• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THERESAS*K*A*T*E**street fashion**
    DUKON
    DUKON --- ---
    WELITELKA: tyhle rukavky jsem nidke nenasel, maji je v US za 45$ ale zrovna do Cech neposilaji, do Reichu atd jo :(
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    ale kdyz na to prijde a nekdo by je chtel Mka co mam ja a objednal si Ska tak to klidne vymenim:]]
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    last moje v burtonu..pak na tomatu ale malicky:]
    THERESA
    THERESA --- ---
    WELITELKA: vyborny!!!
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    WELITELKA: Přidávám se k poptávce! Taky je potřebuju..
    DUKON
    DUKON --- ---
    jinac bluetomato jsou rakusaci
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    ..rozumejte tim ze chci rovnou slyset tedle typ maj tam a tam at si je tam muzu vozkouset a objednat..jsem dnes vazne brziva.
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    a jeste poptavam tydle pipky konecne jsem sehnala takovy ktery fakt musim mit..predpokladam ze se nevozi cech;]
    material girl burton

    dukon dik
    DUKON
    DUKON --- ---
    WELITELKA: burton, tusim
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    DUKON: co je ta fialova bunda? ziram na blutomato cs..jsem nevedela:]
    DUKON
    DUKON --- ---
    ad ceske znacky
    obcas maji nejakou strihove i materialove hezkou vec u Nuggetu,
    technologicky maji zas fajn veci Mill, ale jinak je to bida. HF to je detske oddeleni...
    Designeri ceskych znacek jsou vetsinou chlapi, podle toho pak dopadaji damske kolekce. Kluci tak max. sleduji trendy a s rocnim zpozdenim davaji na trh ceske verze. Coz mi ale nijak nevadi, biz je biz.

    Spis mi prijde, ze dnes uz sky snb veci davno nemaji punc neceho vyjmecneho, jako pred lety. Jsou to obycejne sportovni street hadry, ktere putuji po tunach z Ciny do celeho sveta. V US aspol. je koupite za babku. Jen tady ze z toho nekde jeste porad dela nejaka predrazena snobarna.

    Nehlede ze graficka invence nekterych znacek znacne poklesla, + skateshopy radsi objednavaji z kolekce jistotu. Takze velky napis na hrudi, nejake trendy lebky a kudrlinky kolem, proste picovinky co uz snad nosi i Katka Neumannova.
    Krom bund uz si radsi koupim tricko na http://basmatee.cz/, http://www.freshlabels.cz/ www.designbyhumans.com/
    kvalitu u SK8 veci uz clovek musi na netu trosku vic pohledat, viz ten modre rajce niz.

    dalsi vec k placi jsou batohy
    kamos co ma velky shop je z nich zoufaly, minuly rok se do CR navezla pres 20 kontejneru Dakinu a hodne devalvovala. Co naplat, ze to je snad jedina firma co se specializuje na bagly, kdyz je v kazdem shopu stejna kolekce. to je bes vyber potom. Nemuze sehnat adekvatniho dodavatele :-(
    DUKON
    DUKON --- ---
    na http://www.blue-tomato.com/cs/welcome.bto maji par novych veci
    i nejake ty vyprodeje















    THERESA
    THERESA --- ---
    chci aby na sebe byli vsichni hodny a meli se radi!!

    taky je to moc?? ok,... :)))
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    chci manzestr!:)
    THERESA
    THERESA --- ---
    WELITELKA: jedinou kombinezu jsem videla burton jednobarevnou.. manzestr hledej v manchestru...:))
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    videl nekdo bunda/gate/ ci naaahodou kombinezu:]] na jezdeni material ala mansestr?
    PATT82
    PATT82 --- ---
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    THERESA: Burton nebo 32
    TAPIO
    TAPIO --- ---
    TABO: dvojku
    SILVAR
    SILVAR --- ---
    THERESA: NITRO
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam