• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THERESAS*K*A*T*E**street fashion**
    MARO
    MARO --- ---
    SHYLOCK: mg...newyorker je uplne bullshit, emerica s tim prisla min. dva roky zpatky..
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    MARO: mg...tyhle látky používá i NewYorker.
    MARO
    MARO --- ---
    jednotlive latky..proste ty vzory jsou totozne
    ZARA
    ZARA --- ---
    MARO: myslis teraz cele boty ci jednotlive karovane latky?
    MARO
    MARO --- ---
    ZARA: hm vsechny vzory na tehle bote prebrane od Emericy..jak trapne
    BRAMBOROVANAT
    BRAMBOROVANAT --- ---
    prodám nový kulich DC http://www.coreshop.cz/images/coreshop/4_6_3_6_1_08.jpg v hnědé barvě za 450,- i s účtenkou, je možno ho i vyměnit v bugaboo, Praha 2 Koupeno v úterý. Kdyžtak pošta
    SCHADE
    SCHADE --- ---
    Skate fashion to úplně není ale street by mohlo tak si dovolím menší spam :D Do online shopu WearHouse.cz přišla kromě jiných nová zásilka značek Design By Humans a Active tak se podívejte pokud máte chuť. Jestli chcete cokoli vědět tak buď pošta nebo diskuze: [ WearHouse.cz - Exclusive Design & Author clothing ]
    Tak objednávejte ;D
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    tjn.pokavad nemas nohu 48 jako ja..
    THERESA
    THERESA --- ---
    je to vec nahody...
    RADKAA
    RADKAA --- ---
    mě to přišlo levný ze začátku když to otevřeli - ted už se tam ceny pohybujou 1500 za mikinu což mi nepřijde o nic moc levnější -navíc výběr malej - když sem tam v poslednim roce parkrát byla na holky měli uplný kulový--ty boty no..jenže když maj od kadý jen jedno číslo:(
    ZUZZA
    ZUZZA --- ---
    SHYLOCK: no to ani ne, ale sou tam levnější věci, trika kolem 5oo,- co se mi líbily. ale jinak je to tam fajn a ceny lidovější než ve skateshopech. před vánocema sem si tam koupila luxusní protest bundu za 3.3k. co třeba ve sketě u masaryčky? tam maj nějaký lakaie snad pokaždý když se tam du podívat, ale taky je to o štěstí s velikostí..
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    to je ten shop kde triko stoji dve kila?
    THERESA
    THERESA --- ---
    balestru mam rada vzdycky tam neco koupim .)
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    DOP: celkem dost veci od lakai maji v balestre v holesovicich ale je to tam dost o nahode trefit se do velikosti... ale za pokus to stoji uz jen kvuli tem cenam
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    DOP: nikde.
    taky jsem obchazel shopy kvuli Lakai a nakonec koupil v Rock'n'Roll,ale nic moc...
    DOP
    DOP --- ---
    Nevite, kde v Praze maji dobry vyber bot Lakai?
    BRAHMA
    BRAHMA --- ---
    WELITELKA: jééé, to je bezva:)))))
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    WELITELKA: to jsou presne oni:-)
    ZWL23:Ja mam jedny od Reeboku a druhy od Ecka:-)jsou ale fakt pohodlne:-)Je to takovy Muska a Wu style:-))))
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    EDDRUM: me se libej desne:]
    a jeste miluju tydle, bily jsou samo hezci:]
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    EDDRUM: mám tady podobný od reef a vůbec se neprodávaj :(
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    WELITELKA: WOW ty uplne nahore...fakt parada...mam podobny,ale moc lidi nepobira ten strih:-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam