• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THERESAS*K*A*T*E**street fashion**
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    BARA_ONLY_ONE: jj, vim...mi prave utekla, no :/
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    HITOMI: Asi Ti to moc nepomůže, ale celkem nedávno byla přesně tahle na aukru, tak se třeba zase objeví..
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Nevite o nejakym zahranicnim skate shopu, ktery posila k nam a dala by se tam sehnat tato mikca? :)

    je to Fox Wallflower
    asi je to trochu starsi kolekce, ale moc by se mi libila ^_^ jen je teda za 3.5k
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    KEPASO: jj lepší je to vydržrt live :)) a věř
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    Jaaaaj ja ji nevidim
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    jaaaj...tam je nekde takova kombinezka totiz:-))
    WELITELKA:
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ZWL23: toz nevim no...rad bych tomu veril :D. o tom proslapnuti v opravne obuvi slysim prvne :). predpokladam ale, ze to delaji takovyma tema tvrdyma vlozkama, co simulujou tvar novy ze?
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    EDDRUM: nerozumim co mi tou bundou chces rict:]]
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    KEPASO: o 1/2 čísla vpoho .... když chceš víc tak to strašně bolí :D ..... jinak půl čísla ti udělaj přez noc v obuvnictví cca za 30kč
    ale lepší pro pohodlí nohy je to přetrpět nosit je pochvilkách doma jako u snb bot
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ehm..technicka...jak moc muzu cekat od celokozenych bot, ze se mi trosku roztahnou? sou mi natesno, uplne jsem tu velikost neodhadl a nevim co mam delat :D.
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    LUCIIE: wow toho chceš trochu moc ne :)) specifický střihy myslim že značky nemaj je to podle modelu
    LUCIIE
    LUCIIE --- ---
    Haloo.. haloo.. potřebuju poradit se střihem kalhot.. nevíte prosím, kde se dá sehnat střih kalhot.. mezi NIKITOU a Kanabeach??
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    WELITELKA: teda jakoze prosinec 2007
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    WELITELKA: loni v prosinci? cenove kolem osmicky
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    SARKALINA: dpc! to je jednina co bych byla ochotna vzit na sebe..nodohajzlu:[..cena byla predpokladam vzorna?..kdyji tam meli?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    WELITELKA: jj, to je ona, meli ji ve vodickovy
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    SARKALINA: to resim uz dva roky a chci se jit zabit!:] co to je za model? 08/09 maj jen ty s kozichem na kapuce a pak jeste jeden ale ten jsem v cechach vubec nevidela:/
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    WELITELKA: tu porad resis naky kombinezy...tak je mi te celkem lito, pze mam stejnej problem...sem minulej rok vlezla do tyhle .. na tebe asi moc konzerva, nicmene myslim dobrej strih..burton..akorat ty kozeny ozdobicky by musely dolu.

    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    NJ ČTYŘI RUM :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam