tyce toho rip curl prijde mi ze sou kvalitne hodne nizko ale co ja vim v emerice to maj urco jinak a co se tyce oneil a australie tak asi taky :)
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    RADKAA: :)
    neni den co by k nam nekdo neprinesl botu rc na rekla.
    THERESA
    THERESA --- ---
    add ANKETA hele nikdo nenosi jen jednu znacku, neumim do ty ankety pridavat vecia niz bych ji musela smazat a napsat znova
    takze si tam kliknete a to co mate radi
    a hlavne se neoblikejte do jedny znacky
    pac*
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam