• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THERESAS*K*A*T*E**street fashion**
    NAILER
    NAILER --- ---
    KACHLE: uz je to tady, intimnosti ;) poslu
    KACHLE
    KACHLE --- ---
    NAILER: nojoo ale co je mala hlava:) nemuzes mi treba hodit do posty fotku jak to vypada na hlave?:D
    SHEILA_B
    SHEILA_B --- ---
    ADIE: to je jenom vykradacka nekoho z Myspacu...dela rucne..
    NAILER
    NAILER --- ---
    TECZKA: hehe :) jenze moje mistni karma se propadla na sve historicke minimum a ted uz ty veci fakt neprodam ;-(
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    NAILER, SARKALINA: pobavilo.

    + bunda skvela.
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    KEPASO: tohle by měli uznat...... když ne tak je vypičuj
    neuznávaj se mechanická poškození atd...
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    zkusim se tu zeptat takhle, zejmena asi prodejcu. mam botky s touto podrazkou http://www.skateshop.cz/imgs/zbozi/big/0161958_BNWH.jpg . mam je cca 3 mesice a ta podrazka se vyjebala zespodu tak, ze se to nejak rozlepuje a delaji se v tom skviry, kteryma tam tece :(. do toho to ma onu spesl extremne barvici vnitrni vlozku. takze se ptam, co muzu cekat, kdyz budu uplatnovat reklamaci. dekuji za nazory.
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    THERESA: lol no tak to zrovna nic moč .... liquid a represent a už docela málo
    THERESA
    THERESA --- ---
    a dost!!

    zewle jaky znacky snb bund tam mas?? nutne nakou potrebuju !
    NAILER
    NAILER --- ---
    KACHLE: mam podobny a kdyz nosis nejakym normalnim zpusobem, tak ten dratek spis moc nevycuhuje, leda bys mela hodne malou hlavu ...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ZWL23: dekuji ti .-*
    ekonomy nebrat

    NAILER: aby si se nedivil, az se tvoje jmeno objevi v negativnich referencich hele. timto debatu uzaviram.
    KACHLE
    KACHLE --- ---
    muzete mi nekdo pls poradit kde sehnat takovyhle podobny sluchadla..ale s jinak vyresenym tim uchycenim ten drátek jak tam vycniva me trosku irituje..dik
    NAILER
    NAILER --- ---
    SARKALINA: takovejchle nabidek mam v poste. kdo proste prvni prijde, da penize na stul a veme si ji, tak je jeho... sorry damo, proc bych to mel delat jinak. kdybych se chtel dohadovat s lidma, tak to dam na aukro. ja si myslel, ze to tady muze probehnout bez nejakejch debat okolo.

    PS - ja zenatej nejsem a jen tak nebudu. jinak si o me mysli co chces.

    aneb stale prodavam tyto veci

    [ NAILER @ S*K*A*T*E**street fashion** ]

    :)))
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    SARKALINA: a nemusí bejt namyšlenej třeba potřebuje rychle love bo je jen ekonom :D
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    NAILER: hele draku buď taky trochu vyměklej před slečnou ne :))
    jestli jí chce stopro........


    SARKALINA: ale dotoho já nemůžu nikomu mluvit ... můžu se jen přimluvit ))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ZWL23: ja si to neberu osobne. ale mozna bys moh tady idecku NAILER vysvetlit, ze mam o jeho bundu zajem, a ze ji 100% koupim, on me nejak nechce pochopit. to asi bude nejakej strasne namyslenej frajer.
    JJGG
    JJGG --- ---
    THERESA:Jasný sver nam )))
    THERESA
    THERESA --- ---
    ja sem po peti letech stastne rozvedena :)
    dyby to nekoho zajimalo ..:)
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    SARKALINA: nééé dyť já si dělám legraci to znamená to :D nakonci dnes nechodí zákazníci tak se nudim a reju kde se dá )))
    NAILER
    NAILER --- ---
    SARKALINA: plati samozrejme prvni dohodnutej prodej, zadny rezervace. kazis mi tu obchody. ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam