• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THERESAS*K*A*T*E**street fashion**
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    THERESA: uz jsem se lekla ze jsem se v tvem vkusu seredne mylila:]
    ..ja nechci abys ji videla;]..je mala..na tom ovsem ..nejspis nakup ztroskotal:]
    THERESA
    THERESA --- ---
    WELITELKA: jakoze je to vrchol nevkusu pro bitch do klubu :)

    ja nosim kabelky ale takovy sportovni, pac nosim kecky takze tak :))

    ukaz krasku od burtona!
    Mam s burtonem jen jeden problem a to je na ty tasky malo parady za hodne penez :)
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    THERESA: jako ze to je hnusny nebo pekny:] asi jsem fakt chlap..me se zadna kabelka nelibi, teda jednou se mi libila tak jsem si koupila..a prisla si s ni jak blazen
    ..kdyz tasku tak to musi byt blafna obrovska:]
    ovsem burton ma ted jednu krasku;]
    THERESA
    THERESA --- ---
    je mi špatněěěéééé
    FOX VOLCOM
    ROXY ROXY
    BILLABONG

    THERESA
    THERESA --- ---
    uřvaná šála :)
    THERESA
    THERESA --- ---
    ambro to neni legrace, neni to sajrajt ale voda v jinym skupenstvi takze respect darling
    THERESA
    THERESA --- ---
    v tomhle klubu prosim nepouzivejte slovni spojeni nenavidim zimu
    DEKUJI
    jinak vas vytrestam :))
    THERESA
    THERESA --- ---
    do mesta bench do zimy burton :))
    BECKO
    BECKO --- ---
    THERESA:
    WELITELKA: Já právě něco na tenhle způsob sháním už roky, akorát bych prostě nerada zmrzala. Jinak mám ještě ne moc fashion bench do pasu a ta musím říct, že hřeje výborně. Půjdu si to někam radši ochytat než za to vyhodím tři tisíce.
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---

    Teď už třetí sezonu mám tuhle.. ačkoliv jsem od horsefeathers nečekala nic extra, jsem moc spokojená, ještě se mi nestalo, že by mi v ní byla zima, ale zahraniční svahy jsem v ní nezkoušela. A vypadá stále jako nová.
    Bližší info tady: http://www.horsefeathers.cz/cz/product/product_detail.php?pid=694
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    obrazky modely;]
    chci rict ze pisu becku ze fnstrm a neill napicu ale vim vlastne prd jam na tom ted jsou, ovsem pred 2lety hruza des i co do kvality materialu..dve my znamy si koupili bundu na jezdeni..zima des, obe sli na reklamaci..
    LOGO
    LOGO --- ---
    tak ja mam uz treti rok carhartt bundu, sice za bura, ale s dutym vlaknem a muzu rict, ze zima mi v ni nebyla absolutne nikdy a stacila mikina pod a zadnej mraz se nechytal
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    Souhlas s theresou ze je nudna, na mrazy asi tak nekvalitni jako oneill, hodne penez malo muziky, s tim ze fnstrm je v ceskych relacich:]
    zajimalo by me v cem, ci v jakym modelu vam neni zima, trochu hodnoceni:] i zklamani z koupenyho kusu..
    THERESA
    THERESA --- ---
    BECKO: na mrazy je dost nudna :(
    BECKO
    BECKO --- ---
    Nemáte někdo tuhle bundu? Funstorm oreti. Zajímalo by mě jestli je fakt na mrazy.
    HRABOITLXR
    HRABOITLXR --- ---
    kdyby nekdo mel zajem tak prodam za 3300.uplne nova nenosena.
    velikost L
    http://www.bundy-online.cz/bunda-roxy-navy-black-print/
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    zimstern
    zip hoody denali
    je i s sedivym motivem ale to je hnusny:]
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    co to je za rukavice?
    tudle znacku ma spyoptic takze nechapu nic:]
    bunda oneill mnam

    a gate oneill parada, na obrazku vypadaj desne ale nekde jsem je na netu videla oblikly..s bundou kelly green coz je i nejtmavsi pruh..je to parada:]

    pochopitelne oboje panske;]
    THERESA
    THERESA --- ---
    hodne zajimavy ty kosticky na vazku :)))
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    drzatheresa:Ty prezky jsou nahodou stribrny:]]
    tapi: jasan, akorat me teda deprimuje ten zlutej vrsek, potrebovala bych spis bilej- mam totiz na vazku takovy bily profilovy kosticky-asi centak na centak;]]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam