• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THERESAS*K*A*T*E**street fashion**
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    THERESA: oka ono tu stejně ještě není všecho ... za měsíc tu budu mít jen new colection ty starý pudou jinam :)))
    THERESA
    THERESA --- ---
    ZWL23: pristi mesic .) ted se konecne stehuju z hotelu :D
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    THERESA: proto mám rád lidi jako ty :D ... dyt přiď nakouknout :)
    THERESA
    THERESA --- ---
    ZWL23: nemam rada novy kolekce sou vzdycky hezci nez ty predtim a mne to nuti nakupovat :D
    THERESA
    THERESA --- ---
    SHANIM PRACI PRO MOJI KAMOSKU NEKDE VE SKATESHOPU. praha
    piste mi do posty dik
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    THERESA: :)) tosem rád ... ted nemám čas ještě to příjmám a vystavuju .... prostě jarní kolekce
    THERESA
    THERESA --- ---
    zewl nahod odkaz na ty long :)

    jinak bench sklizi uspech .)
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    holky ty new bench trika sou hustý hlavně ty long .... a kupodivu maj pěkný i pánský pola
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    WELITELKA: ještě abys nebyla modelka stakovou prdílkou :))

    mooc pěkná pláštěnka
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    WHITE_SADHUS: nechci kozich a chci to na jezdeni..a modelka to ja teda jsem!:]
    samo tydle upnuty strihy jsou na bar primo vyzivajici..taky nechapu proc neudelaj neco..neco "na jezdeni"..proto patram a tady knouram kdo kde co videl zeano..

    takze jsem pri tom hledani narazila na vazne peknou sofshelu
    burt journey marigold/black/white/brown-chestnut
    10mm/10g
    BECKIEE
    BECKIEE --- ---
    Theresa---> téda ty jsou fakt super..seženu je přez net?
    WHITE_SADHUS
    WHITE_SADHUS --- ---
    ty komplety sou tak zoufale fashion, ze kohokoliv v tom vidim, okamzite vim, ze spis nez o jezdeni mu de o zevlovani po barech. nehlede na vlastnosti tehle fashin modylku, kery splnujou max naroky vikendovejch lyzaru/snb trendy deti,ale na poradny jezdeni se na ne spolehnout neda, viz kozisek, kerej nasakne voudou okamzite.
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    WELITELKA: oka ..... no je pravda že natěch prknech jezdim trochu tvrdějc ale co je moc to je moc .... normální prkno okolo 10tis má vydržet aspoň 14dní
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    ZWL23: sezenu a az ji budes svlikat tak to schovej!;]
    tyve deska slusne dokytek..nofuj:[
    ..doufam ze mi lexa vydrzi:D
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    WELITELKA: hezkej obličej má nevíš náhodou telefon?? :D
    jj oliva pěkná
    jinak k buřtnu - měl sem tu možnost testovat jejich nej prkno custom x myslim bo ještě to nadtim no nevim .... úžasné jízdní vlastnosti, skvělí na skoky i zábradlí cena 28.000,- ..... po pěti hodinách ježdění zaražená hrana odlouplá skluznice a prapodivná prasklina podvázáním ..... zuppa si za třicet klackú den zajezdit - 0% na uznání reklamace
    jinak teda vázání cartel a triad sou coll ikdyž ten triad se vyreve štelování náklonu patky - 100% uznaná reklamace
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    ZWL23: vono je to asi na producirovani z bava do baru a z baru do bava:]

    cumim na tudle burton..vidim poprve
    b becher:] turtle green/ black
    http://www.sierrasnowboard.com/2008-B-by-Burt-Beecher-Stow-Suit-Womens-47702.asp
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    WELITELKA: střih nuda??? bych neřek spíš demence ... nechápu jak to může někdo udělat to musí bejt fakt debil
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    tady je ta co jsem uz davala ale v sedy..v sedy nudny mysi ale prvni co by pro me prichazela mezi tama hnusama v uvahu cena us270
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    roxy rizzo..no ten pasek je prisernej..strih barva..nuda..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam